Dat hoeft niet. Een bedrijf hoeft sowieso geen herinneringsbrief te sturen. Dat is afhankelijk van de AV. Na het verstrijken van een betalingstermijn ben je in verzuim, en mag het bedrijf gelijk een incassobureau inschakelen. Tenzij de AV anders uitwijzen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:37 schreef Renesite het volgende:
Bedrijf moet je na de eerste herinneringsbrief 14 dagen de tijd geven.
Mijn fout. Er moet inderdaad nog aangemaand worden volgens de nieuwe wet.quote:Op zondag 21 oktober 2012 15:07 schreef Renesite het volgende:
Maar bedrijf > incasso is min. 14 dagen
Volgens mij is het nog altijd zo dat de eiser moet aantonen dat een vordering terecht is. Het simpele versturen van een factuur maakt de vordering nog niet geldig, er moet op z'n minst een getekende overeenkomst of een aantoonbare prestatie zijn.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:28 schreef DJSmiley het volgende:
Als ik als bedrijf iemand een faktuur stuur voor een dienst oid, en daarna een herrinnering enz in gang zet, en jij reageert nooit, dan zul je t toch moeten betalen mocht het voor een rechter komen. Als je een faktuur niet reclameert wordt dat uiteindelijk gezien als het accoord-zijn-met... en moet je dus betalen.
Maar dat is toch niet zo? Je hebt 'm ingeleverd zonder de juiste hoes, jij hebt dus een deel van het gehuurde nog in huis, zonder hoes kunnen ze 'm bovendien niet aan iemand anders verhuren.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:34 schreef noSKIT het volgende:
Dankjewel voor de reacties weer.
Heb gewoon een mailtje gestuurd weer dat ik de dvd gewoon op tijd had weggebracht en dat ik de rekening die ik van ze heb gekregen ook niet erken.
en vergeet de gebruiksnaam en password niet.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:10 schreef nattermann het volgende:
Je e-mailadres staat nog in de balk bovenin het scherm. Wellicht verstandig deze weg te halen.
Nee heb tot nu toe niks van de rechtbank gekregen en ben ook niet gedagvaard of iets in die richting.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:24 schreef gridjuh het volgende:
Ik vraag mij af, is er al een gang naar de rechtbank gemaakt.
Dus ben je al gedagvaard? Zonee, is die mail bullshit.
Een incassobureau kan/mag geen beslag leggen, dit kan allen gebeuren via een deurwaarder...
Ze kunnen niets, er moet dan eerst gedagvaard zijn, en een vonnis gewezen zijn(en betekend)quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:25 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Nee heb tot nu toe niks van de rechtbank gekregen en ben ook niet gedagvaard of iets in die richting.
Done, thankyou !quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:10 schreef nattermann het volgende:
Je e-mailadres staat nog in de balk bovenin het scherm. Wellicht verstandig deze weg te halen.
Was mogelijk, sorry niet aan gedacht.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:14 schreef Innisdemon het volgende:
ht was niet mogelijk dit aan je oude topic toe te voegen?
Dus die flikkers zijn gewoon aan het bluffen ?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:26 schreef gridjuh het volgende:
[..]
Ze kunnen niets, er moet dan eerst gedagvaard zijn, en een vonnis gewezen zijn(en betekend)
Dus....
Zoek maar eens uit op google, wat een incassobureau mag, mee dat in dus de naam in het mailtje zag staan, dacht ik het is gewoon een incasso bureauquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:27 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Dus die flikkers zijn gewoon aan het bluffen ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |