Dan mag je je best enorm gaan schamen jaquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 07:37 schreef Griebus het volgende:
Ik vind dit toch wel in- en intriest:
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 07:42 schreef Klonk het volgende:
en uitgespeeld, epische game en dan zeggen ze dat deel 2 beter is al deel 3, dan ga ik uncharted 2 toch maar eens ergens scoren
Als ik naar de Albert Heijn ga kijk ik gelijk of er ergens een claptrap is die hulp nodig heeft, bovendien schiet ik op alles wat beweegtquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 02:12 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dat had ik heel erg toen ik Battlefield iedere dag speelde. Telkens wanneer ik ergens liep keek ik rond voor goede sniper-spots![]()
Waar heb je deze info vandaan? Dit zou voor mij erg handig zijn namelijk.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Als we de hints die Sony geeft mogen geloven, en eigenlijk is het al bevestigd, kunnen we met de nieuwe store binnenkort ook ons PSN tegoed opwaarderen met behulp van iDeal! Goede move Sony, ik ben jullie eeuwig dankbaar.
Pfft, moet ik ff weer zoeken hoor. Gematsu of VG247 volgens mij. Ik kijk ff voor jequote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:38 schreef Big_Boss het volgende:
[..]
Waar heb je deze info vandaan? Dit zou voor mij erg handig zijn namelijk.
Sorry, ik verwoordde het inderdaad een beetje verkeerd. Maar dit is voor mij prima zo, de functie hoeft niet naar de store gebracht te worden of dat de store via de pc te benaderen isquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:50 schreef FredVleespet het volgende:
Wil niet zeggen dat het ook via de PSStore zo gaat werken. Waarschijnlijk alleen via de website van Sony. Maar dat is ook al hele vooruitgang, nu nog de PSstore die in de webbrowser te benaderen is
quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:40 schreef FredVleespet het volgende:
Nee je kunt vanaf vandaag via de Sony website je tegoed aanvullen met iDeal en PayPal.
Heb je dan een buitenlands account ? Want Netflix is er toch nog niet in Nederland ?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 22:43 schreef chibibo het volgende:
Vandaag Netflix geprobeerd, maar ik heb nog gemengde gevoelens. De beeldkwaliteit is goed, maar het geluid liep op een gegeven moment niet meer synchroon. Ook het aanbod aan films vond ik niet bepaald overweldigend, hoewel het wel gevarieerd is.
Ik heb nog maar één film gekeken, dus het was slechts een eerste indruk. Nog 29 dagen over om het verder uit te proberen voor ik moet betalen.
Hier in Denemarken is het gisteren officieel gereleased. Volgens mij is het komkommertijd want de kranten en het journaal hadden het bijna nergens anders over.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 02:28 schreef janrad het volgende:
Heb je dan een buitenlands account ? Want Netflix is er toch nog niet in Nederland ?
Mjah, ik zou het zelf niet wagen, vooral niet wanneer je al soms bundels tegenkomt van 225-250 euro met een extra controller en 1-2 games erbij.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 00:29 schreef SteelDogg het volgende:
Is 150 euro voor een haast ongebruikte PS3 Slim 250 GB + controller een nette prijs?Ben van plan er 1 aan te schaffen tweedehands, maar vroeg me af of dit wel een goede deal is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |