Phat versie is nog steeds grootstequote:Op woensdag 26 september 2012 20:34 schreef Aether het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee. Wat is FOV?quote:Op zaterdag 29 september 2012 21:44 schreef xminator het volgende:
[..]
Had je borderlands 1 ook? Hoe zit het met de FOV tov deel 1?
Fucking lelijk,vooral die goud/zwart controllerquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:40 schreef Aether het volgende:
Voor Japan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20121002_563464.html
http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20121002_563456.html
Lelijk jaquote:Op woensdag 3 oktober 2012 07:41 schreef Griebus het volgende:
Vogelpoep op je controller![]()
[ afbeelding ]
Wacht.. Geen fan van de Uncharted reeks? Blasphemy!quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 00:05 schreef Yi-Long het volgende:
Vanmiddag Uncharted 3 voor 12 euro opgepikt bij de openingsactie van MM Hoorn
Geen groot fan van de serie, deel 2 zelfs nog niet uitgespeeld, maar voor 12 euro wil ik het best weer een kansje geven...
GT5 lag er trouwens ook voor 12 euro, maar ik vind die game zo slowwwwwwwwww.
Ik vind het een beetje 'saai'.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 16:25 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Wacht.. Geen fan van de Uncharted reeks? Blasphemy!
Je moet beide downloaden.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 23:35 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Lelijk ja
HELL YEAH! Wrath of the Dead Rabbit - 100% off
Als een PSN+ lid zie ik alleen maar 6 KiB,terwijl demo staat op 2.7 GiB
Uncharted is helemaal niet zo goed nee.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 17:30 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje 'saai'.
Stukje cover-shooting, stukje klauteren, stukje covershooting, stukje klauteren, stukj.... etc etc.
Deel 1 uitgespeeld. Wel aardig, niet bijzonder. Deel 2 begonnen, maar qua gameplay gewoon weer meer van hetzelfde, dus het was een beetje voorspelbaar en het begon te vervelen.
Dat heb ik met de SP in Call of Duty trouwens ook. Het is veels te veel op 1 pad, en de gameplay vind ik dan niet leuk genoeg om lang te kunnen boeien.
Maar goed, zoals gezegd, voor 12 euro wil ik het best een kans geven, en het is ook niet zo dat ik het slechte games vind. Wanneer ik me eens verveel kan ik me er heus wel even mee vermaken.
Heb je het wel gespeeld dan? Aangezien je een xbox controller hebt en ''360'' in je usernamequote:Op vrijdag 5 oktober 2012 22:01 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Uncharted is helemaal niet zo goed nee.
Uncharted is geweldigquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 22:34 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Heb je het wel gespeeld dan? Aangezien je een xbox controller hebt en ''360'' in je username![]()
Ik snap dat sommige mensen het lineaire niks aan vinden, maar ik vond het wel gaaf. Meer de film-achtige manier waarop alles verteld en uitgelegd werd.
Uncharted 2 was dan ook de beste game uit de reeks imo, want die was ten opzichte van Uncharted 1 wel wat vernieuwend.quote:Op zondag 7 oktober 2012 13:09 schreef JK het volgende:
Uncharted is inderdaad best leuk, maar zoals elk vervolgdeel van een spel begint het repeterend te worden. Alsof Grand Theft Auto zo vernieuwend is... terwijl dat ook leuk blijft.
Er zijn maar weinig spellen tegenwoordig echt vernieuwend en er komt ook gewoon verschrikkelijk veel uit, al is veel gewoon al rommel. Op de echte toptitels moet je wat langer wachten.
Voor de PS3 wacht ik nu alleen nog op AC3 en GTA5 en dan is het denk ik leuk genoeg geweest en ga ik wachten op de PS4. Kan ik meteen m'n backlog eens spelen.
Maar wel mooi prijsje, voor 12 euro Uncharted 3 vinden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |