ja hartstikke leuk jou theorie, maar die heb ik helaas al ontkracht een aantal post terug..quote:Op woensdag 12 september 2012 18:55 schreef LittleBuddha het volgende:
ik zie juist extra kansen voor ons (buitenlanders) want ze hebben geen netwerk license nodig om telefoons naar het buitenland te verschepen. Dus doe die eerste batch maar naar ons toe![]()
jou theorie is wel juist daar zeg ik ook niks over, alleen je stelt al dat de volgende telefoon duurder zou zijnquote:Op woensdag 12 september 2012 18:58 schreef Moos. het volgende:
[..]
Ik baseer mijn punt op volkomen logische marktwerking. Het is toch normaal als je product goed verkoopt en je het goedkoop aanbied, dat je het best duurder kan maken?
De G2 was even goedkoop, dus nee dat doen ze niet.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:58 schreef Moos. het volgende:
[..]
Ik baseer mijn punt op volkomen logische marktwerking. Het is toch normaal als je product goed verkoopt en je het goedkoop aanbied, dat je het best duurder kan maken?
Ook dat doen ze helaas voor ons niet. Deze zijn nog voor de mensen die een pre-order hebben geplaatst.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:55 schreef LittleBuddha het volgende:
ik zie juist extra kansen voor ons (buitenlanders) want ze hebben geen netwerk license nodig om telefoons naar het buitenland te verschepen. Dus doe die eerste batch maar naar ons toe![]()
Denk het ook. Ik zou hem niet kopen en voor een Appel of Samsung gaan daar worden de werknemers veel beter behandeldquote:Op woensdag 12 september 2012 18:23 schreef Mandéra het volgende:
Vast een paar fabrieken vol met 3 jarige kinderen die onze phones in elkaar zetten.
Hi-hong is ook nog kwijt, de laatste keer dat ik die heb gezien ging hij naar het dak....quote:Op woensdag 12 september 2012 18:07 schreef marco_sire het volgende:
[..]
436 mensen die er dedicated aan werken. Yin en Yan zijn op vakantie, Me-nu is ziek thuis en Hoe Lang is weet ik niet hoe lang op vakantie: zeg dus ergens tussen de twee en 200.000 per dag
Omdat, omdat, euh... ja... goede vraagquote:Op woensdag 12 september 2012 19:03 schreef shiznuts het volgende:
Hier een tevreden G2-user die gewoon een G3 gaat halen. Als de G4 weer wat heeft om me over te halen, dan waarom niet?
Nou omdat ik denk dat de g4 sneller komt dan de g3 de g2 op heeft gevolgd..quote:Op woensdag 12 september 2012 19:03 schreef shiznuts het volgende:
Hier een tevreden G2-user die gewoon een G3 gaat halen. Als de G4 weer wat heeft om me over te halen, dan waarom niet?
Met deze prijzen (in vergelijking met Apple/Samsung) kan je makkelijk om het halfjaar een nieuwe kopenquote:Op woensdag 12 september 2012 20:03 schreef Downstar het volgende:
[..]
Nou omdat ik denk dat de g4 sneller komt dan de g3 de g2 op heeft gevolgd..
mogelijk dat eind dit jaar nog de MTK6588 uitkomt, die ik verwacht in de toekomstige G4..
dus dan denk ik dat misschien in de begin maanden van 2013 de G4 wel word gelaunched..
tegen die tijd heb ik mogelijk mijn G3 net een maand of 3-4
Die site ken ik al, en daar geeft die aan dat er geen problemen mee zijn. Maar ik heb het in meerdere browsers, OS's geprobeerd, vpn van studie, eigen proxy server en op Facebook hebben meerdere mensen er last van.quote:Op woensdag 12 september 2012 22:43 schreef LittleBuddha het volgende:
hier: en dan hoef je het nooit meer te vragen: http://www.downforeveryoneorjustme.com/
Die site is dus niet offline, maar wil niet laden / renderen.quote:Is the site dead? I got this error (Errore 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE):, both with firefox and Chrome, so I can't enter to check my order status, but if I try to enter with a proxy server now it seems to work. I'm from Italy and I was able to access the site during the past day
I lol'd.quote:[Upd] iPhone 5: 28-09 in Nederland
Op woensdag 12 september 2012 @ 19:45 schreef Poekieman het volgende:
iPhone 5, is dat een Jiayu G3 kloon ?
Subtotaal is 184,10 - 18,33 = 165,77 te betalen als Grand Total? Ik zie het probleem niet?quote:Op donderdag 13 september 2012 08:26 schreef jeroendh het volgende:
Ik wil net de grijze versie bestellen, maar in mijn winkelwagen van lighttake staat netjes de coupon vermeld met de nieuwe totaal prijs. Maar als ik dan wil gaan betalen via paypal, ziet hij de korting niet meer![]()
Grand Total:$165.77
Order Subtotal: $184.10
Shipping Cost: $0.00
Discount: ($18.33)
En volgens paypal moet ik dus $184.10 betalen.
Volgens PayPal moet ie wel $184,10 betalen, daar zit het hem in.quote:Op donderdag 13 september 2012 10:30 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Subtotaal is 184,10 - 18,33 = 165,77 te betalen als Grand Total? Ik zie het probleem niet?
Ik wel, als hij bij Paypal komt staat er niet 165.77 maar 184.10...quote:Op donderdag 13 september 2012 10:30 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Subtotaal is 184,10 - 18,33 = 165,77 te betalen als Grand Total? Ik zie het probleem niet?
jij hebt jouwne toch al gekregen via de mail of?quote:Op donderdag 13 september 2012 11:38 schreef Razer het volgende:
Zijn er nog coupons te krijgen of is dat helaas niet meer mogelijk? Iemand die er missschien nog 1 heeft en er geen gebruik van wil maken? Dan hou ik me aanbevolen
Nee was te laat voor de aktie, gisteren pas deze telefoon ontdektquote:Op donderdag 13 september 2012 12:35 schreef Downstar het volgende:
[..]
jij hebt jouwne toch al gekregen via de mail of?
ik ben voor de SD reader gegaan
Je weet nooit als je uit china besteld? geen rocketscience dit..quote:Op donderdag 13 september 2012 14:09 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Uitgesteld tot 1 oktober volgens giz china., waarom is dit altijd zo slecht geregeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |