quote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:45 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Mich Hendo heeft zijn ACL gescheurd tijdens BJJ vandaag en is uitgeschakeld voor zaterdag waarschijnlijk.
Zal Jones leuk vindenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Is officieel Jones vs Machida 2 staat nu voor UFC 152
Als hij dezelfde blessure heeft als George ringrust St Pierre dan 1,5 jaarquote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:27 schreef Michhas het volgende:
[..]
Zal Jones leuk vinden
Ben benieuwd hoe lang Hendo er uit ligt.
GSPquote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als hij dezelfde blessure heeft als George ringrust St Pierre dan 1,5 jaar!
Machida is veel gevaarlijker voor Jones dan Hendo.
Heel UFC 151 is gecancelled. Jones heeft Sonnen aangeboden gekregen en geweigerd en toen heeft Dana de hele card afgekapt. Al die fighters zitten 8 weken vol in camp en kunnen nu fluiten naar hun purse en kunnen met vakantiequote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:31 schreef Michhas het volgende:
[..]
GSP
Ja daarom, denk niet dat Jones daar erg blij mee is. Maargoed, hij mashed iedereen toch wel
Hele card gecanceld?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:38 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heel UFC 151 is gecancelled. Jones heeft Sonnen aangeboden gekregen en geweigerd en toen heeft Dana de hele card afgekapt. Al die fighters zitten 8 weken vol in camp en kunnen nu fluiten naar hun purse en kunnen met vakantie
Dana flipte hem uit op Greg Jacksons MMA prachtige tv dit. Jones is een diva maar wat wil je hij staat op het zelfde platform als bijvoorbeeld LeBron James en Kobe.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:43 schreef Michhas het volgende:
[..]
Hele card gecanceld?
Dana zal nu wel een behoorlijke shitload over zich heenkrijgen
En Jones is een asshole, altijd al geweest.
Voor wanneer is 152 gepland?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:46 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dana flipte hem uit op Greg Jacksons MMA prachtige tv dit. Jones is een diva maar wat wil je hij staat op het zelfde platform als bijvoorbeeld LeBron James en Kobe.
Stop dan met het delen van je internetquote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:56 schreef SuperFruitig het volgende:
Is die tyfuslag alleen bij mij? Wat een miskoop. Controls zijn totaal niet fijn. Constant lag. Die nieuwe game modi zijn fucking chaos en dom. Mijn god
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |