die map dat je in de garage kan en boven in de kantoren. kan effe niet op de naam komenquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:10 schreef JK het volgende:
Nee zo ver was ik niet eens. Ik blijf ook rennen en loop met teammaten mee. Of keer lege server zoeken en op teamspeak afspreken. Gunmaster zuigt namelijk, maar wil wel de m5k.
Operation 925. Anyway je kan ook gewoon een redelijk lege gun master server opzoeken? MK3A1 is iig na de patch niet zo irritant meerquote:Op woensdag 5 september 2012 14:12 schreef Convict het volgende:
[..]
die map dat je in de garage kan en boven in de kantoren. kan effe niet op de naam komen
daar heb je zon lange gang wat begint met half afgebroken uit 1 gevallen muren en doorloopt tot de de trap naar boven naar die kantoortjes. daar blijven rondlopen en je blijft maar mensen tegen komenmoet je natuurlijk wel de skills hebben om ze als eerste neer te krijgen. maar als dat je lukt w1n w1n win. tenminste zo deed ik het.
Dat gekickt worden heeft niks met de patch te maken maar met server instellingenquote:Op woensdag 5 september 2012 09:03 schreef piere het volgende:
Ze hebben alweer aardig wat gefixt na die patch. Ik werd ook gekickt omdat ik teveel teammates killde gisteren
volgens mij heb je wel minimum aantal spelers nodig want op zowat lege servers kreeg ik hem maar niet.quote:Op woensdag 5 september 2012 14:19 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Operation 925. Anyway je kan ook gewoon een redelijk lege gun master server opzoeken? MK3A1 is iig na de patch niet zo irritant meer.
Dan hebben ze de server direct na de patch veranderd naar hardcore wat me sterk lijkt? (maar wel mogelijk is natuurlijk)quote:Op woensdag 5 september 2012 14:19 schreef VelitoX het volgende:
Dat gekickt worden heeft niks met de patch te maken maar met server instellingen.
Heb het volgens mij gewoon gehaald in een server met 6 man ofzo destijdsquote:Op woensdag 5 september 2012 14:21 schreef Convict het volgende:
[..]
volgens mij heb je wel minimum aantal spelers nodig want op zowat lege servers kreeg ik hem maar niet.
Al gerepaired via Origin?quote:Op woensdag 5 september 2012 16:22 schreef dennis3d het volgende:
Oke mijn Battlelog zegt dat ik bf3 niet hebt geinstalleerd terwijl dat wel zo is dus nu kan ik niet spelen.
Wat is dit ?
Dit.quote:
Premium is alleen de dlc, de originele game heb je er dus nog bij nodig...quote:Op woensdag 5 september 2012 16:56 schreef stoeltafel het volgende:
Vraagje over de premium versie. Deze heb ik net gekocht en ontvangen pricewatch: Battlefield 3 Premium, PC
Maar moet ik nou ook nog de originele versie kopen? Dacht eerst van nieuw maar nu twijfel ik.
pricewatch: Battlefield 3, PC moet deze er dus bij?
Het verschil is enorm...quote:Op woensdag 5 september 2012 17:10 schreef stoeltafel het volgende:
Ben wel benieuwd naar het verschil tussen de PS3 en de PC.
en die inferieure 30 fps lockquote:Op woensdag 5 september 2012 17:56 schreef VelitoX het volgende:
Eigenlijk had je anderhalve week moeten wachten, 14 september ofzo ligt de BF3 Premium editie (game + premium) in de winkel....
Verschil tussen consoles en pc is immens, mappen zijn veel kleiner, graphics slechter, 24 ipv 32-64 spelers, beter mikken, etc..
Ik heb ook toevallig een paar dagen geleden mijn Xbox 360 verkocht. Ik merkte gewoon dat spellen op de pc nu zoveel mooier en sneller spelen.quote:Op woensdag 5 september 2012 18:22 schreef BaraCuda het volgende:
PS3 2 dagen terug verkocht.
Gebruikte dat ding toch al niet voor shooters, maar ik koop nooit meer een console.
Als je een fatsoenlijke PC hebt staat dat ding toch stof te happen.
Is die Battlefield 3 Premium Edition natuurlijk een goede deal voor als je binnenkort wilt beginnen met bf3quote:Op woensdag 5 september 2012 20:12 schreef FerryNL het volgende:
Ik ga denk ik ook binnenkort toch maar aan BF3 beginnen. Normaal ben ik altijd een COD persoon geweest, maar het enige wat ik nog speel in COD is de zombie mode. Daarbij lijkt BF3 mij ook wel echt super vet. Gewoon die grote maps waarin je kan spelen, en natuurlijk al de voertuigen
Ja dat zou voor mij een hele mooie deal zijnquote:Op woensdag 5 september 2012 20:16 schreef VelitoX het volgende:
Hmjah ik heb ook al tijdje geen ps3 games gespeeld, maar dat komt nog wel (gaat in fases, komen weer wat vette titels aan die ik liever op ps3 speel, zoals bijv. fifa), en gebruik um ook als dvd/bluray speler, dus die gaat de deur niet uit ^^.
[..]
Is die Battlefield 3 Premium Edition natuurlijk een goede deal voor als je binnenkort wilt beginnen met bf3.
¤ 55,50quote:Op woensdag 5 september 2012 20:48 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ja dat zou voor mij een hele mooie deal zijn![]()
Mooie prijsquote:Op woensdag 5 september 2012 21:26 schreef VelitoX het volgende:
[..]
¤ 55,50
Leverbaar vanaf 13-09-2012
Volgens freerecordshop.nlVolgende week dus.
Mwah ik heb toch wel een fatsoenlijke PC, maar de PS3 staat niet heel veel stof te happen. Al gebruik ik 'm wel meer om tvseries mee te kijken, maar vanwege dat je veel soorten niet aan kan verhuist ie naar boven en komt er een WD TV Live te staan die voortaan mag streamen vanaf mijn NAS. Maar de PS3 blijf ik een fijne console vinden... alleen FPS games moet je er niet op willen spelen met een controller.quote:Op woensdag 5 september 2012 18:22 schreef BaraCuda het volgende:
PS3 2 dagen terug verkocht.
Gebruikte dat ding toch al niet voor shooters, maar ik koop nooit meer een console.
Als je een fatsoenlijke PC hebt staat dat ding toch stof te happen.
Ik ben er als ik speel altijdquote:Op woensdag 5 september 2012 21:38 schreef JK het volgende:
[..]
Mwah ik heb toch wel een fatsoenlijke PC, maar de PS3 staat niet heel veel stof te happen. Al gebruik ik 'm wel meer om tvseries mee te kijken, maar vanwege dat je veel soorten niet aan kan verhuist ie naar boven en komt er een WD TV Live te staan die voortaan mag streamen vanaf mijn NAS. Maar de PS3 blijf ik een fijne console vinden... alleen FPS games moet je er niet op willen spelen met een controller.
Laat AK maar komen.... ben heel erg benieuwd. En hoop op Teamspeak dan weer een grote berg mensen.
Ligt er ook aan wat je er nog mee doet natuurlijk.quote:Op woensdag 5 september 2012 21:38 schreef JK het volgende:
[..]
Mwah ik heb toch wel een fatsoenlijke PC, maar de PS3 staat niet heel veel stof te happen. Al gebruik ik 'm wel meer om tvseries mee te kijken, maar vanwege dat je veel soorten niet aan kan verhuist ie naar boven en komt er een WD TV Live te staan die voortaan mag streamen vanaf mijn NAS. Maar de PS3 blijf ik een fijne console vinden... alleen FPS games moet je er niet op willen spelen met een controller.
Laat AK maar komen.... ben heel erg benieuwd. En hoop op Teamspeak dan weer een grote berg mensen.
Zeg, does niet.quote:Op woensdag 5 september 2012 21:38 schreef DutchErrorist het volgende:
Wat belachelijk zeg, als ik nu nog leuk mee wil spelen met mensen moet ik 5 uitbreidingen kopen. Afzetters.
Klinkt super! Maar de mappen zijn toch allemaal even groot? Metro 32 vs 32 lijkt me nog het vetste. Morgenochtend komt alles binnen en in de middag direct gamen.quote:Op woensdag 5 september 2012 17:56 schreef VelitoX het volgende:
Eigenlijk had je anderhalve week moeten wachten, 14 september ofzo ligt de BF3 Premium editie (game + premium) in de winkel....
Verschil tussen consoles en pc is immens, mappen zijn veel kleiner, graphics slechter, 24 ipv 32-64 spelers, beter mikken, etc..
Sommige mappen zijn groter en sommige hebben alleen wat meer takeover points. Al blijft rush wel hetzelfdequote:Op woensdag 5 september 2012 22:05 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Klinkt super! Maar de mappen zijn toch allemaal even groot? Metro 32 vs 32 lijkt me nog het vetste. Morgenochtend komt alles binnen en in de middag direct gamen.
Wut?quote:
Dat is echt dikke bagger. 1 chokepoint waar iedereen maar granaten gooit etc.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:05 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Klinkt super! Maar de mappen zijn toch allemaal even groot? Metro 32 vs 32 lijkt me nog het vetste. Morgenochtend komt alles binnen en in de middag direct gamen.
Je HOEFT het niet te kopen, mag je zelf weten. BF3 was en is een compleet spel zonder de DLC. Maar goed, veel mensen hebben premium, en er zijn weinig redenen om het ook niet aan te schaffen als je redelijk wat BF3 speelt.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:13 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Wut?Een doodsbedreiging omdat ik zeg dat het afzetters zijn. Het is toch zo dat ik gewoon een half spel heb gekocht en nu voor 50 euro mappacks moet gaan kopen om het met iedereen mee te spelen?
Vooral (of je moet op no explosive servers gaan spelen zoals bijv. Biker) dat inderdaad. Metro werkt imo het best met 32 man ongeveer, dan is er vaak nog kans om erlangs te glippen.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:13 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Dat is echt dikke bagger. 1 chokepoint waar iedereen maar granaten gooit etc.
Ik heb hem al heel lang, ik vind het alleen belachelijk om nogmaals 50 euro uit te geven aan een spel wat me al 50 heeft gekost.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:17 schreef VulpX het volgende:
[..]
Je HOEFT het niet te kopen, mag je zelf weten. BF3 was en is een compleet spel zonder de DLC. Maar goed, veel mensen hebben premium, en er zijn weinig redenen om het ook niet aan te schaffen als je redelijk wat BF3 speelt.
Dan doe je dat toch niet? Beetje sneu om dan door te zeuren dat je het onzin vindt.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:20 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik heb hem al heel lang, ik vind het alleen belachelijk om nogmaals 50 euro uit te geven aan een spel wat me al 50 heeft gekost.
het hoeft niet. niemand dwingt je. en voor die 50¤ extra heb je een 2x zo groot spel wat het meer dan waard is. en dan komt de zoveelste droplul vertellen dat het het niet waard is. daarom schatte ik uw iq nogaal laag in. en die doodsverwensink ging idd iets te vlug. excusses daarvoor.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:20 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik heb hem al heel lang, ik vind het alleen belachelijk om nogmaals 50 euro uit te geven aan een spel wat me al 50 heeft gekost.
Klopt, voor rush aardig gebalanceerd (op het 1e buitengedeelte na, wat een verschrikking is als defenders als malloot gaan snipen).quote:Op woensdag 5 september 2012 22:22 schreef rubbels het volgende:
Metro is gewoon het beste als je Rush speelt.
Tevens de beste map voor rush imo.
Ik heb het toch al gereport.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:22 schreef Convict het volgende:
[..]
het hoeft niet. niemand dwingt je. en voor die 50¤ extra heb je een 2x zo groot spel wat het meer dan waard is. en dan komt de zoveelste droplul vertellen dat het het niet waard is. daarom schatte ik uw iq nogaal laag in. en die doodsverwensink ging idd iets te vlug. excusses daarvoor.
Waarom mag je er dan niet over klagen?quote:Op woensdag 5 september 2012 22:21 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Dan doe je dat toch niet? Beetje sneu om dan door te zeuren dat je het onzin vindt.
Ik zeg niet dat het niet mag, ik zeg dat het sneu isquote:Op woensdag 5 september 2012 22:24 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Waarom mag je er dan niet over klagen?
Je geeft niet nogmaals 50e uit aan het spel dat je al 50e heeft gekost, je betaald 50e (als je dom bent en niet even verder zoekt en het voor iets van 36e oppikt) voor extra content, die de levensduur en de ervaring die het spel oplevert erg vergroten.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:20 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik heb hem al heel lang, ik vind het alleen belachelijk om nogmaals 50 euro uit te geven aan een spel wat me al 50 heeft gekost.
Ach, als het jou zo helpt het beter te verwerken, ben ik daar ok mee.quote:Op woensdag 5 september 2012 22:24 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik heb het toch al gereport.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |