HAHA, dat zeg ikquote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:03 schreef JackieBrown het volgende:
Ik zie m'n vaders hoofd al voor me
Je woont toch op jezelf trouwens? Hoe danquote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:03 schreef JackieBrown het volgende:
Bij mij zou dat gewoon echt niet gaan, kans is groot dat je ouders tegenkomt
Ik verplaatste me even in de situatiequote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:04 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
HAHA, dat zeg ik.
[..]
Je woont toch op jezelf trouwens? Hoe dan?
Jawel, maar dat vind ik eigenlijk weer zo next level meteenquote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:12 schreef JackieBrown het volgende:
Wat ik me eigenlijk afvraag he dwc, neem jij ook ooit zo'n meisje wel mee naar jouw huis? Oke als je moeder er niet is waarschijnlijk, maar ontmoet je ma ook wel eens die meisjes?
Want ik heb ook een broertje, ik zie hem over een paar jaar al thuiskomen met meisjesvolgens mij is ze dan net zo erg/erger als m'n vader.
ik die quote van Capslockie. Heeft Etha de vleeskeuring van je pa al overleefd dan? Als we toch al persoonlijk doorvragen
Hehe nee hij is nog niet voor de Judge verschenenquote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:36 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Jawel, maar dat vind ik eigenlijk weer zo next level meteen. Daarom [ afbeelding ] ik die quote van Capslockie. Heeft Etha de vleeskeuring van je pa al overleefd dan? Als we toch al persoonlijk doorvragen
. En pics van je broertje (no homo)
quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 19:09 schreef Phantomesse het volgende:
Angel-Joy, doe even niet zo kinderachtig. Een voordeel dat zij heeft is dan weer dat je haar oogkleur tenminste kunt zien zonder inspanning en je direct ziet dat ze een vrouw is ongeacht haar haarlengte en voorgevel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gebruik je nou de spytool?quote:
Haha echt hè, het kan snel gaanquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:18 schreef Sinji het volgende:
dWc, zeg wat tegen me!
Godzijdank je bent er nog
Toen zei ik "Geef dan het goede voorbeeld en post even je outfit?" oid, nu staat er:quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:12 schreef Mylene het volgende:
Topic opgeschoond, opzouten met dat gewauwel.
Iemand heeft voor het laatst dick gehad toen men de eerste stap op de maan zette ofzo?quote:
quote:30 vleeslammetjes gestolen uit wei
Onbekenden hebben tussen maandagmiddag en dinsdagmorgen ruim 30 lammetjes gestolen uit een weiland in Lopik. De dieven moeten gebruikgemaakt hebben van motorvoertuigen om alle dieren mee te nemen, meldde de politie donderdag.
De lammeren van het ras Texelaar stonden in een wei die omheind was met schapengaas. De omheining was afgesloten met een hek met een hangslot. Het hangslot is geforceerd.
De dieren werden gefokt voor het vlees en zijn op dit moment volgens de politie 125 euro per stuk waard. De politie zoekt getuigen.
Oh, in dat geval heb ik liever dat je 'm niet stelt. En als je het doet geef ik toch geen antwoordquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:24 schreef Vaseline_ het volgende:
dWc ik had een vraagje maar misschien is het een beetje brutaal
Ik wil er iets over zeggen, maar Mylene maakt me bangquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:21 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
lol @
[..]
Toen zei ik "Geef dan het goede voorbeeld en post even je outfit?" oid, nu staat er:
[..]
Iemand heeft voor het laatst dick gehad toen men de eerste stap op de maan zette ofzo?
Oke, die 'ik lijk op een koelie taxichauffeur @ m'n fobo' was wel een grappige opmerkingquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:29 schreef Vaseline_ het volgende:
Wat is je tarief van zuid naar west en weer terug?
Bij "Mylene" op Google Image krijg ik alleen maar roodharigen, zou dat er iets mee te maken hebben?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:30 schreef Sinji het volgende:
[..]
Ik wil er iets over zeggen, maar Mylene maakt me bang
Pics or didn't happen.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:04 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Je pa moest eens weten wat jij allemaal uitspookt(e) JB. Hij prit je mars voor je.
Fucking bizar inderdaad, kan me ook niet voorstellen dat men elke 5 minuten spytoolt. Ook views/posts-ratio is krom.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:04 schreef JackieBrown het volgende:
Anyway, hoe weten mensen altijd zo snel dat er hier over ze gepost wordt,what is this sorcery??
Tjongejonge, ik lurk meestal gewoon mee. Verder mod ik gewoon wat nodig is. En ja, je hebt gelijk, ik had ook het goede voorbeeld moeten geven. Jij had dat echter ook kunnen doen door een outfit van jezelf te plaatsen i.p.v. offtopic te gaan.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:06 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Fucking bizar inderdaad, kan me ook niet voorstellen dat men elke 5 minuten spytoolt. Ook views/posts-ratio is krom.
Ik had altijd een foto in mijn fotoboek, maar heb ik verwijderd. Mijn leraar noemde mij vroeger altijd pindarotsje.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Bij "Mylene" op Google Image krijg ik alleen maar roodharigen, zou dat er iets mee te maken hebben?
Oké, oké, ik hou ook van jouquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:32 schreef Mylene het volgende:
[..]
Tjongejonge, ik lurk meestal gewoon mee. Verder mod ik gewoon wat nodig is. En ja, je hebt gelijk, ik had ook het goede voorbeeld moeten geven. Jij had dat echter ook kunnen doen door een outfit van jezelf te plaatsen i.p.v. offtopic te gaan.
Nu ben ik benieuwd naar hoe je eruit zietquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:39 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik had altijd een foto in mijn fotoboek, maar heb ik verwijderd. Mijn leraar noemde mij vroeger altijd pindarotsje.
Is je moeder niet thuisquote:Op donderdag 9 augustus 2012 18:14 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[ afbeelding ]
Even fish & chips bestellen op Thuisbezorgd, iemand moet het doen.
Lol, lees deze post nu pasquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:22 schreef Maisnon het volgende:
Ben blij dat ik dit altijd aan jullie kwijt kan
Toch niet uit zo'n Knorr-pakje? Ik blijf er in trappen, maar die tortilla alleen al smaakt zo raar, laat staan de kruidenmixquote:Op donderdag 9 augustus 2012 18:41 schreef Maisnon het volgende:
Ik ga dikke tortillas maken met kaas eroverheen uit de oven en dan wat guacamole erbij
Dit is zo nice.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 18:41 schreef Maisnon het volgende:
Ik ga dikke tortillas maken met kaas eroverheen uit de oven en dan wat guacamole erbij
Nee zelf gedingestquote:Op donderdag 9 augustus 2012 18:44 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Lol, lees deze post nu pas. Jawel trouwens, maar beiden geen zin om te koken
.
[..]
Toch niet uit zo'n Knorr-pakje? Ik blijf er in trappen, maar die tortilla alleen al smaakt zo raar, laat staan de kruidenmix. Had trouwens ook een keer de guacamole dipsaus (van Casa Fiesta geloof ik?) gekocht, niet te eten dat
!
Vis en Friet, die zit daaro bij tropenmuseumquote:Op donderdag 9 augustus 2012 18:14 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[ afbeelding ]
Even fish & chips bestellen op Thuisbezorgd, iemand moet het doen.
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:55 schreef Chai het volgende:
[..]Whut.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het heeft 3 armen alles.
Die inderdaad, fucking lekker en relatief cheapquote:Op donderdag 9 augustus 2012 20:54 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Vis en Friet, die zit daaro bij tropenmuseum
quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 20:34 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Zojuist gespot op A'dam Sloterdijk, niet door mezelf:
[ afbeelding ]
Personen welke zich niet fatsoenlijk kleden in het openbaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |