quote:Probeer deze naam eens:
Op zaterdag 30 augustus 2003 14:51 schreef HAL9000S het volgende:
Heeft er iemand nog tips...zoek wat lekkere ontoegangkelijke techno zoals de artiesten die ik al eerder aangaf, lekker minimaal of gewoon relaxed en diepgaand zoals 20.000 leagues under the skin van Johannes Heil.
En natuurlijk van Kanzleramt-label (Johannes Heil, Heiko Laux)
Ik luisterde al veel techno maar na het feest Integrate (Den Haag) ben ik helemaal overtuigd van de klasse die deze stijl bezit.
Hardstyle feesten heb ik veel bezocht (en de 13e in de Matrixx eens kijken/luisteren hoe die scene nu nog is...) maar dat is een aflopend verhaal.
Toch een 'hokjes' vraag: weet iemand het verschil tussen _Tekno_ en _Techno_ ? (nee en niet alleen het verschil in spelling )
quote:Zover ik weet zit Tekno ergens tussen techno en industrial hardcore achtige dingen in. Behoorlijk hoog tempo (150-160bpm).. heel aparte muziek.
Op zaterdag 30 augustus 2003 15:14 schreef ReP het volgende:
Toch een 'hokjes' vraag: weet iemand het verschil tussen _Tekno_ en _Techno_ ? (nee en niet alleen het verschil in spelling)
Op de dance parade was een wagen vooraan die deze muziek draaide, met allemaal alternatieve lui erachteraan....
Maar de omschrijving blijft wat vaag... maar geloof dat je een beetje aan dit soort dingen moet denken..
quote:Zie hier: Verschil tussen Techno en Tekno?
Op zaterdag 30 augustus 2003 15:14 schreef ReP het volgende:Toch een 'hokjes' vraag: weet iemand het verschil tussen _Tekno_ en _Techno_ ? (nee en niet alleen het verschil in spelling
)
quote:Ohja, search is ook handig
Op zaterdag 30 augustus 2003 15:36 schreef teknomist het volgende:Zie hier: Verschil tussen Techno en Tekno?
Moet wel zeggen dat het desbetreffende topic niet veel meer duidelijk maakt....meer bpm is 1 van de verschillen, ik ga wat Tekno checken
Ik vroeg me af of er nog meer dj's zijn die een beetje de stijl (lees: technieken) van Dave Clarke hebben? De dingen die hij allemaal doet met z'n draaitafels
Varela komt er wel een beetje in de buurt (shockers 03 )
Is wel leuk om zelf zo ook wat van die tricks te leren...
* FUSE-Dimension Intrusion aan het luisteren is, terwijl Minus orange de volgende tracklist is
[Dit bericht is gewijzigd door HAL9000S op 30-08-2003 19:15]
Iedereen kan techno maken, maar de échte goede techno heeft heel wat meer nodig. Techno is een intelligente muziekstijl!
Qua NL-talent ben ik blij met de Keynote en Fortek labels, waar Joris Voorn en Literon laten horen dat Nederland nog steeds meetelt.
quote:Global Communications alias Reload of Jedi Knights is erg fijn. Ik vind dat het Reload album (A collection of short stories, met inderdaad een boekje met verhalen, ook een aanrader.
Op zaterdag 30 augustus 2003 19:03 schreef HAL9000S het volgende:
Wat vinden jullie van Global Communications, basic channel, deepchord, volga select en lowfish??* FUSE-Dimension Intrusion aan het luisteren is, terwijl Minus orange de volgende tracklist is
Het FUSE album is ook niet verkeerd, maar ik geef de voorkeur aan de Plastikman albums Sheet One en Consumed (!).
Basic Channel (en Chain Reaction) zijn bij mij wel bekend, nummer 9 vind ik de beste. Ken je toevallig ook het Sender label? Zij zitten qua stijl enigzins in het verlengde van Chain Reaction. Weltzwei -Expander (remixen) is een aanrader.
Verder heb ik recentelijk een nieuwe Monolake 12" aangeschaft; Linear/Atomium/Reminescence, de 1e 2 tracks zijn experimenteel, de 3e track is in Basic Channel stijl. Dit heeft gelukkig niets met hardtechno te maken.
quote:Die bestaan dus niet, Dave heeft 100% zijn eigen stijl. Kammer dat het zon eikel is
Op zaterdag 30 augustus 2003 16:54 schreef shroomer het volgende:
leuk topicIk vroeg me af of er nog meer dj's zijn die een beetje de stijl (lees: technieken) van Dave Clarke hebben? De dingen die hij allemaal doet met z'n draaitafels
![]()
quote:Hoe is dat Nature One festival? Ik weet dat de locatie een oude raketbasis is ofzo, en line-up die ik ns heb gezien was fantastisch, maar de rest? en wat kostte het je in totaal?
Op dinsdag 27 augustus 2002 19:21 schreef ProgressiveHouseDude het volgende:
Zodiaque: ik denk dat je gelijk hebt mbt Rush. Ik zag hem op Awake festival dit jaar pas voor het eerst en toen maakte het echt zwaar indruk. Op Nature One hoorde ik hem weer en toen was de verrassing er inderdaad af. Lekker beuken maar meer ook niet. Misschien dat ik het een volgende keer echt niet meer boeiend vind, wie weet...Ik waardeer de persoon Rush wel gewoon heel erg, hoe die met een gigantische grijns achter de draaitafels staat, ongelooflijk wat een uitstraling heeft die man. Daar kan ik alleen al heel erg van genieten. Liebing idem dito... doet me toch net wat meer dan een DJ die een beetje apathisch zijn 'werk' staat te doen... uitzondering hierop is de heer Clarke, die kan een zaal bejaarden nog op zijn kop zetten en toch strak/chagrijnig voor zich uit blijven kijken.
En de meest recente techno albums waar ik nu naar luister zijn: -Radio Blackout van Raumschmiere, klinkt industrial techno maar toch niet donker en een beetje experimenteel, track 3 is bijv. vette hiphop (a la dabrye)
-Rocket in Dub - If music could talk . Techno-Dub.
-Gez varley - Bayou Paradise . Basic Channel/Electro/techno
Daarnaast is Exos - Strength een erg sterk "normale dance" Techno album. En Hellfish is gewoon gabber.
[Dit bericht is gewijzigd door Born_2B_Scorned op 31-08-2003 17:31]
Ik zou graag van jullie willen weten hoe deze housetak zich volgens jullie
zich de komende 5 jaar gaat ontwikkelen.
met housetak bedoel ik voornamelijk techno maar ook de nauw verwanten zoals , hardhouse , (hard/trance) en hardstyle, .
Alvast bedankt.
quote:Binnen de techno zie je enerzijds duidelijk een tendens richting latininvloeden en ik vermoed dat er meer wereldse invloeden in de techno verwerkt zullen worden. Anderzijds komen er tracks op zoals DK8 - Murder was the bass (reworked version) en Benny Bernassi - Satisfaction(eigenlijk een slecht voorbeeld); wat meer gespeel met synths dus.
Op zondag 31 augustus 2003 17:30 schreef Reza-impreza het volgende:
Hallo beste muziekvriendenIk zou graag van jullie willen weten hoe deze housetak zich volgens jullie
zich de komende 5 jaar gaat ontwikkelen.met housetak bedoel ik voornamelijk techno maar ook de nauw verwanten zoals , hardhouse , (hard/trance) en hardstyle, .
Alvast bedankt.
Electroclash is denk niet meer dan een gehypete stuiptrekking van het electrogenre. Door sommigen verguisd; door sommigen aanbeden, maar i.i.g. aan de oppervlakte geen lang leven beschoren.
Hardstyle is nu op z'n hoogtepunt en ik denk ook dat mensen dit genre snel beu zijn; voor hardhouse heb ik betere verwachtingen. Over trance kan ik niet veel zeggen want daar ben ik niet zo in thuis.
Deephouse/garage/2step ligt denk ik al een tijdje op z'n gat. Wel gebeuren er interessante dingen op het Crydamoure-label.
Oh ja, happy hardcore komt weer helemaal terug!
(ben techno noob )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |