Valt me mee dat je het woordje muziek niet door gestreept hebt.quote:
U vraagt en wij leveren. Tegen een kleine vergoeding natuurlijkquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:49 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Zit jij elke dag in een tunnel elke dag datzelfde riedeltje af te geven?
Jij als burger van the USA en nota bène NC hoort donders goed te weten dat blue-grass een sub-genre is van Countryquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:48 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Ja of gewoon je mond houden (vingers van het klavier verwijderen) als je niet wet waar je het over hebt. Want dat is namelijk geen country maar blue grass
En wat is dan wijven muziek, en ben je daar net zo'n expert in als in country?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:46 schreef samthegreat5 het volgende:
Amber, stop eens met wijvenmuziek posten.
In b4 edit, want lees bovenstaande post maar eensquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:52 schreef -Amber- het volgende:
[..]
En wat is dan wijven muziek, en ben je daar net zo'n expert in als in country?
Wijven posten mag altijdquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:49 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
Valt me mee dat je het woordje muziek niet door gestreept hebt.
Als burger en inwoner van NC weet ik donders goed dat je het niet over country hebt als je blue graas bedoeld. Want daar maken we dus wel even een huizen hoog verschil in. Dat je als pseodo country van in Europa alles op een noemer gooid is dan ook jou probleem en niet het mijne.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:51 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
U vraagt en wij leveren. Tegen een kleine vergoeding natuurlijk.
[..]
Jij als burger van the USA en nota bène NC hoort donders goed te weten dat blue-grass een sub-genre is van Country. Smartass.
Ja heb ik gelezen, Wikifuckingpedia wijsneus.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:52 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
In b4 edit, want lees bovenstaande post maar eens
quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:54 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Ja heb ik gelezen, Wikifuckingpedia wijsneus.
sowieso.quote:
Sorry, maar dan ben je slecht geïnformeerd. Het is een feit dat blue-grass gewoon een sub-genre is van country muziek. En nee, geen wiki. Muzikale opvoeding/opleidingquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:54 schreef -Amber- het volgende:
Als burger en inwoner van NC weet ik donders goed dat je het niet over country hebt als je blue graas bedoeld. Want daar maken we dus wel even een huizen hoog verschil in. Dat je als pseodo country van in Europa alles op een noemer gooid is dan ook jou probleem en niet het mijne.
Kun jij mij eens een goede moderne Klezmer muziek tune tonen?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:55 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Sorry, maar dan ben je slecht geïnformeerd. Het is een feit dat blue-grass gewoon een sub-genre is van country muziek. En nee, geen wiki. Muzikale opvoeding/opleiding.
Doc performede (god bless his soul) trouwens nog een hele boel andere sub-genres uit de country muziek. Maar ik vind 't makkelijker om 't gewoon country te noemen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:54 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Ja heb ik gelezen, Wikifuckingpedia wijsneus.
Ja maar desondanks noem je het niet country, als je dan al zo'n goede muzikale opvoeding/opleiding had gehad, zou je dat dus moeten weten.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:55 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Sorry, maar dan ben je slecht geïnformeerd. Het is een feit dat blue-grass gewoon een sub-genre is van country muziek. En nee, geen wiki. Muzikale opvoeding/opleiding.
Ehm, tonen als in spelen? Of als in een youtube filmpje posten?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:56 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Kun jij mij eens een goede moderne Klezmer muziek tune tonen?
quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:56 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Kun jij mij eens een goede moderne Klezmer muziek tune tonen?
Je noemt het wel country want het is gewoon country (specifieker: bluegrass), zo simpel is hetquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:58 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Ja maar desondanks noem je het niet country, als je dan al zo'n goede muzikale opvoeding/opleiding had gehad, zou je dat dus moeten weten.
Een mooie performance.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:58 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ehm, tonen als in spelen? Of als in een youtube filmpje posten?
Dan toch liever de oude stijl:quote:
Je kan je er lekker proberen uit te lullen, maar wij beiden weten dat je het fout hebt.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:59 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Je noemt het wel country want het is gewoon country (specifieker: bluegrass), zo simpel is het.
Wie die net kent.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:02 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Deze zul je ongetwijfeld kennen!
Ik weet dat ik het niet fout heb. Vertel jij mij maar eens waarom het volgens jou per se bluegrass is en geen country blues aangezien het toch echt 'Deep River Blues'' heet. En bovendien waarom het geen country is aangezien country de overkoepelende term isquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:02 schreef -Amber- het volgende:
[..]
Je kan je er lekker proberen uit te lullen, maar wij beiden weten dat je het fout hebt.
Trouwens zit nog steeds op je wijven muziek aantwoord te wachten.
Sammy, voor jou!!!quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:02 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Deze zul je ongetwijfeld kennen!
Dan moet je ook niet om een moderne tune vragen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:02 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dan toch liever de oude stijl:
Ta-da, dat is wat ik bedoel te zeggen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:05 schreef EllaN het volgende:
maar jullie zeggen beiden dat het onder het paraplu'tje country valt
Thanksquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |