doe alsof het over 1 uur af moet zijn!quote:Op vrijdag 14 september 2012 15:18 schreef Gaoxing het volgende:
En dan ga ik nu weer proberen m'n werkstuk af te maken. Echt, ik weet niet wat er met me is, maar het wil geloof ik niet doordringen dat 't over 3 uur af moet zijn.
hoe heb jij in godsnaam je poot gebroken??quote:
je had ook gewoon kunnen zeggen dat je niet naar Sjors wil he?quote:
Done. Met maar liefst een ruime 12 minuten overquote:
quote:Op vrijdag 14 september 2012 18:28 schreef easy-going het volgende:
Stiekem is Amsterdam best leuk Gao, maar dat kan ik natuurlijk niet zomaar op een openbaar forum zeggen.
Ja. Popcorn momentjes.quote:Op vrijdag 14 september 2012 18:01 schreef RockabeIIa het volgende:
Brrr, trapnachtmerries...
Is dr. Phil nu de nieuwe Jerry Springer trouwens? Keek het net toevalligwat een sneuheid
Ik moest een stoep op, dat doe ik altijd al lopend, net toen ik af wilde stappen kwam een man de stoep af, ik ontweek hem kwam met mijn voet naast het pad, in een put, en toen brak ik zoals later bleek mijn enkel. Nu ben ik geopereerd en lig in het ziekenhuis. En ik zou nog wel naar George michael vanavond....quote:
maar even weg inderdaadquote:Op vrijdag 14 september 2012 19:34 schreef Vicky het volgende:
echt veilig niet, hij weet ze te vinden.. maar iig veiliger..
? Tell me more...quote:Op vrijdag 14 september 2012 20:54 schreef Troel het volgende:
Pfoe, in Rijssen heb je wel wat zitten, maar dan moet je wel tegen de omgeving kunnen
ja dat! toe, details!quote:Op vrijdag 14 september 2012 19:18 schreef Brighteyes het volgende:
Ok, zal ik hem inkoppen?
Ah toe, jullie doen zo geheimzinnig, vertel eens!
Nou, het was idd heel stom easy! Wees blij dat je er niet bij wasquote:Op vrijdag 14 september 2012 21:18 schreef moussy het volgende:
[..]
ja dat! toe, details!
easy, Sjors is toch een gladde pisnicht, en tis vast stom vanavond! Sterkte met het pootje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
Nou...ik was alleen thuis en ben na de val gelijk weer naar boven gestrompeld, heb mijn zoontje in zijn bedje gelegd zodat hij geen kant op kon en ben zelf op bed gaan liggen. Daar heb ik een uur gelegen totdat mijn echtgenoot thuis kwam en me naar het ziekenhuis kon brengen. Ik was al helemaal grijs want ik kreeg nauwelijks lucht. Ik kon toen ook bijna niet meer lopen van ellende.quote:Op vrijdag 14 september 2012 14:22 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Omg lily wat een horror
Was je niet bang dat het kind eenmaal boven alsnog naar beneden zou kukelen?
Nou ja, niet dat je nou bepaald tijd had om daar bij stil te staan ofzo..
wat onwijs kutquote:Op vrijdag 14 september 2012 19:22 schreef easy-going het volgende:
[..]
Ik moest een stoep op, dat doe ik altijd al lopend, net toen ik af wilde stappen kwam een man de stoep af, ik ontweek hem kwam met mijn voet naast het pad, in een put, en toen brak ik zoals later bleek mijn enkel. Nu ben ik geopereerd en lig in het ziekenhuis. En ik zou nog wel naar George michael vanavond....
Maar top dat je het dan zo lekker generaliserend op het www zet.quote:Op zaterdag 15 september 2012 08:01 schreef Vicky het volgende:
Rock, ik werk zelf bij zo'n instantie en heb mijn collega om hulp/informatie gvraagd. Zelfs zij snapte niet dat er niks gedaan werd..
Ik heb later nog met politie aan de telefoon gezeten en zelfs die snapte niet dat zijn collega's van het andere bureu gezegd hadden dat ze niks konden doen.
Wat een rotopmerking.quote:Op zaterdag 15 september 2012 09:06 schreef simmu het volgende:
[..]
wat onwijs kut![]()
beterschap! en ik hoop dat er iets soortgelijks op je pad komt zodra je opgeknapt bent
Jahaa, dat deed mijn moeder vroeger ook. Daar had ze een speciale vorm voor en een pak met splitewerten die niet geschikt waren voor de erwtensoep....als je er echt niet uitkomt, laat het maar ff weten. Mijn zus zal het wel weten....en ik denk Sjeen ook nog wel.quote:Op zaterdag 15 september 2012 14:43 schreef PM-girl het volgende:
Dat is bijvoorbeeld nodig bij een fruittaart, waarbij de vulling niet gebakken wordt. Je maakt dus deeg (met een goed recept) en bakt de bodem in de oven, met een techniek die blind bakken heet. Je doet het deeg in de vorm en legt er folie en bijvoorbeeld bruine bonen op in, zodat het deeg niet omhoog komt en een mooie platte bak gaat vormen voor je koude vulling.
Dat..quote:
Ik heb een superrecept van Jamie! Voordeel: kwam bodem en vorm in vriezer, bakt deze vervolgens 15 minuten en hoef je geen erwten en zut erop te gooien.quote:Op zaterdag 15 september 2012 14:34 schreef PM-girl het volgende:
Wat akelig Lily, brrrr...
Ik ben redelijk chagrijnig aan het worden... Ik probeer een recept te vinden voor een zoete taartbodem, die blind gebakken moet worden. Maar de recepten die ik tot nu toe vindt kloppen niet.
okéquote:
met een blinddoek voorquote:Op zaterdag 15 september 2012 17:52 schreef Vicky het volgende:
Uhh nog niet terug gelezen.. Wat is dat?
Recept is voor een limburgse vlaaibodem. Die vind ik altijd wel stevig.quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:24 schreef PM-girl het volgende:
Kim, gevonden! Ik ken het in het engels als shortcake, het ziet er redelijk gelijk uit.
Poging volgt! ;-)
Chacama, wordt dat ook stevig compact deeg? Met de gist zal het luchtig worden en dat is juist niet de bedoeling.
Wat voor taart ga je maken?quote:Op zaterdag 15 september 2012 18:24 schreef PM-girl het volgende:
Kim, gevonden! Ik ken het in het engels als shortcake, het ziet er redelijk gelijk uit.
Poging volgt! ;-)
Chacama, wordt dat ook stevig compact deeg? Met de gist zal het luchtig worden en dat is juist niet de bedoeling.
Dat wordt op heel veel plaatsen, meestal 1 x per jaar gedaan. Een of andere organisatie of stichting die dit organiseert. Komt erop neer dat vrachtwagen (+chauffeurs) zich aanbieden om aan zo'n tocht deel te nemen. Op de bijrijdersstoel mag dan een verstandelijk gehandicapte meerijden. Ik heb wel eens staan kijken bij zo'n tocht, het is echt één groot feest. Hoe meer toeters, hoe beter!quote:Op zaterdag 15 september 2012 17:30 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
oké
ik zat vanmiddag in de stad bij de kapper en liet mijn kind kortwieken toen er een hele stoet vrachtwagens luid toeterend voorbij kwam. echt megaveel en denk ik wel een half uur lang ofzo.
ik heb werkelijk geen idee waar het over ging. het was echt een enorm kabaal en dr kon ook meteen niemand meer door om de weg over te steken enzo.
aha gevonden! het was een rondrit van de prinsenstichting met geestelijk gehandicapten enzo van wege een truckrun... wat dat ook moge zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |