Dus?quote:Op zaterdag 15 september 2012 17:58 schreef kwiwi het volgende:
Je weet dat zwart werken illegaal is he?
Ik zeg het maar even, wellicht dat ie niet wist wat het betekende aangezien het in een lijstje met legale opties staatquote:
Ik krijg 4 euro en dan nog vakantiegeld en 1,60 fooi per uur maar dat is niks ik wil toch wel zo'n 9-10 euro per uur afhankelijk van de omstandighedenquote:Op zaterdag 15 september 2012 17:59 schreef Luxuria het volgende:
Er zijn echt wel baantjes die beter verdienen.
Ik werkte in een kas op die leeftijd en verdiende iets van 6 of 7 euro.
zou ik ook wel willen vriend maar tussen willen en krijgen zit nog een groot gat.quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:02 schreef Goedverhaalvriend het volgende:
[..]
Ik krijg 4 euro en dan nog vakantiegeld en 1,60 fooi per uur maar dat is niks ik wil toch wel zo'n 9-10 euro per uur afhankelijk van de omstandigheden
Denk je niet dat, als er al iets zou zijn, die baantjes al vergeven zijn?quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:04 schreef Goedverhaalvriend het volgende:
Er moet toch wel iets zijn :<
Als er iets is zou ik actief er naar kunnen zoeken. Kan best half jaar wachten daarvoor.quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:31 schreef sanger het volgende:
[..]
Denk je niet dat, als er al iets zou zijn, die baantjes al vergeven zijn?
Hoe oud ben je dan dat je 7 euro/h krijgt?quote:Op zaterdag 15 september 2012 19:21 schreef Xetran het volgende:
Oh wacht jij bent die mongool van gisteren. 4 euro in het uur is trouwens doodnormaal als je nog geen 18 bent.
HAVO zei je toch?quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:02 schreef Goedverhaalvriend het volgende:
[..]
?? wat heb ik daaraan ik zoek 9-10 euro/h.
En opeens weet je het weer: je zit op FOK!quote:Op zaterdag 15 september 2012 17:57 schreef HotSummerNight het volgende:
je sgool afmaken, hbo doen, en daarna kun je pas knaken verdienen..
andere optie is je kontje verkopen
Krant bezorgen (ochtend) ?quote:Op zaterdag 15 september 2012 17:54 schreef Goedverhaalvriend het volgende:
Hoi,
Ik ben het zat om hard te werken voor het minimumjeugdloon. Ik ben 17 jaar en 4,00 netto per uur is echt slecht. Ik heb een vraagje: hoe kan ik het best veel verdienen op mijn leeftijd, ik ben bereid om alles te doen, zwaar werk, hard werken, tot zeer laat werken, zwart werken etc. Ik zit in HAVO 5 en daar heb ik dus niet zo veel aan op dit moment. Iemand suggesties?
Die zitten vol, hele wachtrij, die negers hebben die alquote:Op zaterdag 15 september 2012 20:34 schreef nasty_popovich het volgende:
[..]
Krant bezorgen (ochtend) ?
Volgens mij verdien je iets van 150-200 euro per maand, voor 1 uurtje werk per dag
Net even bij ongeveer 7 site's (drukkerijen) en heb 0 vacature's gezien.quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:18 schreef Barbapapamama het volgende:
Ga bij een drukkerij werken ofzo, dat is meestal goede money
serieus... vroeger schreeuwen ze om krantenbezorgersquote:Op zaterdag 15 september 2012 21:08 schreef Goedverhaalvriend het volgende:
[..]
Die zitten vol, hele wachtrij, die negers hebben die al
Flikkers, Ik heb rond 3x ingeschreven om de telegraaf te bezorgen, nooit krijg ik bericht erover. Ik moet echt iets goeds vinden.quote:Op zaterdag 15 september 2012 21:18 schreef nasty_popovich het volgende:
[..]
serieus... vroeger schreeuwen ze om krantenbezorgers![]()
Kan zelf toen werken zowel in de ochtend (AD, telegraaf) als in de middag (rotterdam dagblad) en zelf 2 wijken per dag
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |