Na heel lang en veel lurken toch maar een keertje een topic openen

Inmiddels zit ik een ruim jaar op een kamer in Den Bosch, bevalt uitstekend, maar ik moet inmiddels toch echt iets aan mijn muren gaan hangen vind ik

Boven mijn bank wil ik graag een soort prikbord maken, waar ik het elke week anders kan maken, zonder de dingen te veel te moeten beschadigen. Waar ik veel verschillende dingen kan ophangen, van foto's, fles wijn, t-shirts, dennentakken en kerstversiering met kerst, tot aan carnavals maskers in februari. Maar waar ik toch niet elke week opnieuw hoef te boren in mijn gasbeton muren.
Heeft er iemand ideeën, ik zit inmiddels een beetje vast namelijk.
En vergeet niet de ideeen die op het eerste gezicht idioot lijken hebben vaak wel een heel interessant principe.
De wensen hiervoor even in het kort:
- Vast te maken in een muur van gasbeton.
- Gemakkelijk dingen kunnen vastmaken en verplaatsen zonder ze te beschadigen. (Een punaise zou geen probleem zijn, maar bijvoorbeeld op alles iets moeten plakken of klittenband moeten naaien wordt hem echt niet.)
- Schoon te houden.
- Ook de gekke dingen wil ik graag kunnen ophangen, hoe precies, alles mag als het maar demontabel is en toch vast zit. Zoals met bijvoorbeeld elastiekjes.
- Niet te ver van de muur af, ik wilde graag nog wel op mijn bank zitten, dus hou iets van 10cm aan.
Ik ben blij met ieder idee, en een gek idee is ook een idee.
Alvast iedereen bedankt!