PS Hoe kon ik het vergeten, de number one roddel van BB1 : Karin heeft Maurice gepijpt !!! nee dat is echt echt echt echt waar
[Dit bericht is gewijzigd door Kirk Olson op 19-09-2000 02:15]
kennis bij een bep. bedrijf heeft de beelden gezien, incl. beelden smekende karin. héhéhé!
quote:Kan hij die beelden niet even op een tapeje gooien en naar me opsturen ? Ik bak er wel ff een mpeg cd'tje van
Op 19 september 2000 09:40 schreef sataN het volgende:
* sataN kan zich herinneren te weten dat dat laatste echt waar iskennis bij een bep. bedrijf heeft de beelden gezien, incl. beelden smekende karin. héhéhé!
quote:OK, ik heb er een. Meer manipulatie dan complot, maar voor echte complottheoriën ben ik net iets te goed van vertrouwen, vrees ik.
Op 19 september 2000 02:09 schreef Kirk Olson het volgende:
Zeker leuk de vorige keer was dat sommige mensen voortdurend complotten meenden waar te nemen en allerlei verdachtmakingen aan het adres van Veronica en/of Endemol plaatsten.
Bepaalde eigenheidjes van bewoners komen op mij nèt iets te dik aangezet over. Zoals het gezang van Darius ("dat doe ik mijn hele leven al") en de 'ik ben zo bezig met erotiek'presentatie van Jolanda. Het geeft mij de indruk dat een aantal, of misschien wel alle, bewoners een 'geheime opdracht' van de redactie hebben meegekregen. Niet in letterlijke bewoordingen, zoals bij de puppy-brigade, maar meer in de vorm van een 'goedbedoelde' suggestie om een bepaalde eigenschap wat meer naar voren te schuiven. Onder het mom van overlevingstips, zeg maar.
Dat werkt waarschijnlijk maar 1 of 2 weken door, maar zorgt wel voor wat actie in die eerste paar weken.
* sataN gaat dit steeds leuker vinden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |