FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2807 Kanonnenvlees
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 09:30
header.png
Welkom in alweer het 2807e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


beantwoorden.jpg
Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 3000 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 09:30
Symphonic is aan de beurt :)
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 09:36
:W Morgen!
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 09:37
Het album "Laat mijn liedjes nu maar zwerven" is van?

en goedemorgen :W
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 09:38
:W

geen idee roep ik vast
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 09:43
Zegt me ook niets, maar om de vaart erin te houden zal ik maar een gokje wagen: Ramses Shaffy?
Flitspaaldonderdag 4 oktober 2012 @ 09:50
maarten van roozendaal?
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 09:59
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 09:43 schreef Mark het volgende:
Zegt me ook niets, maar om de vaart erin te houden zal ik maar een gokje wagen: Ramses Shaffy?
Stand AKQ 2807

1 Mark
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:18
Ah, lucky guess :)
tong80donderdag 4 oktober 2012 @ 10:19
Goeiemorgen.

Die vent is te erg :{

:P
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:19
Wie ik? :?
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:21
Wat is de hoofdstad van Californie?
Flitspaaldonderdag 4 oktober 2012 @ 10:22
sacramento
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:23
Stand AKQ 2807
1 Mark
1 Flitspaal
Flitspaaldonderdag 4 oktober 2012 @ 10:27
Alle buurstaten van Californie

in 1 post, niet meer en niet minder
plagvreugddonderdag 4 oktober 2012 @ 10:28
Oeh daar ben ik over een maand :)

Nevada. Zo. Dat is al iets.
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 10:29
oregon
nevada
arizona
new mexico
?
Flitspaaldonderdag 4 oktober 2012 @ 10:32
quote:
7s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 10:29 schreef outtayourleague het volgende:
oregon
nevada
arizona
new mexico
?
Dit antwoord is niet juist
plagvreugddonderdag 4 oktober 2012 @ 10:34
ik bied:

oregon
nevada
arizona
new mexico
texas
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:39
Ik weet het niet, maar Texas lijkt me sterk :+
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 10:43
quote:
7s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 10:29 schreef outtayourleague het volgende:
oregon
nevada
arizona
new mexico
?
zonder new mexico?
oregon
nevada
arizona
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:04
Volgens mij is dat goed
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:08
volgens mij ook :)
rondreis langs SF, LA, Las Vegas, Phoenix heeft toch geholpen :)

(ik stel alvast nieuwe vraag)

Wat is :X?
:X is een van 's werelds bekendste kratermeren, dat ongeveer 7700 jaar geleden is ontstaan bij een zeer zware vulkanische uitbarsting van Mount Mazama in Oregon, Verenigde Staten. De enorme caldera is ontstaan toen tijdens de uitbarsting de bovenste 1500 m van Mount Mazama tijdens een reusachtige explosie werd weggevaagd. De caldera ligt 2471 m boven de zeespiegel, heeft een diameter van ca. 10 km en is 647,5 m diep.

De uitbarsting van Mount Mazama destijds was zo'n 42 keer zwaarder dan die van Mount Saint Helens in 1980 en behoort 's werelds zwaarste drie uitbarstingen in de laatste 10.000 jaar. Tijdens de uitbarsting kwam ca. 50 km³ lava vrij.

:X is met een maximale diepte van 594 meter, het diepste meer van Amerika en één van de diepste meren ter wereld. Op 22 mei 1902 werd het :X National Park opgericht om het gebied te beschermen.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:14
Crater Lake.
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:16
quote:
5s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 11:14 schreef JAM het volgende:
Crater Lake.
:Y , zag er erg mooi uit trouwens...

Stand AKQ 2807
1 Mark
1 Flitspaal
1 JAM
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:24
Ik doe even iets anders dan de Amerikakunde.

Wie won de éérste AKO Literatuurprijs?

Dit in 1987 met een boek waar iedereen wel weet van heeft.
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:26
Connie Palmen? ik weet weinig van literatuur :)
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:27
Zwagerman?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:29
We zijn op zoek naar een wat oudere schrijver (geb. 1937).
Met een boek waar ondanks dat iedereen er wel weet van heeft toch maar beter niet over gesproken wordt.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:35
Een van mijn favoriete schrijvers :Y

Bernlef
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 11:36
wolkers?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 11:35 schreef Symphonic het volgende:
Een van mijn favoriete schrijvers :Y

Bernlef
1 Mark
1 Flitspaal
1 JAM
1 Symphonic

Met Publiek Geheim.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:41
2 schrijvers wonnen die prijs zelfs 2 keer, welke schrijvers?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:44
Arnon Grunberg en Connie Palmen?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:45
Anders Arnon Grunberg en Afth.
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:47
Je mag maar 1 keer antwoorden
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:48
In dat geval ga ik voor optie twéé: Arnon Grunberg en Afth.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:50
Grunberg is goed :Y
De tweede is er een met een zooitje voorletters
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 11:51
a f th van der heiden
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:51
Ja, Afth dus. :P.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:52
Goed, geef dat puntje maar aan lubje. :).
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:52
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 11:48 schreef JAM het volgende:
In dat geval ga ik voor optie twéé: Arnon Grunberg en Afth.
Sorry verkeerd gelezen :D

1 Mark
1 Flitspaal
2 JAM
1 Symphonic
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:53
Ik pas voor het puntje. Ik wist in alle eerlijkheid niet hoe Afth nu van z'n achternaam heette.

1 Mark
1 Flitspaal
1 JAM
1 Symphonic
1 lubje25
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 11:55
Hoe heet de zanger van Toontje Lager?
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 11:56
Ik moet weg :@

E.M.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 11:56
Erik Mesie ja. Die kwam een paar topics terug ook al eens langs.
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 11:57
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 11:56 schreef JAM het volgende:
Erik Mesie ja. Die kwam een paar topics terug ook al eens langs.
1 Mark
1 Flitspaal
2 JAM
1 Symphonic
1 lubje25
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:00
Hoe heet de cartoonist achter dit plaatje?

hammertime_jeroom.jpg.scaled.1000.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1349345106&Signature=tarCH8KyS5KKgIuVwhIY5l8r2W0%3D
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:01
plaatje is klikbaar... hier niet echt goed te zien .
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:05
Jeroom
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:06
ja jammer dat dit ook in de link al stond :)
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 12:05 schreef Symphonic het volgende:
Jeroom
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
2 JAM
2 Symphonic
1 lubje25
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:17
Wat is Oenologie?
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 12:06 schreef De.Marcus het volgende:
ja jammer dat dit ook in de link al stond :)
de strips van jeroom ken ik wel, vind ze erg tof :Y
Heb er hier zelfs een paar in mijn kantoor hangen :)
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:27
ja ik ken ze ook hoor :) sommige zijn zo droog ;)
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:33
Wijnkunde.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:37
quote:
14s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 12:33 schreef JAM het volgende:
Wijnkunde.
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
3 JAM
2 Symphonic
1 lubje25
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:47
Wie?

2f2502ba143981d2c68982a5d2a3e.jpg.
bierjoostdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:50
Gokje op Yoeson N'Dour of hoe je het ook schrijft.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:52
Neen.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:52
Charlie Parker?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:52
Close, but no cigar.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:52
John Coltrane dan?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 12:54
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
3 JAM
3 Symphonic
1 lubje25
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:03
Stukje Songtekst:

Seems I'm not alone at being alone
Hundred billion castaways, looking for a home


Uit welk nummer?
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:07
message in a bottle
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:11
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:07 schreef De.Marcus het volgende:
message in a bottle
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
3 JAM
3 Symphonic
1 lubje25
1 De.Marcus
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:16
Welke formule 1 coureur stond het meest aan de start van een GP?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:17
Schumacher, Michael.
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 13:17
M Schumacher?
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:17
Rubens Barichello
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:20
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:17 schreef ß het volgende:
Rubens Barichello :Y
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
3 JAM
3 Symphonic
1 lubje25
1 De.Marcus
1 ß
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:22
Hmm!
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:23
Hoe heet het zusje van Kylie Minogue?
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:29
Danii
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:30
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:29 schreef Symphonic het volgende:
Danii
Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
3 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
1 De.Marcus
1 ß
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:36
Waar wordt het SI Stelsel beheerd?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:38
Mogen we wel weten wat het SI-stelsel is?
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:40
quote:
5s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:38 schreef JAM het volgende:
Mogen we wel weten wat het SI-stelsel is?
Het SI-stelsel is het op 11 oktober 1960 ingevoerde Internationale Stelsel van Eenheden
Tip: het hoofdkantoor van interpol staat ook in dit land
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:40
Ah, okay.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:40
Nou, dan heb ik nog steeds geen idee.
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:40 schreef JAM het volgende:
Nou, dan heb ik nog steeds geen idee.
zie edit ;)
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:43
Europa? :) (twijfel tussen een paar landen...)
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:43 schreef De.Marcus het volgende:
Europa? :) (twijfel tussen een paar landen...)
het is in Europa :Y
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:50
Ik weet nu niet of dat kantoor te Den Haag van Interpol of Europol is; ik twijfel dus tussen Nederland en Frankrijk.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:51
Zou ik dat dan wél op mogen zoeken?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:52
Frankrijk toch. SI zal wel standard interational zijn dan hè (of hoe je het ook spelt).
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:56
Straatsburg?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:57
Het land was genoeg, toch? Ik weet dat inter-en-of-europol in ieder geval in Den Haag en Lyon zitten.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 13:57
Buiten dat om ligt er in Parijs ook de gouden meter.
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:00
quote:
14s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:57 schreef JAM het volgende:
Het land was genoeg, toch?
Dat is niet gezegd, dus dat laat ik aan de vraagsteller over
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:01
Ah, daar heb je gelijk ja.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:03
Nou, ik moet ervan tussen. Tot later!
Symphonicdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:08
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 13:52 schreef JAM het volgende:
Frankrijk toch. SI zal wel standard interational zijn dan hè (of hoe je het ook spelt).
Frankrijk was goed genoeg :Y

Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
4 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
1 De.Marcus
1 ß
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:36
Wie stelt de nieuwe vraag?
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:40
Alsjeblieft!
Hoe heeft de nijlkrokodil die naar verluidt al meer dan 100 mensenslachtoffers heeft gemaakt?
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:44
snappi? ;)
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:46
snappi is niet goed natuurlijk, ik heb wel eens een film gezien hierover volgens mij.
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:47
Inderdaad niet snappie. De naam klinkt een beetje Frans..

G.....
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:51
Guillaume?
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:52
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 14:51 schreef De.Marcus het volgende:
Guillaume?
eerste 2 letters kloppen, maar wordt zo meer galgje dan AKQ. Ik doe wel een nieuwe vraag, laat deze even openstaan.
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 14:54
Wie bestelde zijn thee altijd met:
Thee. Earl Grey. Hot.
Flitspaaldonderdag 4 oktober 2012 @ 14:58
Heeft De.Marcus al een punt gehad voor zijn goede antwoord op mijn vraag? Kan iemand dat aub regelen, want ik zit hier weer eens op het digitale zandpad.
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:03
quote:
2s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 14:58 schreef Flitspaal het volgende:
Heeft De.Marcus al een punt gehad voor zijn goede antwoord op mijn vraag? Kan iemand dat aub regelen, want ik zit hier weer eens op het digitale zandpad.
was hem zelf bijna vergeten :)

Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
4 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
2 De.Marcus
1 ß
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:06
quote:
3s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 14:54 schreef DragonFodder het volgende:
Wie bestelde zijn thee altijd met:
Thee. Earl Grey. Hot.

Kale 'fransman'
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:08
Jean Luc Picard
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 15:08 schreef De.Marcus het volgende:
Jean Luc Picard
:Y

De krokodil heet Gustave. Niet vergeten hè? 8-)

Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
4 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
3 De.Marcus
1 ß
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:54
Nieuwe vraag komt eraan...
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 15:57
Makkelijke : een Nederlandse non-profitorganisatie welke nu marokko niet in mag?
DragonFodderdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:12
De abortusboot, maar die zal vast anders heten.
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:17
De organisatie heet idd anders :)
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:18
hint : Is een vrij voor de hand liggende naam
thettesdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:18
baas in eigen buik
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:24
Dat is Women on waves.
De.Marcusdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:32
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 16:24 schreef JAM het volgende:
Dat is Women on waves.
Jep!

Stand #2807
1 Mark
1 Flitspaal
5 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
3 De.Marcus
1 ß
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:40
In 1974 vond de gijzeling van de Franse ambassade in Den Haag plaats. Welke groepering zat hier ook alweer achter?
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:43
PLO?
RanTheMandonderdag 4 oktober 2012 @ 16:44
ETA?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:44
Nee en nee.
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:45
No MA'AM :+
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:45
Inzet was de vrijlating van Yutaka Furuya die in Frankrijk gevangen zat.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:55
De Duitse tegenhanger van de organisatie geniet hier een stuk meer bekendheid.
RanTheMandonderdag 4 oktober 2012 @ 16:58
De Kaminkazee's??
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 16:59
De Japanse RAF, dus?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 16:59 schreef Mark het volgende:
De Japanse RAF, dus?
Laten we dat maar goed rekenen. Het was inderdaad het Japanse Rode Leger.

Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
5 JAM
4 Symphonic
1 lubje25
3 De.Marcus
1 ß
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:02
In welke sport was Jack Middelburg een bekende Nederlander?
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 17:04
motorsport
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:06
Wegracen :Y

Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
5 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
1 ß

:W
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 17:16
Wat is een bijnaam van Dennis Bergkamp?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:19
De Non-Flying Dutchman.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:19
Vanwege z'n vliegangst.
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 17:19 schreef JAM het volgende:
De Non-Flying Dutchman.
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
6 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
1 ß
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:24
Dennis the Menace werd'ie ook wel genoemd, geloof ik.

[...] 'Dennis Bergkamp! Dennis Bergkamp! Dennis Bergkamp! Dennis Bergkamp! Dennis Bergkamp! Oooh, Frank de Boer speelt de bal naar Dennis Bergkamp! [...]' Welke commentator, welke wedstrijd?
BeamofLightdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:25
v. Gelder
NL-Argentinie
WK 1998
Kwartfinale
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 17:26
VAn Gelder Nederland -Argentinie kwartfinale WK
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:26
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
6 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
1 ß
1 BeamofLight

Dat was natuurlijk een makkie.
plagvreugddonderdag 4 oktober 2012 @ 17:43
...
banaantjeEEdonderdag 4 oktober 2012 @ 17:49
c_/
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 18:16
Ik doe er nog wel eentje.

Wie speelde ook alweer Q in verreweg de meeste James Bond-films?
aa3b37e.jpg
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 18:55
Desmond LLewelyn
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 18:56
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 18:55 schreef ß het volgende:
Desmond LLewelyn
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
6 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
1 BeamofLight
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 18:57
eGXMU.jpg

Welke pasta?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:06
Dat zal fusilli zijn.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:06
Wel een modemkraker zeg,- die foto.
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:07
quote:
14s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 19:06 schreef JAM het volgende:
Dat zal fusilli zijn.
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
7 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
1 BeamofLight

quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 19:06 schreef JAM het volgende:
Wel een modemkraker zeg,- die foto.
Deze quiz moet ook beschikbaar zijn voor mensen met een visuele beperking.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:12
Waar heeft iemand last heeft van die 'piles' heeft?
Uit het Engels.
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 19:12
Bol - 1 . Niet de eerste keer dat ie verzaakt :{

Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
7 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 19:26
een pile is een stapel dacht ik maar je zoekt een aandoening oid?
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 19:28
waren dat geen aambeien? Als ik mij Cow & Chicken nog goed herinner?
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:30
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
7 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
1 outtayourleague

11th_century_English_surgery.jpg

'Piles' zijn inderdaad (ontstoken) aambeien.
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 19:44
vE1hY.jpg

Wie?
lubje25donderdag 4 oktober 2012 @ 19:44
Mata hari?
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 19:46
quote:
2s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 19:44 schreef lubje25 het volgende:
Mata hari?
:N

Dat was een Friezin, deze dame komt heel ergens anders vandaan
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:53
Mrs. Unibrow 1921?
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 19:55
toen was ze 14 dus dat had nog best gekund.

Dat was wel haar handelsmerk trouwens :Y
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:56
Ze lijkt wel op Frida Kahlo,- dan is het wel een heel ongelukkige foto.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 19:56
Toch Frida Kahlo?
outtayourleaguedonderdag 4 oktober 2012 @ 19:57
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 19:56 schreef JAM het volgende:
Ze lijkt wel op Frida Kahlo,- dan is het wel een heel ongelukkige foto.
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
8 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
1 outtayourleague
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:00
De heren in de Enola Gay gooide de eerste atoombom genaamd 'Little Boy' op Hiroshima; hoe heette dat andere vliegtuig waarmee de 'Fat Man' naar Nagasaki werd gebracht?

060712-f-1234s-023.jpg

'The plane behind the crew photo (taken at Wendover) is not the ... but the first modified B29 that they trained with.'

[ Bericht 10% gewijzigd door JAM op 04-10-2012 20:07:34 ]
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:06
SPOILER
Bockscar.
Als jelui er niet over uit komt, hierboven het antwoord. Ik moet weg!
Quyxz_donderdag 4 oktober 2012 @ 20:10
Ja ik heb dit geweten. Het was genoemd naar de bijnaam van de piloot geloof ik en dat was een leuke dubbelzinnige naam.
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:13
The name painted on the aircraft after the mission is a pun on '...' after the name of its aircraft commander (die overigens tijdens die missie naar Nagasaki in 'The Great Artiste' erachteraan vloog.)

29426-side-open.jpg.
Quyxz_donderdag 4 oktober 2012 @ 20:17
quote:
14s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 20:13 schreef JAM het volgende:
The name painted on the aircraft after the mission is a pun on '...' after the name of its aircraft commander (die overigens tijdens die missie naar Nagasaki in 'The Great Artiste' erachteraan vloog.)
Ja dat wist ik ook. :P En staat dat vliegtuig niet bij New York in de buurt in dat supergrote vliegtuigmuseum, waar ook een Space Shuttle staat? Daar wil ik ook nog wel eens heen. :D

Maar die naam... :X
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:18
[...] is now on permanent display at the National Museum of the United States Air Force, Dayton, Ohio. This display, a primary exhibit in the Museum's Air Power gallery, includes a replica of the "Fat Man" bomb and signage that states that it was "The aircraft that ended WWII".

tumblr_lwxaneLuoc1qg3c1p.jpg.
Quyxz_donderdag 4 oktober 2012 @ 20:20
quote:
14s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 20:18 schreef JAM het volgende:
[...] is now on permanent display at the National Museum of the United States Air Force, Dayton, Ohio. This display, a primary exhibit in the Museum's Air Power gallery, includes a replica of the "Fat Man" bomb and signage that states that it was "The aircraft that ended WWII".
Dan ben ik door de war met de Enola Gay. O-)
JAMdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:20
Al die fotootjes zijn hints hè.

14891697.jpg.
BeamofLightdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:36
quote:
2s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 19:12 schreef lubje25 het volgende:
Bol - 1 . Niet de eerste keer dat ie verzaakt :{

Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
7 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
Ghehe, huilie. Had je paar seconden eerder moeten zijn.
ßdonderdag 4 oktober 2012 @ 20:56
-O-
Markdonderdag 4 oktober 2012 @ 21:08
quote:
1s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 20:36 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ghehe, huilie. Had je paar seconden eerder moeten zijn.
Hij heeft anders wel een punt
BeamofLightdonderdag 4 oktober 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 21:08 schreef Mark het volgende:

[..]

Hij heeft anders wel een punt
Twee zelfs
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 02:30
quote:
1s.gif Op donderdag 4 oktober 2012 20:36 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ghehe, huilie. Had je paar seconden eerder moeten zijn.
;( Lees de OP nog eens door ;)

Iemand wakker?

Zal ik een opstarter doen?
JAMvrijdag 5 oktober 2012 @ 03:05
Het vliegtuig was de Bockscar (de commandant was meneer Bock, de foto's hadden een soort van combinatie van 'box' en 'car' duidelijk moeten maken.)

Alvast een opstartertje voor morgen,- ik ben naar bed.

We kennen allemaal Kabouter Wesley wel en de geestesvader ervan, Jonas Geirnaert, zal ook wel bekend zijn. Wie was nu de man achter de (zeer typerende) muziek?

SPOILER
Klaus Wunderlich.
tong80vrijdag 5 oktober 2012 @ 11:00
Goeiemorgen

:P
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 11:40
28 x de hoofdstad van Mongolie is ook weer zoiets, maar hier hebben we ook geen hol aan.
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 12:01
Wie?
8u.jpg
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:05
de vader van barbie
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:06
lijkt op Paul Simon
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 12:07
(Londen, 24 januari 1958) is een Engels pianist, televisiepresentator en bandleider van zijn orkest :P & His Rhythm & Blues Orchestra. Hij staat vooral bekend als de presentator van het BBC-programma Later with :P , mogelijk één van de invloedrijkste muziekprogramma's ter wereld.[1] :P is als officier toegetreden tot de Orde van het Britse Rijk.
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:06 schreef Symphonic het volgende:
lijkt op Paul Simon
niet editten o|O
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:08
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:07 schreef lubje25 het volgende:
(Londen, 24 januari 1958) is een Engels pianist, televisiepresentator en bandleider van zijn orkest :P & His Rhythm & Blues Orchestra. Hij staat vooral bekend als de presentator van het BBC-programma Later with :P , mogelijk één van de invloedrijkste muziekprogramma's ter wereld.[1] :P is als officier toegetreden tot de Orde van het Britse Rijk.
kut Blues, dan zou ik hem moeten kennen....
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:08
ik had hem op deze foto niet herkend.. maar uit je hint, moet het jools holland zijn, al oogt hij hier wat verlept..
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 12:10
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:08 schreef RanTheMan het volgende:
ik had hem op deze foto niet herkend.. maar uit je hint, moet het jools holland zijn, al oogt hij hier wat verlept..
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
8 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
2 ß
1 outtayourleague
1 RanTheMan
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:11
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:08 schreef lubje25 het volgende:

[..]

niet editten o|O
was ook geen serieus antwoord ;)
Ken hem echt niet, maar ik vind het een beetje de slecht opgedroogde versie van paul Simon
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:19
ik herkende hem meteen, maar te laat
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:20
wie is dit?

332cp6v.jpg
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:20
hero brinkman?
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:21
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:20 schreef Flitspaal het volgende:
hero brinkman?
niet echt
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:21
Meneer De Jong
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:21 schreef ß het volgende:
Meneer De Jong
Stand #2807
2 Mark
1 Flitspaal
8 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
3 ß
1 outtayourleague
1 RanTheMan
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:23
In welke stad zit het BKR gevestigd?
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:24
tiel
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:25
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:24 schreef Flitspaal het volgende:
tiel
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
4 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
3 ß
1 outtayourleague
1 RanTheMan
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:26
Wie speelde Tante Til?
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:32
Hetty heijting
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:32 schreef Symphonic het volgende:
Hetty heijting
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
3 ß
1 outtayourleague
1 RanTheMan
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:37
Basutoland wordt in 199 onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk ?.
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:39
Lees de vraag nog eens goed, ik snap het niet.
tomtomaatvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:40
Lesotho?
Symphonicvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:40 schreef tomtomaat het volgende:
Lesotho?
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
3 ß
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 tomtomaat

Overigens had er 1966 moeten staan. typo
tomtomaatvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:49
Wie won dit jaar de groene trui in de Tour?
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:50
peter sagan
tomtomaatvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:50
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:50 schreef RanTheMan het volgende:
peter sagan
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
3 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:52
wie?

14t25wp.jpg
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:54
Nicki Minay
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 12:54 schreef ß het volgende:
Nicki Minayj
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
2 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 12:58
Welke band bracht in 2006 het nummer 'Steady, as she goes' uit?
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 13:10
:? is een Amerikaanse rockband opgericht in 2006. De leden van de band, waaronder Jack White en Brendan Benson, hebben al eerder muzikale projecten gehad.
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:20
The raconteurs
ßvrijdag 5 oktober 2012 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 13:20 schreef lubje25 het volgende:
The raconteurs
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
3 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:25
Van wie is de soundtrack voor de nieuwste Bond film?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 13:27
Titelsong is van Adele, als je dat bedoelt.
Soundtrack.. Barry weer?
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:27
Het titelnummer bedoel ik dan
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:28
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 13:27 schreef DragonFodder het volgende:
Titelsong is van Adele, als je dat bedoelt.
Soundtrack.. Barry weer?
adele ja. zit mobiel, kan je jezelf het punt toekennen?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 13:33
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
3 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder

Noem een film waarin 1 of meerdere Xenomorphs voorkomen.
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:39
Een wat in voorkomt?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 13:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 13:39 schreef lubje25 het volgende:
Een wat in voorkomt?
Een Xenomorph. Een bepaald type buitenaards wezen.
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 13:41
star trek?
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:42
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 13:40 schreef DragonFodder het volgende:

[..]

Een Xenomorph. Een bepaald type buitenaards wezen.
oh, uh, man in black?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 13:45
nope. Er zijn ook films van Xenomorphs in gevecht met andere buitenaardse wezens.
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 13:46
Star wars?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 14:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 13:46 schreef lubje25 het volgende:
Star wars?
Nee. Een Xenomorph gebruikt een ander wezen (bijv. De mens) als broedkas
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 14:01
Blade?
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 14:12
Alien?
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 14:32
Df?
RanTheManvrijdag 5 oktober 2012 @ 14:54
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 14:12 schreef lubje25 het volgende:
Alien?
das goed
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 15:00
Welke film?

:P is a 1994 drama film starring Jodie Foster as a young woman who has to face other people for the first time after being raised by her mother in an isolated cabin. The film was directed by Michael Apted, and was based on Mark Handley's play Idioglossia. The original music score is composed by Mark Isham. Foster was nominated for an Academy Award and a Golden Globe Award for her role. She also won a Screen Actors Guild Award
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 15:03
Voornaam van 4 letters
Markvrijdag 5 oktober 2012 @ 15:10
Leuke film, alleen einde vond ik compleet ongeloofwaardig. Sorry, geen tijd om te spelen :@
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 15:14
Moet zo weg:

SPOILER
Nell
Flitspaalvrijdag 5 oktober 2012 @ 15:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 15:10 schreef Mark het volgende:
Leuke film, alleen einde vond ik compleet ongeloofwaardig. Sorry, geen tijd om te spelen :@
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 15:45
Nell.

John Malkovich
Steve Buscemi
John Cusack


Welke film?
DragonFoddervrijdag 5 oktober 2012 @ 15:46
being john malkovic?
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 15:52
puntje voor Alien

Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:04
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 15:46 schreef DragonFodder het volgende:
being john malkovic?
ik bedoel een andere film...
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:04
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 15:52 schreef lubje25 het volgende:
puntje voor Alien

Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
Krijg ik er geen voor Nell (of ben je nog boos?)
lubje25vrijdag 5 oktober 2012 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 16:04 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Krijg ik er geen voor Nell (of ben je nog boos?)
:@

vergeten

Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
8 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:22
Vraag + Nicolas Cage
JAMvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:47
Con Air.
JAMvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:48
Ik kan me ook niet herinneren dat Steve B. in Being John M. zat.
BeamofLightvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2012 16:47 schreef JAM het volgende:
Con Air.
Stand #2807
2 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
JAMvrijdag 5 oktober 2012 @ 16:50
Eddie Van Halen, de gitarist, waar komt die man ook alweer vandaan?
Op zoek naar een stad.
JAMvrijdag 5 oktober 2012 @ 17:22
SPOILER
Nijmegen.
banaantjeEEvrijdag 5 oktober 2012 @ 19:34
c_/
banaantjeEEvrijdag 5 oktober 2012 @ 19:34
kwetetni
Quyxz_vrijdag 5 oktober 2012 @ 19:46
Ik dacht Nederland, maar de stad weet ik echt niet.
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:21
Nijmegen natuurlijk *)
Quyxz_zaterdag 6 oktober 2012 @ 00:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 00:21 schreef Mark het volgende:
Nijmegen natuurlijk *)
Stand #2807
3 Mark :Y
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
1 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:25
Ultieme zou zijn dat ze nog eens hier in het Goffertpark spelen :Y

Hoe heetten de 2 broers die prins waren van Troje toen dat viel?
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:31
Ik ken Priamos en Hektor, maar die waren allebei al dood toen.
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:33
Hektor is de ene, Priamos was koning. De andere broer was feitelijk de aanstichter van de ellende
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:35
Paris
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:41
Stand #2807
3 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
2 outtayourleague ^O^
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:45
Van wie zijn o.a. de toneelstukken Waiting for Godot en Breath?
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:48
Beckett?
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 00:48 schreef Mark het volgende:
Beckett?
:Y tikkie terug

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
2 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:51
Met wie vormde Silvester Zwaneveld jarenlang een duo?
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:53
Arie Koomen
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 00:54
:Y tikkie terug

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 00:58
Mag ik vier landen in de wereld, waarvan de naam vier letters heeft én begint met een medeklinker?
Quyxz_zaterdag 6 oktober 2012 @ 01:01
Peru
Cuba
Togo
Mali
outtayourleaguezaterdag 6 oktober 2012 @ 01:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 01:01 schreef Quyxz_ het volgende:
Peru
Cuba
Togo
Mali
en dan heb je ook nog Laos en Fiji

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
Markzaterdag 6 oktober 2012 @ 01:06
Tijd om te gaan slapen :W
Quyxz_zaterdag 6 oktober 2012 @ 01:09
Moest nog wel ff een rondje langs de continenten gaan.

Ik hoop niet dat dit een gokvraag wordt...

Wat is de maximaal toegestane snelheid voor fietsers binnen de bebouwde kom?
BeamofLightzaterdag 6 oktober 2012 @ 01:09
50
Quyxz_zaterdag 6 oktober 2012 @ 01:21
Nop.

De maximaal toegestane snelheid voor fietsers is buiten de bebouwde kom hetzelfde trouwens.
FireFox1zaterdag 6 oktober 2012 @ 01:44
45?
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 01:55
Volgens mij is dat 25 km/h.
tong80zaterdag 6 oktober 2012 @ 01:55
In een viskom ?

:P
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 01:56
Of is dit een strikvraag in de zin van: er is helemaal geen maximumsnelheid voor fietsers? :O.
FireFox1zaterdag 6 oktober 2012 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 01:55 schreef tong80 het volgende:
In een viskom ?

:P
Heb je hem weer :') _O-
banaantjeEEzaterdag 6 oktober 2012 @ 08:43
c_/
banaantjeEEzaterdag 6 oktober 2012 @ 08:44
30 km/h?
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 10:05
Opstarter dan maar:

Wat zijn de officiele talen van Luxumburg?
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:19
Frans
Duits
Letzeburgisch
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 10:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 10:19 schreef HilarityEnsues het volgende:
Frans
Duits
Letzeburgisch
Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
1 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
1 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:25
Wie overleed bij deze crash?

ByQgt.jpg
DragonFodderzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:25
James dean?
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 10:27
john denver?
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:27
quote:
3s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 10:25 schreef DragonFodder het volgende:
James dean?
^O^

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
2 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
1 HilarityEnsues
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 10:27
SPOILER
de piloot ;(
DragonFodderzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:31
Een :X is wat een patiënt met betrekking tot de voorgeschiedenis en relevante omstandigheden van zijn ziekte aan de dokter kan vertellen.
Een :X komt tot stand doordat de dokter aan de patiënt gericht vragen stelt. Afhankelijk van de specifieke situatie kunnen daarbij bijvoorbeeld relevant zijn:
Afkomst, leeftijd, gewicht en lengte van de patiënt
Een beschrijving van het ziektebeeld
Systematische vragen over verschillende organen
Een eventuele ziektegeschiedenis van de familie (ouders, grootouders, broers, zussen)
Kinderziekten
Eerdere ziekten
Verre reizen die de patiënt recent heeft ondernomen
Sociale status, waaronder beroep, verslavingen (roken/drinken), allergieën, seksualiteit, et cetera

:X =?
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:32
anamnese
DragonFodderzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 10:32 schreef HilarityEnsues het volgende:
anamnese
:Y

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
9 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
2 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
2 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:36
In welk land speelt Alessandro Del Piero sinds kort?
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:39
Australië.
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 10:39
rusland :?
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:40
Bij Sydney, samen met Pascal Bosschaart.
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 10:39 schreef JAM het volgende:
Australië.
^O^ Bij Sydney FC.

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
10 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
2 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
2 HilarityEnsues
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 10:46
'In het Nederlands hebben we een "hazenslaapje", in het Engels een ...nap. Naar welk beest zijn we opzoek?'

Ik moet er even vandoor; antwoord in de spoiler, geef jezelf maar een punt.
SPOILER
Catnap.
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 10:55
catnap
lubje25zaterdag 6 oktober 2012 @ 11:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 10:55 schreef HilarityEnsues het volgende:
catnap
Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
10 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
2 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
3 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 11:04
Amersfoort, 7 maart 1872 - New York, 1 februari 1944. Wie?
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 11:21
Niemand?
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 11:21
Ik bied Piet (Mondriaan).
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 11:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 11:21 schreef JAM het volgende:
Ik bied Piet (Mondriaan).
^O^

Stand #2807
4 Mark
2 Flitspaal
11 JAM
5 Symphonic
4 lubje25
3 De.Marcus
4 ß
3 outtayourleague
2 RanTheMan
1 tomtomaat
2 DragonFodder
1 BeamofLight
1 Quyxz_
3 HilarityEnsues
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 11:24
...en wie hebben we hier? 'Leeuwarden, 17 juni 1898 – Hilversum, 27 maart 1972'
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 11:25
Willem Dudok?
tong80zaterdag 6 oktober 2012 @ 11:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 11:21 schreef JAM het volgende:
Ik bied Piet (Mondriaan).
[TV-Tip] Mondriaan in Parijs. Nu op NED-1

:D

:P
JAMzaterdag 6 oktober 2012 @ 11:27
Oei, die schelen inderdaad bijna niets. Maar nee, het is niet Willem Dudok.
Amsterdam, 6 juli 1884 Hilversum, 6 april 1974
banaantjeEEzaterdag 6 oktober 2012 @ 11:30
geen idee
HilarityEnsueszaterdag 6 oktober 2012 @ 11:32
Jelle Zijlstra?