2:quote:
3:quote:
4:quote:Op vrijdag 14 september 2012 16:24 schreef LompeHork het volgende:
Een braadworst (wel zonder verpakking natuurlijk).
5:quote:
Vooruitgang:quote:
Bitches.SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan me vergissen maar volgens mij zorgt de antibiotica die schimmels zelf aanmaken om andere schimmels op afstand te houden er juist voor dat het het minder snel gaat schimmelen.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:18 schreef Scuidward het volgende:
Dacht zelf aan normaal droog bruin brood zonder water/zaad/beleg of schimmel (champignons, brie).
Ja, ik moest even denken aan een broodtrommel van mij.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:19 schreef zovty het volgende:
[..]
Kan me vergissen maar volgens mij zorgt de antibiotica die schimmels zelf aanmaken om andere schimmels op afstand te houden er juist voor dat het het minder snel gaat schimmelen.
Maar hej, het blijft jouw inzending natuurlijk.
Zo veel als je wiltquote:Op vrijdag 14 september 2012 14:21 schreef LompeHork het volgende:
Als ik er nog één mag noemen: een peer in een plastic zakje.
en wat als ik dit ook wou zeggen fopje? winnen we dan allebij?quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:16 schreef LompeHork het volgende:
Ik ga voor het met water doordrenkte brood.
Neequote:Op vrijdag 14 september 2012 15:16 schreef WarmZaad het volgende:
[..]
en wat als ik dit ook wou zeggen fopje? winnen we dan allebij?
Dan duurt het dus lang voordat hij onherkenbaar is geworden.quote:Op vrijdag 14 september 2012 15:18 schreef He-man- het volgende:
Paddenstoel.
Ik heb gewonnen een paddenstoel is een schimmel.
Ok plakje kaas en je doet daar champignons over, net genoeg zodat je de kaas niet meer ziet.quote:Op vrijdag 14 september 2012 15:20 schreef Fopje het volgende:
[..]
Dan duurt het dus lang voordat hij onherkenbaar is geworden.
Wat voor vis?quote:
Haring.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop