Omdat je jezelf als slachtoffer opstelt. Iemand die zichzelf de put in praat hoeft niet te rekenen op medelijden van anderen. Bovendien heb je hier na jaren van steeds dezelfde verhalen weinig credits meer op dit gebied.quote:Op zondag 4 november 2012 22:37 schreef benzin het volgende:
[..]
Waarom kan ik dat dan niet? Wat doe ik verkeerd?
Zou me niets verbazen als je een contactstoornis hebt. Godsallejezus.quote:Op zondag 4 november 2012 22:37 schreef benzin het volgende:
[..]
Waarom kan ik dat dan niet? Wat doe ik verkeerd?
Ik moet al jaren dezelfde verhalen vertellen omdat alles altijd even kut gaat. Ik wil gelukkig zijnquote:Op zondag 4 november 2012 22:38 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Omdat je jezelf als slachtoffer opstelt. Iemand die zichzelf de put in praat hoeft niet te rekenen op medelijden van anderen. Bovendien heb je hier na jaren van steeds dezelfde verhalen weinig credits meer op dit gebied.
Welke talenten heb je?quote:Op zondag 4 november 2012 22:41 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik moet al jaren dezelfde verhalen vertellen omdat alles altijd even kut gaat. Ik wil gelukkig zijn
Niet per se waar. Maar je moet je zelf gewoon in de ogen kunnen kijken.quote:Op zondag 4 november 2012 22:42 schreef AlexanderC het volgende:
Gelukkig zijn begint bij jezelf en daar heb je niemand voor nodig
is wel waar.quote:Op zondag 4 november 2012 22:43 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Niet per se waar. Maar je moet je zelf gewoon in de ogen kunnen kijken.
Mensen zijn (in het algemeen) sociale wezens, dus ik vrees dat we toch niet zonder anderen kunnen.quote:Op zondag 4 november 2012 22:42 schreef AlexanderC het volgende:
Gelukkig zijn begint bij jezelf en daar heb je niemand voor nodig
Ik ben inderdaad geen aanhanger van het zolderkameronismequote:Op zondag 4 november 2012 22:46 schreef Joanne35 het volgende:
[..]
Mensen zijn (in het algemeen) sociale wezens, dus ik vrees dat we toch niet zonder anderen kunnen.
Ik heb het talent om iedere keer met de broek om de enkels te zitten als er iemand aanbelt. Daar wordt niemand vrolijk van kan ik je wel vertellen.quote:Op zondag 4 november 2012 22:43 schreef Tangledup het volgende:
Talenten. Tsja.
Ik was ooit met mijn vriendin en mijn hond op het strand. Kilometers links en rechts zijn vrij, alleen maar zand. Voor mij de zee. Mijn vriendin was bij het water aan het rennen met de hond. Ik pak een touw van hem, gooi het zo hard als ik kan richting de zee, zodat mijn hond erachter aan kan rennen.
Mijn talent: ik raak altijd wel iets. In dat geval mijn vriendin. Het hele fucking strand tot mijn beschikking en ik flikker dat ding tegen haar arm die vervolgens bont en blauw was.
Ruimtelijk inzicht heb ik ook wel, want toen ik het ding zag vliegen en mijn vriendin in de verte zag, wist ik al dat het foute boel wasRoepen hielp ook niet meer.
Je zei net dat je geen inspraak hebt in je leven. Je woont toch op jezelf?quote:Op zondag 4 november 2012 22:41 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik moet al jaren dezelfde verhalen vertellen omdat alles altijd even kut gaat. Ik wil gelukkig zijn
Nee, en zelfs als dat wel zo was had ik dat niet op grote dingen.quote:Op zondag 4 november 2012 22:52 schreef Kaneelstokje het volgende:
Je zei net dat je geen inspraak hebt in je leven. Je woont toch op jezelf?
Negeer je me nou express of wat? Ik vraag het serieus en oprecht.quote:Op zondag 4 november 2012 22:56 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee, en zelfs als dat wel zo was had ik dat niet op grote dingen.
Grote dingen zoals?quote:Op zondag 4 november 2012 22:56 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee, en zelfs als dat wel zo was had ik dat niet op grote dingen.
Ik had dat vroeger altijd als mijn moeder thuis kwam. Net op tijd de porno op pauze kunnen zetten en mijn broek op kunnen hijsen.quote:Op zondag 4 november 2012 22:52 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb het talent om iedere keer met de broek om de enkels te zitten als er iemand aanbelt. Daar wordt niemand vrolijk van kan ik je wel vertellen.
Ik ben slim, lief, erg geïnteresseerd. Ik los graag problemen/technische vraagstukken op en ik ben daar erg goed in. Ik schrijf graag, ik maak muziek. Als ik echt om dingen geef dan ben ik op die dingen een perfectionist die zich graag met elk detail bemoeit en alles wil begrijpen.quote:Op zondag 4 november 2012 22:58 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Negeer je me nou express of wat? Ik vraag het serieus en oprecht.
Weet niet. Werk is iets dat ik eigenlijk nooit echt zelf gekozen heb en wat ik met mijn tijd doe kies ik voor een deel zelf, maar ook niet echt.quote:Op zondag 4 november 2012 23:00 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Grote dingen zoals?
Waar je woont en werkt en wat je met je tijd doet vind ik behoorlijk grote dingen.
Daten?quote:Op zondag 4 november 2012 23:02 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik ben slim, lief, erg geïnteresseerd. Ik los graag problemen/technische vraagstukken op en ik ben daar erg goed in. Ik schrijf graag, ik maak muziek. Als ik echt om dingen geef dan ben ik op die dingen een perfectionist die zich graag met elk detail bemoeit en alles wil begrijpen.
Maar dan heb je wel meer inspraak. Je moet ook niet verwachten dat je van de begane grond naar de eerste verdieping kan springen. Je moet de trap op, tree voor tree.quote:Op zondag 4 november 2012 22:56 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee, en zelfs als dat wel zo was had ik dat niet op grote dingen.
Je moeder maakte waarschijnlijk expres veel lawaai als ze aankwam, zodat jij die tijd had.quote:Op zondag 4 november 2012 23:02 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik had dat vroeger altijd als mijn moeder thuis kwam. Net op tijd de porno op pauze kunnen zetten en mijn broek op kunnen hijsen.
Doe dat dan eens, het is niet alsof je geen keus hebtquote:Op zondag 4 november 2012 23:03 schreef benzin het volgende:
[..]
Weet niet. Werk is iets dat ik eigenlijk nooit echt zelf gekozen heb en wat ik met mijn tijd doe kies ik voor een deel zelf, maar ook niet echt.
Nee hoor.quote:Op zondag 4 november 2012 23:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je moeder maakte waarschijnlijk expres veel lawaai als ze aankwam, zodat jij die tijd had.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |