Ik zou gewoon iets anders gebruiken, die app is echt om te grienen. Verder kan je wellicht via de website een mail account toevoegen in je hotmail, vaak werkt dat wel.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 23:33 schreef Jump het volgende:
Pfff, mijn Microsoft account is een mailadres van mijn eigen domein. Waar pas ik de mailservers aan van de Mail app? Deze staan nu blijkbaar fout en vind het nergens
Gister een email hierover gestuurd. Maandag komt er een oplossing.. Ligt zowel aan windows 8 als het schoolnetwerkquote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:30 schreef iBenny het volgende:
Vandaag stond ik voor een niet al te leuke verrassing met Windows 8. Ik wilde verbinding maken met Eduroam, het netwerk op het HvA (en vele andere scholen over de hele wereld). Dit is echter, naar nu blijkt, niet mogelijk doordat Windows 8 de certificaten niet accepteert. Na een beetje googlen ("windows 8 eduroam") bleek ik niet de enige te zijn.
Nu kan ik dus niet op school op internet, wat toch wel enigszins als een vereiste wordt gezien. Ik ben nu op zoek naar een oplossing, anders wordt het toch weer snel terug naar Windows 7
Goeie service toch wel.quote:Op donderdag 1 november 2012 09:19 schreef iBenny het volgende:
[..]
Gister een email hierover gestuurd. Maandag komt er een oplossing.. Ligt zowel aan windows 8 als het schoolnetwerk
normaal gesproken staan deze in de account settings, dus mail app openen, charms bar opvragen en settings kiezen, dan heb je daar de optie om je account instellingen te bekijken. In mijn geval stond de server ergens onderin de settings. En als het niet werkt kun je een account toevoegen denk ik met de juiste instellingen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 23:33 schreef Jump het volgende:
Pfff, mijn Microsoft account is een mailadres van mijn eigen domein. Waar pas ik de mailservers aan van de Mail app? Deze staan nu blijkbaar fout en vind het nergens
zelf niet getest, maar misschien rechtsklik op tile, open file location, en dan daar het pictogram aanpassen ?quote:Op donderdag 1 november 2012 11:57 schreef n00b13 het volgende:
Hoe kun je het pictogram van een app (of programma) wijzigen?
Ik heb nu een java app, zonder pictogram
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:48 schreef 12345r het volgende:
Weet iemand toevallig hoe je in Windows 8 Mail kan zoeken?
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:49 schreef iBenny het volgende:
[..]
Balk aan de rechterzijkant "e-mail" selecteren
Je kan gewoon beginnen met typen als de mailapplicatie open staat. Dat kan overigens in bijna elke app.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:49 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
charms bar oproepen, bij search je keyword ingeven en daarna de e-mail applicatie selecteren in de lijst eronder.
Ik heb gisteren nog gewoon kunnen internetten via een Eduroam-netwerk, op de HU. Hij zegt wel dat hij de certificaten niet op kan halen of iets en dat hij daarom niet zeker weet of het een veilige verbinding is, maar die melding is gewoon te negeren.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:30 schreef iBenny het volgende:
Vandaag stond ik voor een niet al te leuke verrassing met Windows 8. Ik wilde verbinding maken met Eduroam, het netwerk op het HvA (en vele andere scholen over de hele wereld). Dit is echter, naar nu blijkt, niet mogelijk doordat Windows 8 de certificaten niet accepteert. Na een beetje googlen ("windows 8 eduroam") bleek ik niet de enige te zijn.
Nu kan ik dus niet op school op internet, wat toch wel enigszins als een vereiste wordt gezien. Ik ben nu op zoek naar een oplossing, anders wordt het toch weer snel terug naar Windows 7
Geen idee, ik heb een schone installatie gedaan en daarna Catalyst 12.10 geinstalleerd. De AMD driver die via Windows update geleverd wordt heeft nooit een Catalyst Control Center gehad, heb je die toevallig geinstalleerd?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 18:01 schreef egelhond het volgende:
Nou dus nog steeds problemen met mijn beeld dat maar 80% is.
Ik heb alle drivers en alles van ATI/AMD van mn pc geflikkerd. Gewoon netjes de drivers geinstalleerd.
Maar ik heb geen Catalyst Control Center. Kan het ook nergens vinden. Iemand?
quote:Op donderdag 1 november 2012 12:42 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
[..]
[..]
Je kan gewoon beginnen met typen als de mailapplicatie open staat. Dat kan overigens in bijna elke app.
Nee, dat zou wel moeten werken, maar hij blijft hetzelfde, ook in explorer.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:00 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
zelf niet getest, maar misschien rechtsklik op tile, open file location, en dan daar het pictogram aanpassen ?
Maar ik wil mijn mail niet door hotmail laten lopen.quote:Op donderdag 1 november 2012 02:53 schreef Xetran het volgende:
[..]
Ik zou gewoon iets anders gebruiken, die app is echt om te grienen. Verder kan je wellicht via de website een mail account toevoegen in je hotmail, vaak werkt dat wel.
Dat werkt enkel voor een tweede en verdere accounts. Voor je eerste accounts moet je naar PC Settings en Accounts gaan, maar daar staat erniks.quote:Op donderdag 1 november 2012 10:55 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
normaal gesproken staan deze in de account settings, dus mail app openen, charms bar opvragen en settings kiezen, dan heb je daar de optie om je account instellingen te bekijken. In mijn geval stond de server ergens onderin de settings. En als het niet werkt kun je een account toevoegen denk ik met de juiste instellingen.
Heb je gewoon een fresh install van 7 gedaan? Of kun je ook terug met een knopje?quote:Op donderdag 1 november 2012 14:31 schreef Fritessaus het volgende:
Darn even terug naar 7 gegaan want mijn Mobility Radeon 3450 crasht telkens bij het afspelen van video. Zowel met de standaard driver als de laatste officiële legacy driver voor Windows 8.
Dat heb ik alleen als ik iets post op mijn Android, dus denk niet dat dat relevant isquote:Op donderdag 1 november 2012 16:24 schreef 12345r het volgende:
Nog even iets;
Hebben jullie ook wel eens dat als je aan het typen bent die opeens onder het typen een paar regels naar boven verder gaat met typen?
En mijn FN - Wifi aan/uit werkt ook niet meer, iemand een oplossing?
yep, touchpad uitschakelen of minder drukgevoelig en het gaat een stuk beterquote:Op donderdag 1 november 2012 16:24 schreef 12345r het volgende:
Nog even iets;
Hebben jullie ook wel eens dat als je aan het typen bent die opeens onder het typen een paar regels naar boven verder gaat met typen?
En mijn FN - Wifi aan/uit werkt ook niet meer, iemand een oplossing?
Behalve dat de titels op de ribbons zo schreeuwerig overkomen, net zoals in de nieuwste Office.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:22 schreef n00b13 het volgende:
Nog even tip voor geinteresseerden. Visual Studio 2012 ziet er echt prachtig uit!
Nee, het is cool.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:26 schreef Jump het volgende:
[..]
Behalve dat de titels op de ribbons zo schreeuwerig overkomen, net zoals in de nieuwste Office.
Op het HvA is het niet mogelijk. UvA had hetzelfde probleem en daar is het inmiddels opgelost.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:45 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Ik heb gisteren nog gewoon kunnen internetten via een Eduroam-netwerk, op de HU. Hij zegt wel dat hij de certificaten niet op kan halen of iets en dat hij daarom niet zeker weet of het een veilige verbinding is, maar die melding is gewoon te negeren.
Deze melding kreeg ik in Windows 7 trouwens ook altijd al.
betere muis kopen.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:47 schreef Saekerhett het volgende:
Heb die upgrade voor 15 euro gekocht, maar zit er weer aan te denken om (voorlopig) weer terug te gaan naar Windows 7. Dat hele Metro (of hoe dat tegenwoordig dan heet) voegt helemaal geen fuck toe, het is onoverzichtelijk, er staat alleen maar pure bagger in de Store (of je moet dokken) en ik krijg een RSI-arm van dat vele bewegen met de muis.
Ga toch weg manquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |