Dat hoeft niet. Een bedrijf hoeft sowieso geen herinneringsbrief te sturen. Dat is afhankelijk van de AV. Na het verstrijken van een betalingstermijn ben je in verzuim, en mag het bedrijf gelijk een incassobureau inschakelen. Tenzij de AV anders uitwijzen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:37 schreef Renesite het volgende:
Bedrijf moet je na de eerste herinneringsbrief 14 dagen de tijd geven.
Mijn fout. Er moet inderdaad nog aangemaand worden volgens de nieuwe wet.quote:Op zondag 21 oktober 2012 15:07 schreef Renesite het volgende:
Maar bedrijf > incasso is min. 14 dagen
Volgens mij is het nog altijd zo dat de eiser moet aantonen dat een vordering terecht is. Het simpele versturen van een factuur maakt de vordering nog niet geldig, er moet op z'n minst een getekende overeenkomst of een aantoonbare prestatie zijn.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:28 schreef DJSmiley het volgende:
Als ik als bedrijf iemand een faktuur stuur voor een dienst oid, en daarna een herrinnering enz in gang zet, en jij reageert nooit, dan zul je t toch moeten betalen mocht het voor een rechter komen. Als je een faktuur niet reclameert wordt dat uiteindelijk gezien als het accoord-zijn-met... en moet je dus betalen.
Maar dat is toch niet zo? Je hebt 'm ingeleverd zonder de juiste hoes, jij hebt dus een deel van het gehuurde nog in huis, zonder hoes kunnen ze 'm bovendien niet aan iemand anders verhuren.quote:Op zondag 21 oktober 2012 14:34 schreef noSKIT het volgende:
Dankjewel voor de reacties weer.
Heb gewoon een mailtje gestuurd weer dat ik de dvd gewoon op tijd had weggebracht en dat ik de rekening die ik van ze heb gekregen ook niet erken.
en vergeet de gebruiksnaam en password niet.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:10 schreef nattermann het volgende:
Je e-mailadres staat nog in de balk bovenin het scherm. Wellicht verstandig deze weg te halen.
Nee heb tot nu toe niks van de rechtbank gekregen en ben ook niet gedagvaard of iets in die richting.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:24 schreef gridjuh het volgende:
Ik vraag mij af, is er al een gang naar de rechtbank gemaakt.
Dus ben je al gedagvaard? Zonee, is die mail bullshit.
Een incassobureau kan/mag geen beslag leggen, dit kan allen gebeuren via een deurwaarder...
Ze kunnen niets, er moet dan eerst gedagvaard zijn, en een vonnis gewezen zijn(en betekend)quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:25 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Nee heb tot nu toe niks van de rechtbank gekregen en ben ook niet gedagvaard of iets in die richting.
Done, thankyou !quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:10 schreef nattermann het volgende:
Je e-mailadres staat nog in de balk bovenin het scherm. Wellicht verstandig deze weg te halen.
Was mogelijk, sorry niet aan gedacht.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:14 schreef Innisdemon het volgende:
ht was niet mogelijk dit aan je oude topic toe te voegen?
Dus die flikkers zijn gewoon aan het bluffen ?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:26 schreef gridjuh het volgende:
[..]
Ze kunnen niets, er moet dan eerst gedagvaard zijn, en een vonnis gewezen zijn(en betekend)
Dus....
Zoek maar eens uit op google, wat een incassobureau mag, mee dat in dus de naam in het mailtje zag staan, dacht ik het is gewoon een incasso bureauquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:27 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Dus die flikkers zijn gewoon aan het bluffen ?
Klopt, maar zodra ze zeggen we gaan het overdragen aan een deurwaarder of iets dergelijks, moet je wel oppassenquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:28 schreef Kandijfijn het volgende:
En zo wordt de gewone man genaaid door dit soort instantie's. Beetje bluffen, beetje dreigen en weer 40 euro verdiend.
Eigenlijk moet je een mailtje terug sturen. U denkt beslag te kunnen leggen zonder een geldig vonnis?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:27 schreef noSKIT het volgende:
[..]
Dus die flikkers zijn gewoon aan het bluffen ?
Licht een beetje aan de hoeveelheid lef je hebt, hoe zeker je van je zaak bent en hoe principieel je bent.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:38 schreef noSKIT het volgende:
Dus wat is het nu verstandigst niks doen of een mail terug te sturen ?
En zou iemand me er bij kunnen helpen wat er in moet staan ofzo ?
Heb je ze al een keer teruggeschreven hoe het gegaan was?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:38 schreef noSKIT het volgende:
Dus wat is het nu verstandigst niks doen of een mail terug te sturen ?
En zou iemand me er bij kunnen helpen wat er in moet staan ofzo ?
Ben wel zeker van mn zaak heb ten eerste gewoon dat spul ingeleverd ten 2de heb 2x een mail teruggestuurd dat ik het niet eens ben met de rekening en dat ik het niet erken en ook niet ga betalen maar ze blijven maar doorgaan.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:39 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Licht een beetje aan de hoeveelheid lef je hebt, hoe zeker je van je zaak bent en hoe principieel je bent.
Persoonlijk zou ik zeggen Fuck it, kom maar door met dat vonnis.
Dat dacht ik dus ook al.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:44 schreef DemonRage het volgende:
Beslaglegging klinkt nogal zwaar overtrokken voor het bedrag van ¤ 62,48 wat ze eisen.
Thankyou, dan stuur ik deze nu opquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
Beste Team Incasso Collect,
Mijn advocaat verwacht op een voor mij positieve uitspraak dus het mag duidelijk zijn dat ik het vermelde bedrag niet betaal in afwachting op het vonnis. Wij treffen elkaar in de rechtszaal.
Hoogachtend,
Ik denk wat Kardinaal zegt goed is zal ik dat opsturen ?quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:47 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Het is bluf. Ze mogen niets doen. Wel even netjes reageren. Niets doen en denken dat het overwaait is nooit een goed idee. Je staat ook sterker voor een eventuele rechter als je netjes al je correspondentie en schriftelijke uitleg kunt overleggen.
Alleen de griffiekosten zijn al zeven tientjes. Dat is meer dan het hele bedrag.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:48 schreef noSKIT het volgende:
Heb zelf eerder een rekening bij t incassobureau neergedonderd ging om 500euro en mevrouw zei dat ze dat allang betaald had en kon dat natuurlijk niet bewijzen en ze had ofcourse ook geen geld.
Dus kreeg te horen dat ik t maar beter kon laten afschrijven ipv een rechtszaak aan te gaan..
Yep.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
Mjah, juist wel. Gewoon netjes blijven communiceren.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
quote:Op woensdag 12 september 2012 18:18 schreef noSKIT het volgende:
Ik had dus ongeveer een half jaar terug of weet ik het een film gehuurd en weer teruggebracht, alleen had het perongeluk in een verkeerd hoesje gedaan maar wel met de juiste film.Hier was ik later achter gekomen, had het hoesje dus daarna gewoon teruggebracht. Krijg ik 3 maanden later een incassobrief van ¤ 17,00 omdat ik de film niet gebracht heb, om dat binnen 10 dagen te betalen.
Had er verder niet meer aan gedacht en ondanks dat ik de film gewoon teruggebracht had en geen zin had in verder gezeik had ik de '' 11de '' dag het bedrag van ¤ 17,00 overgemaakt.
Nu krijg ik dus van ' een incassobrief waarin staat dat ik binnen 3 dagen nog even ¤ 62,48 moet gaan aftikken aan incassokosten.
Ik ben niet van plan dit te gaan betalen aangezien ik gewoon de film ingeleverd heb, en ook nog is ¤ 17,00 gedoneerd hebt voor jan lul maar dit gaat echt te ver ?
Iemand hier ervaring mee en wat ik moet doen ?
HELP !!!
Niets doen dat bedrijf is malafide.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:52 schreef noSKIT het volgende:
Dus niks terugsturen en wachten op brief ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |