Ik vermoed op camping 1quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:34 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Deal!
Waar gaat je tent wonen dan?
Huisnummer ?quote:
Ehm... hoe kom ik daar achter?quote:
Elke bezoeker krijgt een nummer en dat moet je standaard aan je tent hangen. Zelf aangeven op welke camping je gaat zitten.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ehm... hoe kom ik daar achter?
geen idee!quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ehm... hoe kom ik daar achter?
Vind ik leuk!quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:41 schreef Faazz het volgende:
[..]
Elke bezoeker krijgt een nummer en dat moet je standaard aan je tent hangen. Zelf aangeven op welke camping je gaat zitten.
Kan ik je niet gewoon GPS-coördinaten sturen?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:41 schreef ondeugend het volgende:
[..]
geen idee!
meetlint vanaf Noorsoostelijkbadhuis is hoeveel?
naar welk halfrond?
weet je wel hoe duur dat kost op niet wifi!!!quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Kan ik je niet gewoon GPS-coördinaten sturen?
quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:45 schreef ondeugend het volgende:
[..]
weet je wel hoe duur dat kost op niet wifi!!!
Volgend jaar beter mopquote:
quote:
Nooit weer doen! ik zal je een min punt niet in rekening brengen vandaag.quote:
Dus ik mag je nog 22 uur lang wel zo noemen?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:57 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Nooit weer doen! ik zal je een min punt niet in rekening brengen vandaag.
Morgen wel en meer dan een ook!
Oh ja.quote:
quote:
Hema!!!quote:Op woensdag 15 augustus 2012 01:59 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Oh ja.Heideroosjes
Me First & The Gimme Gimmes
Wachtrij
Bier drinken in de wachtrij
Dat ook, al weet ik nog niet of ik daar wat ga kopen. Ik ga in elk geval een dag voor een La Place-uitsmijter met een beker melk erbijquote:
Nah morgen is het pas voor mij als ik weer wakker word. I will cut you some slack.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 02:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]Sorry ondeugend, het spijt me heel erg!
Niks kopen gewoon zoeken.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 02:01 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Dat ook, al weet ik nog niet of ik daar wat ga kopen. Ik ga in elk geval een dag voor een La Place-uitsmijter met een beker melk erbij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |