Pardon, lange vrouwen zien er niet uit??? Vind het juist wel wat hebben.quote:Op donderdag 6 september 2012 16:14 schreef SchoneZoon het volgende:
Hoe lang ben je?
Als je 1.70 bent of langer hoef je je geen zorgen te maken vind ik. Nederlandse vrouwen zijn meestal veel te lang en dat ziet er gewoon niet uit. In de rest van de wereld hebben vrouwen een normalere lengte.
Lees: Ik wijs er iemand om afquote:Op donderdag 11 oktober 2012 01:37 schreef Wanderlust. het volgende:
Lange mannen. Maar ik zou er iemand niet om afwijzen, mits het lengteverschil niet al te groot is.
Ik merk zelfs al een verschil in Zuid-NL waar ik nu woon, terwijl ik zelf uit het noorden kom. Sowieso zijn de mensen hier kleiner, en for some reason krijg je als kleinere man hier idd veel sneller aandacht.quote:Op donderdag 6 september 2012 14:21 schreef Snepar het volgende:
[..]
Ligt er aan op welke manier ;-) Ik ben zelf niet groot (1.77 cm), woon bij adam en merk dat ik ook niet in de smaak val bij de dames (terwijl ik vaak complimenten krijg over mijn uiterlijk, en succesvol ben in mijn werk). Veel zijn er hier mijn lengte en als ze dan nog hakken dragen toren ze boven je uit.
Binnenkort ga ik emigreren naar oost-europa, en merk dat ik daar veeeel meer aandacht krijgook zijn daar de vrouwen gemiddeld klein, met een lekker figuur (slank en mooie kont). Als ik in NL een kleine vrouw zie heeft ze dat vrijwel nooit (vaak zelfs beetje gezet).
Dus kleinere mannen..
Ja, ik woon in Friesland, en ik met mijn 1,60 ben hier écht klein. Al ben ik wel een vrouw ..quote:Op donderdag 11 oktober 2012 08:03 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Ik merk zelfs al een verschil in Zuid-NL waar ik nu woon, terwijl ik zelf uit het noorden kom. Sowieso zijn de mensen hier kleiner, en for some reason krijg je als kleinere man hier idd veel sneller aandacht.
Tevens kom ik hier zelfs mannen tegen die kleiner zijn dan ik ben, en dat was voor mij echt een openbaring.![]()
1m71 btw
Aaawhquote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:09 schreef D.D.W. het volgende:
Jammer dat voor vrouwen (onbewust) lengte toch wel een van de belangrijkste dingen is bij het zoeken van een man, en laat ik nou net weer klein zijn
Klein wordt wel onaantrekkelijk bevonden, niet voor niets zijn veel kleine mannen er gefrustreerd over!
Zo'n halve kop kleiner als de gemiddelde man hier in NL :pquote:
Lytse Fryske famkesquote:Op woensdag 17 oktober 2012 20:50 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
Ja, ik woon in Friesland, en ik met mijn 1,60 ben hier écht klein. Al ben ik wel een vrouw ..
Valt wel mee toch?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:21 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Zo'n halve kop kleiner als de gemiddelde man hier in NL :p
ik heb nou niet echt een fries uiterlijkquote:
Wat is dan een typische Fries uiterlijk?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:48 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
ik heb nou niet echt een fries uiterlijk
ping!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:30 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Wat is dan een typische Fries uiterlijk?
Ik ken ze roodharig, blond en bruinharig.
Zijn er vrouwen die afvallen om een man van 180? Je overdrijft wel een beetje hoor, zoveel kleiner als gemiddeld ben je niet. Check anders nog een x goed of je echt 180 bent, dacht zelf eerst ook dat ik altijd langer wasquote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:56 schreef LelijKnap het volgende:
Ik had een bloedgeile vriendin, tig keer knapper dan die daarvoor (die matig tegen lelijk was) maar ik voelde me totaal niet lekker bij die knappere en voelde me veel sterker aangetrokken door die ex voor haar. Ik heb altijd vermoed dat dit kwam doordat mn laatste ex bijna evenlang was en op hakken soms net iets langer was, terwijl mn ex daarvoor een kleine opdonder was. Voel me dan toch meer man wrs. Sneu...maar waar. Om die rede focus ik me ook enkel op de kleinere exemplaren.. al heb k me r onderbewust wrs altijd meer aangetrokken gevoelt door hun. Ben zelf 1.80. Vind het jammer dat zoveel vrouwen hierom afvallen. Kan ne voorstellen dat k me t zelfde zou kunnen voelen bij die langere als bij die kleine als ik zelf een stuk langer was.
Hoe centimeters je leven vormen, echt absurd eigenlijk. Sneu ook dat ik me gedwongen veel te fitnessen. Zou me zonder bredeschouders best zwak voelen...
Ik ben precies 1.80, met schoen iets meer. Ik ben ong t gemiddelde, maar zoals ik al aangaf val ik op meiden die n stuk korter zijn dan ik. Even lang of net een paar cm korter is niet kort genoeg en logischerwijs vallen de langere ook af. Vandaar dat er uiteindelijk een hele groep af valt. Wat jammer is...quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 23:33 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Zijn er vrouwen die afvallen om een man van 180? Je overdrijft wel een beetje hoor, zoveel kleiner als gemiddeld ben je niet. Check anders nog een x goed of je echt 180 bent, dacht zelf eerst ook dat ik altijd langer was
Ok, ja, dat is idd anders dan typisch Fries.quote:
hahaquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:35 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Ok, ja, dat is idd anders dan typisch Fries.
Maar kan eckt wel mooi zijnEn ik ken daar wel meer van
.. met je high heels aan zekerquote:Op zondag 21 oktober 2012 02:54 schreef eigendeegcookie het volgende:
ik blijf erbij :
niks is zo aantrekkelijk als een man recht in zn ogen te kijken [van heel dichtbij!]
Korte man is zeker een afknapper zou nooit iemand doen die kleiner is dan 1,85..quote:Op dinsdag 4 september 2012 16:45 schreef Blezior het volgende:
Hallo, Ik hoor en merk heel vaak dat kleine mannen onaantrekkelijk zijn vergeleken met langer mannen?
IK hoop jullie mening te horen
Als de man maar minimaal 10 cm langer is.quote:Op zondag 21 april 2013 00:38 schreef D.D.W. het volgende:
Vrouwen gaan hier weer politiek correct doen hoor..
Vrouwen willen een lange man. PUNT
Godverdomme
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |