Ik had 16 jaar geleden nogal een hoge dunk van mezelf. Vond mezelf superieur aan Dangerous Minds en 187. En dat werd op zich nog wel ondersteund, omdat er mensen waren die zich samen met mij konden vermaken.quote:Op zondag 23 september 2012 21:25 schreef Robby87 het volgende:
Hey Sub, trekpop van me, straks op rtl7 The Substitute, is het wat?
Omdat jij onze opstarter bentquote:Op zondag 23 september 2012 22:57 schreef picodealion het volgende:
Waarom heeft nog niemand een opstarter geplaatst?
Ah, ik speel hem altijd achterwaarts af maar dat kan natuurlijk ook.quote:Op zondag 23 september 2012 23:01 schreef picodealion het volgende:
Ik heb net een film aangezet, maar vooruit.
Bij porno werkt dat vaak goed ja, je wilt toch snel naar 'the good part' :>quote:Op zondag 23 september 2012 23:04 schreef picodealion het volgende:
Gewoonlijk zet ik de dvd speler gewoon op 'shuffle chapters' maar sinds Pulp Fiction daardoor opeens heel saai en lineair werd ben ik maar weer wat anders gaan proberen.
Ik kom op hele andere dingenquote:Op zondag 23 september 2012 23:19 schreef picodealion het volgende:
Als je het skipped gedeelte deelt door het watched kom je op de gulden ratio uit.
Nee, maar ik zeg ook niet dat het de beste film is.quote:Op maandag 24 september 2012 00:03 schreef picodealion het volgende:
Wat is Bonnie & Clyde slecht zeg.
Maar het is een interresant "sprookje"quote:Op maandag 24 september 2012 09:11 schreef picodealion het volgende:
Mwah, je mist er weinig aan. Ik vond het acteerwerk ernstig slecht (vooral een aantal van de bij-karakters) en het verhaal schoot echt van de hak op de tak zonder duidelijke karakterontwikkeling.
Dat was ook de reden dat ik 'm keekquote:Op maandag 24 september 2012 14:09 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Maar het is een interresant "sprookje"Waardoor ik de film eigenlijk wel wil zien... maar ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |