Dat ijsberen linkshandig zijnquote:Op woensdag 29 augustus 2012 20:54 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Wat leuk om te weten Lil, heb je nog meer leuke feitjes die je met ons wil delen?
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 21:05 schreef x-Lily het volgende:
[..]
Het heeft ook te maken met je kut...
Praktijkschool toch?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 21:06 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Wat maken ze jou daar toch allemaal wijs op het vmbo?
Is het bestuderen van ijsberen daar een vast onderdeel van? En wat deed hij dan met links? Jullie achtergelaten lege blikjes energiedrank uit zijn hok verwijderen?quote:
Apathisch zijnquote:Op woensdag 29 augustus 2012 03:58 schreef Xetran het volgende:
een fuck geven om wat iemand anders doet
nee, een autist zijn en iedereen je mening hun strot in willen dauwenquote:
TS gaat zelf met de busquote:Op zondag 2 september 2012 23:32 schreef x-Lily het volgende:
Ik ging vrijdag met de bus naar school omdat het fucking hard regende. Op de terugweg zat ik in een bussie vol met die amerikaanse school kids. Niemand sprak Nederlands echte multikulti
Goed ontmoedigingsbeleid bedankt morgen fietsen.
denk je ik ga met dat weer van vrijdag fietsen met twee tassen (volle boekentas en een gymtas)quote:
Ik ben vrijdag gewoon naar mijn werk gefietst en 's middags terug.quote:Op zondag 2 september 2012 23:36 schreef x-Lily het volgende:
[..]
denk je ik ga met dat weer van vrijdag fietsen met twee tassen (volle boekentas en een gymtas)
Sowieso de veolia bus
'dat weer van vrijdag' is nogal nietszeggend.quote:Op zondag 2 september 2012 23:36 schreef x-Lily het volgende:
[..]
denk je ik ga met dat weer van vrijdag fietsen met twee tassen (volle boekentas en een gymtas)
Sowieso de veolia bus
harde wind grote regendruppels. Dan maar voor doe ene keer met de bus die maar eens in het half uur komtquote:Op zondag 2 september 2012 23:37 schreef Renn het volgende:
[..]
'dat weer van vrijdag' is nogal nietszeggend.
in de middag was het ook beter weerquote:Op zondag 2 september 2012 23:36 schreef Renn het volgende:
[..]
Ik ben vrijdag gewoon naar mijn werk gefietst en 's middags terug.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |