en de chocolademellk met slagroom!quote:Op zondag 23 september 2012 19:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
allemaal heerlijke dingen inderdaad
en dan de pepernoten met melkchocolade
Vind Kerst zelfs leuker dan m'n verjaardag. Dus ik snap je!quote:Op zondag 23 september 2012 19:49 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
[..]
Dat is wat minder ja, maar de mooiste herinneringen heb ik toch wel net zo veel bij kerst/winter als de zomer of misschien wel meer bij kerst![]()
Heb ze lal gezien in de winkelquote:Op zondag 23 september 2012 19:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
allemaal heerlijke dingen inderdaad
en dan de pepernoten met melkchocolade
Gisteren gehad. In Groningen tijdens een lunch met m'n oudersquote:Op zondag 23 september 2012 20:04 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
en de chocolademellk met slagroom!
Samequote:Op zondag 23 september 2012 20:20 schreef Natalie het volgende:
[..]
Vind Kerst zelfs leuker dan m'n verjaardag. Dus ik snap je!
Denk dat het is omdat ik gevoelig ben voor sfeer. De sfeer in aanloop naar Sinterklaas, Kerst en Oud&Nieuw geeft me zoveel plezier. Een verjaardag is 'maar' één dag en kent eigenlijk geen aanloop.
Morgen weer vroeg opquote:Op zondag 23 september 2012 20:35 schreef Atmosphere82 het volgende:
Het weekend loopt weer op z'n einde...
Muhaha! Nou, dat is anders niet verkeerd nee! Ik moet de hele week tot kwart voor 1quote:Op zondag 23 september 2012 20:38 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik morgen ook, maar dan nog wel door mijn eigen schuld!Ik had zelf aangeboden om morgen te werken, een dag die eigenlijk niet was ingepland. Nu hoef ik vrijdag dan maar de halve dag te werken en maandag ook, op zich dus niet heel verkeerd toch?
quote:Op maandag 24 september 2012 18:18 schreef Dance99Vv het volgende:
hier windstil, vaag zonnetje en kouwe voeten. ja echt herfst.
ik ben op dit moment meer in voor drop en wijngummies, maar van gevulde speculaasstaaf kan ik maar geen genoeg krijgen![]()
Oh ja de bekende vraag komt weer voorbij...wat eten we vandaag?
Tjonge dan waait het bij jou ook behoorlijk hard!quote:Op maandag 24 september 2012 18:09 schreef Natalie het volgende:
Hier waait het ook hard.
Heb die boodschappentas echt goed vast moeten grijpen. Ding ging alle kanten op.
Ja inderdaad raar weer, als die wind nou eens weg wasquote:Op maandag 24 september 2012 17:53 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
hier is het warm en stormachtig.. Raar weer.
Ik ben een kannibaal, dwz. Ik eet Chinees.quote:Op maandag 24 september 2012 18:18 schreef Dance99Vv het volgende:
hier windstil, vaag zonnetje en kouwe voeten. ja echt herfst.
ik ben op dit moment meer in voor drop en wijngummies, maar van gevulde speculaasstaaf kan ik maar geen genoeg krijgen![]()
Oh ja de bekende vraag komt weer voorbij...wat eten we vandaag?
ach nee joh, het is maar een film.....quote:Op maandag 24 september 2012 19:38 schreef Natalie het volgende:
Hmm, m'n zus vraagt me mee naar The Possession. Heb al gezegd dat ik ga, maar ik zit nu die trailer eens te bekijken en zit ernstig te twijfelen om af te zeggen.
Dat wordt weer een week niet slapen als ik ga...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |