quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:06 schreef Jian het volgende:
[..]
maakt het uit, maar het stond er zo leuk
Neuh, dat is Anniebab, die is tof.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 13:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Het is Annie uit Volendam met die palingen, denk ik.
Dat sluit natuurlijk niet uit dat deze Annie ook uit Volendam kan komen. Misschien is het Annie Schilder wel.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 13:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Neuh, dat is Anniebab, die is tof.
Jawel, maar daar is het niet zo ingewikkeld als hier.quote:
Dat moet je even aan Hannie vragen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:08 schreef annie68 het volgende:
Nee klopt weet ook niet hoe ik dat moet doen.
En wat is kiekenkot
Nou, het is best moeilijk hoor BQquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:07 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jawel, maar daar is het niet zo ingewikkeld als hier.Ken toch?
Als je rechts bovenin de post die je wil quoten gaat met je muis, verschijnen er onder de datum en het postnummer een aantal icoontjes. Klik op de dubbele haakjes, de meest rechtse, en je kunt quoten.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:08 schreef annie68 het volgende:
Nee klopt weet ook niet hoe ik dat moet doen.
En wat is kiekenkot
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als je rechts bovenin de post die je wil quoten gaat met je muis, verschijnen er onder de datum en het postnummer een aantal icoontjes. Klik op de dubbele haakjes, de meest rechtse, en je kunt quoten.
nou heb ik het toch zo maar doorquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:08 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat moet je even aan Hannie vragen.
Dank je wel.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als je rechts bovenin de post die je wil quoten gaat met je muis, verschijnen er onder de datum en het postnummer een aantal icoontjes. Klik op de dubbele haakjes, de meest rechtse, en je kunt quoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |