haha is coolquote:Op maandag 10 september 2012 09:48 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ik kwam gisteren wederom tot ontdekking dat ik Flashpoint eigenlijk best een saaie game vindDenk niet dat ik de campaign ooit nog uit ga spelen kerel
![]()
Na mijn vakantie ga ik gewoon die-hard Borderlandsen om jullie voortgang in de game in te halen
fixedquote:Op maandag 10 september 2012 11:55 schreef Rossdale het volgende:
Altijd leuk zo'n impulsvakantie plannen. Eerste week december lekker wintersporten met vriendengroep. Maar volgende week eerst... Borderlands 2
dan ga je toch lekker niet naar Bali, zijn alleen maar veel bomen daar, ohja en ze zijn allemaal vrouw onvriendelijk, klaar eiland gevoel geproefd. Borderlands spelenquote:Op maandag 10 september 2012 12:08 schreef Rossdale het volgende:
Nee, launchdate is 1 dag nadat ik op vakantie vertrekDat eerst dat hij de 19e al uit zou komen, maar dat is de US release
slechte trollquote:Op maandag 10 september 2012 12:09 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Borderlands is leuk maar geen Gears natuurlijk
F1 2012 demo is online.quote:
Vanmiddag even proberen, ben wel benieuwd. Ik ga hem sowieso niet bij de release halen en vraag me af of het überhaupt de moeite waard is. Tussen 2010 en 2011 zat nog wel redelijk wat verschil, maar 2012 lijkt me weinig nieuws te brengen.quote:Op maandag 10 september 2012 12:21 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
F1 2012 demo is online.
Het ziet er allemaal weer wat beter uit. En de auto's lijken wat minder grip te hebben.
Ik weet het ook nog niet. Vind het sowieso kut dat ze de game pas rond deze tijd uitbrengen ipv. aan het begin van het seizoen. Als er dan grote veranderingen plaatsvinden in een seizoen zouden ze dit met updates kunnen aanpassen. Net zoals bij FIFA. Maar helaas.quote:Op maandag 10 september 2012 12:23 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Vanmiddag even proberen, ben wel benieuwd. Ik ga hem sowieso niet bij de release halen en vraag me af of het überhaupt de moeite waard is. Tussen 2010 en 2011 zat nog wel redelijk wat verschil, maar 2012 lijkt me weinig nieuws te brengen.
Straks even downloaden. Na mijn goede F1 ervaring van gisteren ga ik het maar volgen denk ikquote:Op maandag 10 september 2012 12:21 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
F1 2012 demo is online.
Het ziet er allemaal weer wat beter uit. En de auto's lijken wat minder grip te hebben.
hopelijk is die kartel shit snel afgelopenquote:Op maandag 10 september 2012 12:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Dat is wel goed nieuws een van de betere series die ik heb gekeken de laatste jaren
Vond dat juist best tofquote:Op maandag 10 september 2012 12:41 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
hopelijk is die kartel shit snel afgelopen
k vond het 2de seizoen met die nazi's wel goed, wel jammer dat het nooit afgemaakt is met die dudequote:
Er begon zich vandaag inderdaad al een groenig laagje te vormen op mijn fallus. Zal morgen wel losgaan.quote:
Lekker met wat hollandaise saus!!quote:Op maandag 10 september 2012 13:59 schreef Michhas het volgende:
[..]
Er begon zich vandaag inderdaad al een groenig laagje te vormen op mijn fallus. Zal morgen wel losgaan.
Kibbeling met ravigotte,ik wil hetquote:Op maandag 10 september 2012 14:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Lekker met wat hollandaise saus!!
Altijd leukquote:Op maandag 10 september 2012 16:15 schreef Frankii het volgende:
Heeuuu vanavond vleeskeuring. 12 dames komen hospiteren.
Je mag de tassen aannemen?quote:Op maandag 10 september 2012 16:15 schreef Frankii het volgende:
Heeuuu vanavond vleeskeuring. 12 dames komen hospiteren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |