Bedankt voor je bod.quote:Op zondag 9 september 2012 15:24 schreef lurker69 het volgende:
waar en hoe hoog staat hij?
25,- geboden
Edit: toegevoegd aan de OPquote:Op zondag 9 september 2012 16:27 schreef Renn het volgende:
In wat voor staat zijn de toetsen? Zou je een foto kunnen maken?
Bedankt voor je bodquote:Op maandag 10 september 2012 21:29 schreef winnepooh het volgende:
jammer dat je zo ver woont, 90¤ geboden iig..kijken of ik eventueel vervoer kan regelen
Echt waar, zo veel?quote:Op dinsdag 11 september 2012 01:25 schreef Sneezeechu het volgende:
TS om toch even te melden je vraagprijs is echt gruwelijk laag![]()
Zet tenminste een 1 voor de 200 die je nu vraagtEcht deze hoort naar een liefhebber te gaan
![]()
London type upright overstrung als ik me even niet vergis uit mijn hoofd 1920/1930.
Edit: 1910...
OKquote:Op dinsdag 11 september 2012 10:33 schreef kabouter1986 het volgende:
Maak even een foto van de slaghamers, om te beoordelen of er groot onderhoud uitgevoerd dient te worden.
De snaren staan ook scheef, dus hoort dat niet gewoon zo dan?quote:Op dinsdag 11 september 2012 13:58 schreef kabouter1986 het volgende:
Stof is niet erg, maar die hamers zijn erg scheef allemaal dus zullen geschuurd moeten worden een keer.
Ben door deze reactie toch wel nieuwsgierig geworden, en heb het even nagevraagd.quote:Op dinsdag 11 september 2012 01:25 schreef Sneezeechu het volgende:
TS om toch even te melden je vraagprijs is echt gruwelijk laag![]()
Zet tenminste een 1 voor de 200 die je nu vraagtEcht deze hoort naar een liefhebber te gaan
![]()
London type upright overstrung als ik me even niet vergis uit mijn hoofd 1920/1930.
Edit: 1910...
Handelaar is heel anders als een particulier...quote:Op woensdag 12 september 2012 13:13 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Ben door deze reactie toch wel nieuwsgierig geworden, en heb het even nagevraagd.
Ik hoop dat je wat met de reactie kan!
[ afbeelding ]
Dat weet ik, maar gezien de handelaar geen interesse in de piano heeft, zal hij ook geen reden hebben om te liegen over de prijs. Ik denk dat het bij deze piano meer het geval is van "wat de gek ervoor geeft".quote:Op woensdag 12 september 2012 14:15 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Handelaar is heel anders als een particulier...
Nee hoor de handelaar die jij om advies vroeg heeft meer interesse in De Duitse en Zwitserse wat verder prima is en hij zal er winst mee moeten maken. Uiteraard heeft deze werk en dat zie je duidelijk nadat ze meer foto's er van gemaakt heeft. Ik heb laatst nog een 1930 Challen wel in goede staat weg zien gaan voor 1800E natuurlijk dat gaat deze met al het werk niet redden maar zeker meer dan de 200E die er voor gevraagd word. de Handelaar vind hem al 400E waard dat zegt al genoeg eigenlijk.quote:Op woensdag 12 september 2012 14:43 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar gezien de handelaar geen interesse in de piano heeft, zal hij ook geen reden hebben om te liegen over de prijs. Ik denk dat het bij deze piano meer het geval is van "wat de gek ervoor geeft".
Dank je welquote:Op donderdag 13 september 2012 20:22 schreef Henkerbedenker het volgende:
Dit schreeuwt om ''tussen kunst en kitch''...succes met de verkoop en kickje.
En? Heb je eventueel vervoer?quote:Op maandag 10 september 2012 21:29 schreef winnepooh het volgende:
jammer dat je zo ver woont, 90¤ geboden iig..kijken of ik eventueel vervoer kan regelen
Heel veelquote:
Haha.. ik vind hem wel mooi om hem tegen mijn muur te zetten ter decoratie..quote:Op zondag 30 september 2012 20:40 schreef VampiricDemon het volgende:
[..]
Heel veel
De richtprijs is ¤200,- maar hoe sneller je hem kunt halen hoe coulanter we daarin worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |