Wat boeit dat nou? Laat mij nou even genieten.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja maar het is amper te vergelijken met Buffelmozzarella dat is zoveel beter. Zou goed kunnen dat de mozzarella in die kroketten van jou analogekaas is en dus heul geen kaas is. Die shit gaat altijd bij goedkope pizzarias op het eten.
Een Wikipedia pagina opzoeken en dan niet verder lezenquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:49 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Mozzarella is een verzamelnaam voor twee soorten verse kaas
Wat is het nou?
Serieus haal ooit Buffelmozzarella dat is intens genieten zeker jij als kaas fanaat moet dit waarderenquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:52 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Wat boeit dat nou? Laat mij nou even genieten.
Ik ben niet zozeer een kaasfanaat als in een fijnproever, of kenner. Het is vooral Goudse kaas wat ik adoreer. Er genoeg verschillende varianten Goudse kaas voor mij.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Serieus haal ooit Buffelmozzarella dat is intens genieten zeker jij als kaas fanaat moet dit waarderen
Dat was de vraag nietquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 00:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Een Wikipedia pagina opzoeken en dan niet verder lezen
Kijk je wel uit?quote:
Dat mag jij bepalenquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 01:09 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Ga jij nu bepalen, wat ik mag bepalen?
quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 01:10 schreef Nick-GizMo het volgende:
Leuk dat jullie dat bepalen, maar natte is ondertussen al geweest
Hmm is ook goed te doen jaquote:Op dinsdag 14 augustus 2012 01:20 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Tagliatelle is nog lekkerder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |