Haha tijd voor een beetje airco! Maar ach, als je naar wedstrijden van de profs kijkt stuiteren de ballen ook heel hoog op!quote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:49 schreef Weltschmerz het volgende:
In de hal van mijn voormalige club kon je met dit weer nauwelijks nog een bal afmaken, ze bleven maar terugstuiteren. Wel kon je ze makkelijk lek slaan zodat je weer even op adem kon komen.
Ja, dan worden ze ook heel warm maar toch kunnen ze altijd nog warmer worden als de omgevingstemperatuur hoog is. En dan gaan ze makkelijk lek als je heel hard beukt.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 11:48 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Haha tijd voor een beetje airco! Maar ach, als je naar wedstrijden van de profs kijkt stuiteren de ballen ook heel hoog op!
De bal de nick inrammen werkt altijdquote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:49 schreef Weltschmerz het volgende:
In de hal van mijn voormalige club kon je met dit weer nauwelijks nog een bal afmaken, ze bleven maar terugstuiteren. Wel kon je ze makkelijk lek slaan zodat je weer even op adem kon komen.
Mmm, de nick-rol is nog even wat anders dan alleen de nick in slaan. Als de bal heet is komt er toch vaak lucht onder. Wat je wel kan doen is de lage hard afmaakbal, drive of cross, aansnijden zodat hij door het effect snel 2 keer achter elkaar stuitert. Maar dat is technisch best lastig.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 12:25 schreef Joris33 het volgende:
[..]
De bal de nick inrammen werkt altijd.
Nja, die bal werkt alleen maar uit een boast van je tegenstander, een drop of een slechte lengte die je makkelijk kan volleren (en zelfs daarop is een drop nog altijd beter). Maar hij kan werken in dit weer inderdaadquote:Op dinsdag 23 juli 2013 12:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Mmm, de nick-rol is nog even wat anders dan alleen de nick in slaan. Als de bal heet is komt er toch vaak lucht onder. Wat je wel kan doen is de lage hard afmaakbal, drive of cross, aansnijden zodat hij door het effect snel 2 keer achter elkaar stuitert. Maar dat is technisch best lastig.
Oke dus laten zitten.quote:
Zeker laten zitten ja. Voorkomt trillingen in je racket.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 19:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Domme vraag: ik heb een nieuw squash racket en aan de onderkant van het racket zit een soort van mini squash balletje. Moet ik dit laten zitten en heeft het enig nut?
Had je nog een vraag dan?quote:
Geen idee hoe lang het bij mij duurde. Maar dat is dan ook al 20 jaar terug.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 15:20 schreef GwaiLow het volgende:
Of andere mensen ook de ervaring hebben dat het erg lang duurt voordat je in de ranglijst wordt opgenomen.
Haha hoelang heb je competitie gespeeld? En opeens geen zin meer in? Of andere reden dat je daarmee bent gestopt?quote:Op donderdag 1 augustus 2013 15:35 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Geen idee hoe lang het bij mij duurde. Maar dat is dan ook al 20 jaar terug.
Uitschrijven duurde in ieder geval jaren..
Een jaar of 15. Andere reden: ik heb een spierziekte. Squashen is dan zo'n beetje het stomste dat je kunt doen. Af en toe loop ik nog wel de baan op om een balletje te slaan, maar dat kost me dan een week hersteltijd.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 16:32 schreef GwaiLow het volgende:
Haha hoelang heb je competitie gespeeld? En opeens geen zin meer in? Of andere reden dat je daarmee bent gestopt?
Ahh, dat is wel erg naar ja. Lijkt me toch moeilijk om het squashen te moeten opgeven. Heb je op hoog niveau geacteerd? (squash)quote:Op donderdag 1 augustus 2013 16:36 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Een jaar of 15. Andere reden: ik heb een spierziekte. Squashen is dan zo'n beetje het stomste dat je kunt doen. Af en toe loop ik nog wel de baan op om een balletje te slaan, maar dat kost me dan een week hersteltijd.
Ach, wat is hoog? Heb nooit in de Nederlandse top 100 gestaan.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 17:23 schreef GwaiLow het volgende:
Ahh, dat is wel erg naar ja. Lijkt me toch moeilijk om het squashen te moeten opgeven. Heb je op hoog niveau geacteerd? (squash)
Ik vind de top 200 ook al erg hoog hoor!!quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 11:13 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ach, wat is hoog? Heb nooit in de Nederlandse top 100 gestaan.
Kwestie van perceptie. Ik speelde bij een club met vrij veel top 100 spelers. Als je daar elke week mee op de baan staat en je kan leuk meedoen, dan is top 100 niet hoog. Zeker als je ooit tegen de oud Nederlands kampioen Lucas Buit op de baan hebt gestaan en hij houdt je met het grootste gemak op de nul (oude telling). Uiteindelijk kreeg ik een paar puntjes van hem. Als je hem dan vervolgens kansloos ziet verliezen van een subtopper op wereldniveau, dan heb je zeker niet het gevoel dat je zelf op hoog niveau gespeeld hebt.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 11:19 schreef GwaiLow het volgende:
Ik vind de top 200 ook al erg hoog hoor!!
Toch leuk dat je tegen die mannen hebt gespeeld! Wie was die oud nummer 2 van Nederland? Sowieso knap als je een game paktquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 11:36 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Kwestie van perceptie. Ik speelde bij een club met vrij veel top 100 spelers. Als je daar elke week mee op de baan staat en je kan leuk meedoen, dan is top 100 niet hoog. Zeker als je ooit tegen de oud Nederlands kampioen Lucas Buit op de baan hebt gestaan en hij houdt je met het grootste gemak op de nul (oude telling). Uiteindelijk kreeg ik een paar puntjes van hem. Als je hem dan vervolgens kansloos ziet verliezen van een subtopper op wereldniveau, dan heb je zeker niet het gevoel dat je zelf op hoog niveau gespeeld hebt.
Mijn enige prestatie van formaat is het - tijdens onze zwaarbevochten clubkampioenschappen - pakken van een game van de oude nummer twee van Nederland. Na dat uitbundig gevierd te hebben, had ik de volgende drie games niets in te brengen.
Dat was Michael Vertogen. Runner up op het NK in de jaren '90.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 11:47 schreef GwaiLow het volgende:
Toch leuk dat je tegen die mannen hebt gespeeld! Wie was die oud nummer 2 van Nederland? Sowieso knap als je een game pakt
Ahh ja, die ken ik wel! Heeft mn vader nog een hoop lessen van gehad. Waar speelde je?quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 12:14 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Dat was Michael Vertogen. Runner up op het NK in de jaren '90.
Competitie voor Beverwijk. Daar gaf ik ook les, maar dat heb ik ook gedaan in Alkmaar en Amsterdam (niet van een club uit).quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 12:18 schreef GwaiLow het volgende:
Ahh ja, die ken ik wel! Heeft mn vader nog een hoop lessen van gehad. Waar speelde je?
Beverwijk ben ik laatst geweest. Leuk centrum! Hoop squash banen en ook nog een fitness centra erbij. Ik speel bij Squash World in Amsterdam (heet tegenwoordig SportsWorld)..quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 12:23 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Competitie voor Beverwijk. Daar gaf ik ook les, maar dat heb ik ook gedaan in Alkmaar en Amsterdam (niet van een club uit).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |