Zo jongens en meisjes, ik was afgelopen weekend weer is een keertje in het mooie Den Haag uit geweest.
De avond begon prachtig er vloeide veel gratis alcohol aangezien ik niet mee betaal met de rondjes en ik gebruik altijd de perfecte tactiek om speeksel uit te wisselen met de vrouwtjes wat ook nu goed liep. Gaat namelijk zo, heey mooi meisje jij bent echt een 9/10 wat drink je mag ik een slokje en dan zuig ik aan het rietje.
Dit alles ging perfect tot ik naar de wc ging, het plassen lukte ook nog inclusief handen wassen. Alleen ik kreeg ruzie met de toilet mevrouw, ik pakte namelijk een snoepje teveel je mocht er maar 1 en ik pakte een handje vol. Ze flipte hem helemaal en zei dat ik niet meer moest terug komen. Ik was dit ook niet van plan want ik werd een beetje bang van haar.
Helaas moest ik uiteindelijk nog een keer plassen door alle alcohol dus ik weer naar de wc en die mevrouw zag mij al aankomen. begon ze opeens snoep te gooien naar mij. Ik schok me dus de tering en schreeuwde keihard stommerd je kan niet eens raak gooien, terwijl ik dit schreeuwde rende ik keihard weg uit de disco.
Ik besloot dat ik maar naar huis moest gaan voordat ik gewond zou raken. Ik stuurde dus een berichtje naar een van me kameraden en vroeg of hij m'n jas mee kon nemen, geen probleem zei hij.
Dus ik stuur net een berichtje of ik m'n jas kan ophalen aangezien ik zo naar buiten moet. stuurt die terug sorry man ik heb hem niet meer liet hem liggen in de nachtbus!
Klacht: Toilet mevrouw gooit met snoep naar mij
Klacht2: Kameraad is m'n jas kwijtgeraakt.
I noticed you noticing me, so I just want to put you on notice that I noticed you too.