Thankyou, dan stuur ik deze nu opquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
Beste Team Incasso Collect,
Mijn advocaat verwacht op een voor mij positieve uitspraak dus het mag duidelijk zijn dat ik het vermelde bedrag niet betaal in afwachting op het vonnis. Wij treffen elkaar in de rechtszaal.
Hoogachtend,
Ik denk wat Kardinaal zegt goed is zal ik dat opsturen ?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:47 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Het is bluf. Ze mogen niets doen. Wel even netjes reageren. Niets doen en denken dat het overwaait is nooit een goed idee. Je staat ook sterker voor een eventuele rechter als je netjes al je correspondentie en schriftelijke uitleg kunt overleggen.
Alleen de griffiekosten zijn al zeven tientjes. Dat is meer dan het hele bedrag.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:48 schreef noSKIT het volgende:
Heb zelf eerder een rekening bij t incassobureau neergedonderd ging om 500euro en mevrouw zei dat ze dat allang betaald had en kon dat natuurlijk niet bewijzen en ze had ofcourse ook geen geld.
Dus kreeg te horen dat ik t maar beter kon laten afschrijven ipv een rechtszaak aan te gaan..
Yep.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
Mjah, juist wel. Gewoon netjes blijven communiceren.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
quote:Op woensdag 12 september 2012 18:18 schreef noSKIT het volgende:
Ik had dus ongeveer een half jaar terug of weet ik het een film gehuurd en weer teruggebracht, alleen had het perongeluk in een verkeerd hoesje gedaan maar wel met de juiste film.Hier was ik later achter gekomen, had het hoesje dus daarna gewoon teruggebracht. Krijg ik 3 maanden later een incassobrief van ¤ 17,00 omdat ik de film niet gebracht heb, om dat binnen 10 dagen te betalen.
Had er verder niet meer aan gedacht en ondanks dat ik de film gewoon teruggebracht had en geen zin had in verder gezeik had ik de '' 11de '' dag het bedrag van ¤ 17,00 overgemaakt.
Nu krijg ik dus van ' een incassobrief waarin staat dat ik binnen 3 dagen nog even ¤ 62,48 moet gaan aftikken aan incassokosten.
Ik ben niet van plan dit te gaan betalen aangezien ik gewoon de film ingeleverd heb, en ook nog is ¤ 17,00 gedoneerd hebt voor jan lul maar dit gaat echt te ver ?
Iemand hier ervaring mee en wat ik moet doen ?
HELP !!!
Niets doen dat bedrijf is malafide.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
Zo heb ik dus een keer een incassobureau afgewimpeld , of gewoon een telefoontje plegen en vermelden dat je rechten studeert en dus niet dom bent.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
Beste [naam niet nodig],
Mijn advocaat verwacht op een voor mij positieve uitspraak dus het mag duidelijk zijn dat ik het vermelde bedrag niet betaal in afwachting op het vonnis. Wij treffen elkaar in de rechtszaal.
Hoogachtend,
Heldquote:Op dinsdag 6 november 2012 19:40 schreef TripleS het volgende:
[..]
Zo heb ik dus een keer een incassobureau afgewimpeld , of gewoon een telefoontje plegen en vermelden dat je rechten studeert en dus niet dom bent.
Werkt perfect
Google de naam maar eens en zie de ervaringen met dat bedrijf.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:23 schreef Dirkh het volgende:
Ja, ik zeg altijd reageren. Gewoon standaard, dat je verwijst naar je eerdere bezwaar. En terugbluffen heeft geen enkele zin, gewoon bezwaar blijven maken. Een deurwaarder die eventueel ingeschakeld zou worden, wat echt wel kan, zal bij bezwaar wel flink nadenken je te gaan dagvaarden, als je maar reageert. En ook aan de deurwaarder als die wordt ingeschakeld op de hoogte brengen van je bezwaar. Zie het dan maar als een spel, maar speel geen blufpoker, dat verlies je en maakt geen enkele indruk. De kans dat ze je er later mee om de oren slaan is zelfs nog wel groot.
Maak bezwaar, zorg dat er een comparitie komt, leg uit dat je al vanaf het begin bezwaar maakt en de vordering onderbouwd betwist.
Mocht je gelijk hebben, dan krijg je dat alleen als je reageert, op alles. Dan maar kort en per mail.
Mail in je spamboxsmoes, dat kennen ze wel, daar lachen ze om.
bijna goed :quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:49 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Ik denk wat Kardinaal zegt goed is zal ik dat opsturen ?
Gr,
Google op Intrum Justitia en je vind altijd wel iets. Ookal is het een louche bedrijf met bijzondere praktijken, als TS niks doet en nergens op reageert en de eventuele zitting mist, is de kans op vonnis bij verstek vrij groot. En dan kan je dokken, terwijl je het ook als spel kan zien en overal op reageert.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Google de naam maar eens en zie de ervaringen met dat bedrijf.
Ze gaan geen zaak starten voor een bedrag lager dan de griffiekosten.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:40 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Google op Intrum Justitia en je vind altijd wel iets. Ookal is het een louche bedrijf met bijzondere praktijken, als TS niks doet en nergens op reageert en de eventuele zitting mist, is de kans op vonnis bij verstek vrij groot. En dan kan je dokken, terwijl je het ook als spel kan zien en overal op reageert.
Ja precies, en je moet ze de kost geven die het gewoon voor zo'n laag bedrag doen. Het is niet vanzelfsprekend dat ze het laten voor wat het is. En dan nog ben je er niet zomaar van af, als een bedrag niet inbaar blijkt, is het niet perse zomaar verdwenen. Ze kunnen je jaren lastig vallen en je staat als slechte betaler bekend in het systeem. Wat voor gevolgen dat heeft, ligt natuurlijk aan het soort bedrijf.quote:Op woensdag 7 november 2012 09:00 schreef mrPanerai het volgende:
Ik zou toch ook voor de optie van DirkH gaan en op alles blijven reageren. Nee, ze gaan hoogstwaarschijnlijk geen zaak starten maar als je net iemand treft die ook denkt gelijk te hebben en te volmacht heeft om door te gaan... Je weet nooit waar het eindigt. Gewoon dossier samenstellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |