Wij hebben een Bosch. De draad slaat niet vast, maar brak zeer regelmatig. Ik heb toen een betere soort draad (rood) er op gewikkeld en toen ging het een stuk beter. Maar echt geweldig vind ik het allemaal niet: maar voor de vele randjes en paadjes, is ie eigenlijk onontbeerlijk.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 21:46 schreef daniela_007 het volgende:
Ik heb een grastrimmer die ik een tijdje geleden heb gekocht en na enkele keren kan ik niet meer mee werken omdat de draad iedere 5 seconden weer vast staat en ik de draad elke keer moet losmaken. In de winkel nieuwe spoelen gehaald en toch blijft het steeds dezelfde. Ook de buren en enkele kennissen/vrienden/familie hebben dezelfde problemen met grastrimmer. Ik vraag me af of er wel een goede grastrimmer bestaat als ik zo hoor dat iedereen last heeft van grastrimmers.
zo ja, welke raad je dan aan?
http://www.husqvarna.com/nl/products/trimmers/136-li-c/quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 14:59 schreef densmee het volgende:
Volgens mij hebben stihl en husqvarna ook elektriekê
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:46 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Dé oplossing:
Gooi die hele spoel met die draad eruit.
En vervang het door een fietsspaak.
Dus: de spoel er uit en een ordinaire fietsspaak er door heen. In het midden een paar "bochten" in de spaak in combinatie met tie-rips zodat de spaak niet verschuift. En nou doet ie het weer. Zo'n spaak is nog niet één twee drie kapot.
[ afbeelding ]
Het is dan ook mannenwerk..quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 13:57 schreef Timtom het volgende:
Maar het nadeel van een bosmaaier is dat die dingen zwaar en lomp zijn, dus zeer vrouw onvriendelijk.
Voor het draadje hadden we een bosmaaier met zo'n metalen driehoek erin. Op zich ideaal maar veel te zwaar.
Bedankt voor de tip, ga ik voortaan ook op letten. Scheelt een hoop werk. Vertel jij het mijn vrouw?quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 13:57 schreef Timtom het volgende:
Maar het nadeel van een bosmaaier is dat die dingen zwaar en lomp zijn, dus zeer vrouw onvriendelijk.
Welkom op het forum!quote:Op zondag 28 mei 2017 22:39 schreef Bill. het volgende:
Beste derLudolf,
Welk A merk grastrimmer heeft je vader nu?
Ik wil er ook één aanschaffen, vandaar...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |