FOK!forum / Planes, Trains & Automobiles / [Ombouw] peugeot 205 1.6 gti naar 1.9 GTI
GizartFRLmaandag 12 augustus 2002 @ 18:00
Aangezien het blok van mijn 205 1.6 gti het beste heeft gehad, is de auto na 242.000 km wel eens toe aan een nieuw blok.
Dus heb ik er een schade 205 1.9 GTI bijgekocht.
En de bedoeling is om dat 1.9 blok in mijn auto te bouwen.

Ik ben van plan om hier een verslag bij te houden, en als jullie tips of hints hebben zijn die natuurlijk altijd welkom

Werkplaats met alles erop en eraan is voor mij voor de komende 2 weken dus we gaan er lekker rustig mee bezig.

gr. Wiebe

vanDeemaandag 12 augustus 2002 @ 18:03
Meld het maar alvast aan je verzekering en de belasting.
Hastamaandag 12 augustus 2002 @ 18:04
quote:
Op maandag 12 augustus 2002 18:03 schreef vanDee het volgende:
Meld het maar alvast aan je verzekering en de belasting.
Hahahahaha
GizartFRLmaandag 12 augustus 2002 @ 18:06
quote:
Op maandag 12 augustus 2002 18:03 schreef vanDee het volgende:
Meld het maar alvast aan je verzekering en de belasting.
nee, dat hoeft niet

uiterlijk is er geen verschil....

InterCCmaandag 12 augustus 2002 @ 18:07
quote:
Op maandag 12 augustus 2002 18:00 schreef GizartFRL het volgende:


[bWerkplaats met alles erop en eraan is voor mij voor de komende 2 weken dus we gaan er lekker rustig mee bezig. [/b]


LOL Ik weet niet hoe rustig jij te werk ga, maar dat moet in 1 dag kunnen hoor (niet dat ik het kan, maar heb genoeg mensen in minder dan 1 dag een motor om zien bouwen)
GizartFRLmaandag 12 augustus 2002 @ 18:11
quote:
Op maandag 12 augustus 2002 18:07 schreef InterCC het volgende:

[..]

LOL Ik weet niet hoe rustig jij te werk ga, maar dat moet in 1 dag kunnen hoor (niet dat ik het kan, maar heb genoeg mensen in minder dan 1 dag een motor om zien bouwen)


zal wel kunnen, maar wij doen rustig aan, en vergeet niet, dat mijn eigen auto ook gestrip moet worden ( netjes als het kan)

ps dit is mijn eerste motorconversie...

Kreatormaandag 12 augustus 2002 @ 19:02
hehe. Nou succes dan maar. Paar foto's plaatsen?
GizartFRLmaandag 12 augustus 2002 @ 19:50
quote:
Op maandag 12 augustus 2002 19:02 schreef Kreator het volgende:
hehe. Nou succes dan maar. Paar foto's plaatsen?
ik ga mijn best doen, maar ik beloof niks....

*is namelijk niet in het bezit van een digitale camera*

GizartFRLdinsdag 13 augustus 2002 @ 17:49
hmmz de klap van het donorautootje is wat harder aangekomen dan verwacht

het gedeelte waar de dynamo vast zit daar zit een scheur in.

En ook bij de startmotor is er een stukje afgebroken.

Gelukkig zitten deze dingen nog wel op mijn eigen auto dus is er nog geen ramp gebeurd

Bij mijn eigen auto de grill, voorfront, accu, voorspoiler en de bumper nu aan het verwijderen voor meer ruimte voor strax.

Luchtfilter is er al af [sub] was een makje aangezien het geen originele maar een K & N filter is

tevens 3 foto's gemaakt die ik als ze ontwikkeld zijn, hier gepost zullen worden.

gr. Wiebe

Delnoozdinsdag 13 augustus 2002 @ 20:44
Beetje vaak naar mark evans op disc channel gekeken?

Hey maar ik vind het cool dat je het doet, lijkt me leuk als je hier dagelijkse updates en wat piccies post

LangeJanwoensdag 14 augustus 2002 @ 00:08
Ik ben ook bezig met een ander motorblok in te bouwen.. in iemand anders Golf Type I (MK1), er lag eerst een 1.1 Blokkie in, wat er in gelegt gaat worden is een 1.8 GTI 8V..

Enige wat eigenlijk veranders moet worden is een motorsteun, die moet verlast worden.

Het leuke van die Golfjes 1 is dat er op het kenteken staat "4 Cilinder" wat na aanvraag bij RDW en shit inhoud dat je er eigenlijk elk 4 cilinder blok in kan hangen wat je wil..

Wordt wel wat dat golfje, word een echte CRX en Impreza killer.. maar dat duurt nog wel een jaartje voordat ie zover is..

Verder veel succes met het inbouwen, zonder takel is het een kutwerk om het blok eruit te tillen, gelukkig ben ik de slapste niet en heb het blok er samen met een maat van me eruitgetild met een dik stuk steigerpijp en twee trekbanden :p.. niet goed voor je rug, en voor je knieen, maar wel goed voor je armspieren...

Hou je ons op de hoogte met een foto reportage?

GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 00:27
quote:
Op dinsdag 13 augustus 2002 20:44 schreef Delnooz het volgende:
Beetje vaak naar mark evans op disc channel gekeken?

Hey maar ik vind het cool dat je het doet, lijkt me leuk als je hier dagelijkse updates en wat piccies post


A car is Born?

ja zoiets, maar dan anders.
( volgende plan is om een eigen auto te gaan bouwen, maar eerst dit dus )

Vandaag dus het blok van de 1.9 eruit gehaald en de crash bleek zijn sporen ook (zij het in beperkte mate) op het motorblok te hebben nagelaten.

Maar gelukkig heb ik de Dynamo en de startmotor van mijn trouwe 1.6 nog wel en dus wordt dat gewoon overgezet.

De voorbumper en het injectie systeem van de 1.6 ligen er nu ook af evenals de uitlaten van beide motoren.
Pokkewerk bij dingen van 15 jaar en ouder

maar goed, morgenochtend om 8 uur gaan we weer los

en we ( debugdevil en ik) hopen dan dat we het blok ook uit de 1.6 krijgen, dit zal wat mooizamer gaan omdat deze auto nog wel heel moet blijven.
Bij de 1.9 konden we af en toe wel een hoekje weg flexen/ luchtdrukfrezen, maar bij de 1.6 dus niet.
Maaar ik hou jullie op de hoogte

en hopelijk is ie op tijd klaar om mee te doen met de LEGALE sprints in Drachten op 23 augustus.,.

meer info daarover: www.streetracingdrachten.tk

vr gr.

Gizart aka Wiebe

djdanowoensdag 14 augustus 2002 @ 00:30
Waarom heb je er niet een wat spectaculairdere motor ingelegt dan die van een 1.9? Want zo blijft hij eignelijk toch nogal standaard. Als je een beetje zoekt op internet passen er in die dingen veel leukere motors waardoor je echt een racemonster krijgt..
GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 00:35
quote:
Op woensdag 14 augustus 2002 00:30 schreef djdano het volgende:
Waarom heb je er niet een wat spectaculairdere motor ingelegt dan die van een 1.9? Want zo blijft hij eignelijk toch nogal standaard. Als je een beetje zoekt op internet passen er in die dingen veel leukere motors waardoor je echt een racemonster krijgt..
de reden is simpel; mijn eigen blokje was na 242.000 KM eigenlijk een beetje op...
ik kon toen heel goedkoop dit wrak kopen.
en deze 1.9 heeft ook een andere achteras dan mijn 1.6 ( ook remschijven achter namelijk)
en ja als je iets snellers wilt hebben is het ook altijd snel DUUR.

en ik heb weinig te besteden op he tmoment...

maar goed, toekomst dromen zijn er altijd....

djdanowoensdag 14 augustus 2002 @ 00:38
Oke, daar heb je natuurlijk wel gelijk in. Dit blok kan er waarschijnlijk een stuk makkelijker in zonder veel extra kosten te maken. Verder zal een heel ander blok erin leggen ook veel meer tijd kosten.

Maar wel een leuke autootje trouwens zo'n 205 gti

GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 00:46
quote:
Op woensdag 14 augustus 2002 00:38 schreef djdano het volgende:
Oke, daar heb je natuurlijk wel gelijk in. Dit blok kan er waarschijnlijk een stuk makkelijker in zonder veel extra kosten te maken. Verder zal een heel ander blok erin leggen ook veel meer tijd kosten.

Maar wel een leuke autootje trouwens zo'n 205 gti


heb ik em hier verdorie ook nog nie teens gepost zeg!

komtie hoor

*zoekt even*

GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 00:51

dit is em dus.

Herfstwoensdag 14 augustus 2002 @ 09:58
quote:
Op woensdag 14 augustus 2002 00:51 schreef GizartFRL het volgende:
[afbeelding]

dit is em dus.


slashmewoensdag 14 augustus 2002 @ 10:18
Denk je nog wel even aan de typegoedkeuring bij de RDW? Anders kun je bij een (zwaar) ongeluk lelijk in de problemen komen met de verzekering. Je auto moet dus gewoon opnieuw gekeurd worden en misschien moet je ook nog meer belasting gaan betalen, laatst staan premie.
Splackavelliewoensdag 14 augustus 2002 @ 15:06
leuk bakkie, leuk project! goed id! keep it up!
GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 15:29
Het blok zit er nu onmiddels in, maar ik moe tnog wel even nieuwe slangklemmen/motorolie/koelvloeistof/versnellingsbakolie/pakkingen gaan halen, vanavond meer.

en btw: aan het blok zelf is niet te zien dat het om een 1900 cc gaat; dus daar ga ik niet meer voor betalen op het moment tenminste, bij de volgende keuring ga ik het waarschijnlijk wel melden.

Delnoozwoensdag 14 augustus 2002 @ 17:24
Moet nog ff een paar dingen halen en monteren zegtie dan

ooit zelf een auto gaan bouwen zeg je? cool, maar dan mot je wel echt veel tijd en aardig wat geld hebben. Als je tenminste een cobra of een jaguar wil her(bouwen)

if ya know wha i mean

GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 18:24
quote:
Op woensdag 14 augustus 2002 17:24 schreef Delnooz het volgende:
Moet nog ff een paar dingen halen en monteren zegtie dan

ooit zelf een auto gaan bouwen zeg je? cool, maar dan mot je wel echt veel tijd en aardig wat geld hebben. Als je tenminste een cobra of een jaguar wil her(bouwen)

if ya know wha i mean


vanmiddag slecht nieuws
as was krom

vanmiddag goed nieuws
een andere as is nog recht, dus die hebben we er maar opgezet.

Het blok zit nu op zijn plaats, maar de slangen en bekabelig moet nog wel worden gemonteerrd, evenals het injectiesysteem en de radiateur+koelvin.

Inlaatpakking voor een 1.9 was nergens te vinden, dus morgen maar even bij de dealer kijken ( of een automaterialen handel)

mporgen komt wel binnen een nieuwe uitlaatpakking, omdat de oude het niet meer zag zitten

weer een paar foto's gemaakt, maar voordat die ontwikkeld zijn is er weer een week voorbij.

morgen weer een dag, en vanvond maar eens bij mijn vriendin kijken ( anders kom ik aandacht tekort )

tot morgen

en ik hou jullie op de hoogte.

GizartFRLwoensdag 14 augustus 2002 @ 18:26
en ja die eigenbouw auto, zal zeker GEEN jaguar worden, maar iets copleet nieuws o pbasis van opel manta/omega/ascona techniek...

achterwiel aandrijving dus

maar das iets voor de toekomst, als mijn financiële situatie weer wat bijgetrokken is

GizartFRLvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:19
vandaag was het eindelijk zover!

mijn uitlaat pakking zou binnenkomen!

vanmorgen bij de Peugeot Dealer in Drachten een inlaatpakking gehaald.
en later op de dag nog een nieuw olie folter en een paar slangklemmen gehaald; na wat heen en weer gerijd voor oa een nieuwe verdeelkap en die uitlaatpakking die wel/niet binnen was gekomen.

Eindelijk de benodigde onderdelen waren allemaal aanwezig!

Vanmiddag dus alle kabels en slangen opnieuw aangesloten; wat opzich nog een heel gepuzzel is, maar samen met DEBUGDEVIL kwamen we een heel eind.
maw: alles zit op zijn plek.

eindelijk

dus versnellingsbakolie bijgevuld 9 met verse olie)
motorolie bijgevuld ( met verse olie)
en koelvloeistof bijgevuld ( met vers koelvloeistof)

toen het moment van de waarheid: starten...

niks

even aan de accupool draaien en opnieuw proberen:

de startmotor draait, maar er gebeurd verder niks HIJ START NIET

bougies nagekeken ( waren goed) toch maar vervangen door versere.

luchtweger even vervangen door ander exemplaar: nog steeds niks.

Computer vervangen door ander exzemplaar: nog steeds niks

*waren inmiddels wanhoop redelijk nabij*

toen op he tidee gekomen om te kijken of het aan het injectiesysteem lag: systeem van de 1.9 af en het systeem van de 1.6 er weer op en toen; eindelijk !

de 205 kwam met een brul tot leven !

WOEHEOEOEOOEOEO feestvreugde allom!

maar hij lekte dus koelvloeistof, kwestie van slangetje even beter vast zetten en dat behoorde ook weer tot de problemen van het verleden.

Het leeft het leeft!

morgen nog maar even kijken of we de uitlaat beter vast kunnen krijgen. en dan kan de wederopbouw van de snuit beginnen ( lampen bumper grill voorspoiler en motorkap )


maar het belangrijkste werkt weer en dat is het kloppende hart van mijn Peugeot 205 "1.6 " GTI

mijn uiterste dankbaarheid gaat nog uit naar Debugdevil!
thanx dude!

debugdevilvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:23
Your welcome dude....

kijk ff stuk tekst na staan wat type foutjes in

Kreatorvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:27
Mooiste moment lijkt, dat hij weer begint te leven, voor de eerste keer...
GizartFRLvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:36
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 00:27 schreef Kreator het volgende:
Mooiste moment lijkt, dat hij weer begint te leven, voor de eerste keer...
ja idd, nu nog weer Street Legal krijgen.....

maar daar gaan we morgen mee bezig.

btw DEBUGDEVIL

tis laat heb drank op en mijn toetsenbord schuift heen en weer op mijn bed, dus geen gezeur over mijn spelfoutjes!

debugdevilvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:36
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 00:27 schreef Kreator het volgende:
Mooiste moment lijkt, dat hij weer begint te leven, voor de eerste keer...
ja best wel maar wel f*cking veel werk....

maar dat heb je met zulke vrienden ben blij dat ik een autobrug heb.... ken mensen de hun blokken met het handje er uit halen :S

debugdevilvrijdag 16 augustus 2002 @ 00:38
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 00:36 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

ja idd, nu nog weer Street Legal krijgen.....

maar daar gaan we morgen mee bezig.

btw DEBUGDEVIL

tis laat heb drank op en mijn toetsenbord schuift heen en weer op mijn bed, dus geen gezeur over mijn spelfoutjes!


hmm en nog tik je beter dan je sleuteld
GizartFRLvrijdag 16 augustus 2002 @ 02:11
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 00:38 schreef debugdevil het volgende:

[..]

hmm en nog tik je beter dan je sleuteld


en gelukkig sleutel jij beter dan je typt
debugdevilvrijdag 16 augustus 2002 @ 10:12
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 02:11 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

en gelukkig sleutel jij beter dan je typt


/ontopic

Vandaag weer een nieuwe dag.
aan het afbouwen kan worden begonnen

heer wiebe zou om 9 uur bij me zijn, maar hij had zich weer verslapen :S dus bel ik maar ff om 10 uur hehehehe *evilgrin*

maar oke, wat gaan we vandaag allemaal doen:
de voorkant kan er weer op dus de bumper en de lichten
enzo, dit is de taak van wiebe aangezien hij ook de gene was
dit het er af heeft gehaald. Ik zal de achteruitrij sensor ombouwen.
de draadjes zijn anders dan de 1.6, geen probleem we hebben amp-stekkertjes .

en dan is het tijd voor he grote moment, de eerst testdrive.

en dan op naar het strand voor verkoeling.... zal vandaag weer heet worden.......

we will keep u informed.

debugdevilvrijdag 16 augustus 2002 @ 12:41
helaas na een test rit blijk dat als een schijthuis loopt

er zit dus wel verschil in de injectoren... dus gaan we maar op zoek naar deze jongens

en dan kan ie worden afgesteld....

Maar eerst gaan we naar het strand het is te f*cking heet

slashmevrijdag 16 augustus 2002 @ 14:53
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 12:41 schreef debugdevil het volgende:
helaas na een test rit blijk dat als een schijthuis loopt

er zit dus wel verschil in de injectoren... dus gaan we maar op zoek naar deze jongens

en dan kan ie worden afgesteld....

Maar eerst gaan we naar het strand het is te f*cking heet


Uiteraard zit er verschil in de injectoren en waarschijnlijk ook de computer. Een 1.9 is volgens mij behoorlijk veel rijker afgesteld dan een 1.6.
GizartFRLvrijdag 16 augustus 2002 @ 19:26
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 14:53 schreef slashme het volgende:

[..]

Uiteraard zit er verschil in de injectoren en waarschijnlijk ook de computer. Een 1.9 is volgens mij behoorlijk veel rijker afgesteld dan een 1.6.


klopt als een bus( hok)

we hebben dus wel een 1.6 en een 1.9 computer te liggen, het probleem is dus dat de injectoren van de 1.9 he tniet meer doen, hier moeten dus nieuweren op.

*zoekt* .......

meer volgt.

Delnoozvrijdag 16 augustus 2002 @ 20:57
Die 1.9 computer he, kun je met zoiets dan ook nog prutsen? voor meer performance bedoel ik....

meer pk/koppel weet ik wat...

zie mijn ondertitel maar

GizartFRLvrijdag 16 augustus 2002 @ 21:00
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 20:57 schreef Delnooz het volgende:
Die 1.9 computer he, kun je met zoiets dan ook nog prutsen? voor meer performance bedoel ik....

meer pk/koppel weet ik wat...

zie mijn ondertitel maar


jezeker is dat mogelijk, met de 1.6 compter ook wel hoor

kijk maar eens op www.205gti.com/forum en dan het sticky topic onder onderdelen te koop.

Delnoozvrijdag 16 augustus 2002 @ 21:28
Ahz kijk aan dat kan dus. en dat ga je neem ik aan ook doen?

dat chiptunen kan toch btw met bijna elke modernere auto?

GizartFRLzaterdag 17 augustus 2002 @ 13:05
quote:
Op vrijdag 16 augustus 2002 21:28 schreef Delnooz het volgende:
Ahz kijk aan dat kan dus. en dat ga je neem ik aan ook doen?

dat chiptunen kan toch btw met bijna elke modernere auto?


hangt van de auto af....
maar bij een aantal is het wel mogelijk.
GizartFRLmaandag 19 augustus 2002 @ 01:01
ik gaat morgen ( ofwel maandag vandaag)

de injectoren proberen te reinigen door middel van een ultrasoon bad.
dan schijnt de troep zich eruit los te trillen

meer info volgt,
btw de gril hangt er vanaf vandaag weer voor

Kreatormaandag 19 augustus 2002 @ 18:35
quote:
Op maandag 19 augustus 2002 01:01 schreef GizartFRL het volgende:
ik gaat morgen ( ofwel maandag vandaag)

de injectoren proberen te reinigen door middel van een ultrasoon bad.
dan schijnt de troep zich eruit los te trillen

meer info volgt,
btw de gril hangt er vanaf vandaag weer voor


Weinig plaatjes tot nu toe...
KroJomaandag 19 augustus 2002 @ 18:42
quote:
Op maandag 19 augustus 2002 18:35 schreef Kreator het volgende:

[..]

Weinig plaatjes tot nu toe...


waarschijnlijk heeft ie weinig zin om elke dag een rolletje met 4 foto's te laten ontwikkelen
debugdevilmaandag 19 augustus 2002 @ 23:18
quote:
Op maandag 19 augustus 2002 18:35 schreef Kreator het volgende:

[..]

Weinig plaatjes tot nu toe...


foto rolletje is nog niet vol *evilgrin*

maar gedult is een schone zaak

GizartFRLmaandag 19 augustus 2002 @ 23:21

alstu een plaatje, van een andere ombouw van iemand van de 205gti site www.205gti.com

onder mijn motorkap ligt iets minder.

debugdevilmaandag 19 augustus 2002 @ 23:33
WTF ligt daar in ? een vr6 ?
HendrikHaverkampdinsdag 20 augustus 2002 @ 10:42
quote:
Op maandag 19 augustus 2002 23:33 schreef debugdevil het volgende:
WTF ligt daar in ? een vr6 ?
Lijkt me blok uit 406 T16. Standaard peekaatje of 200?
blackie007dinsdag 20 augustus 2002 @ 18:02
quote:
Op maandag 19 augustus 2002 23:21 schreef GizartFRL het volgende:
[afbeelding]

alstu een plaatje, van een andere ombouw van iemand van de 205gti site www.205gti.com

onder mijn motorkap ligt iets minder.


Dit is nu echt een wolf in schaapskleren
GizartFRLdinsdag 20 augustus 2002 @ 18:15
quote:
Op dinsdag 20 augustus 2002 10:42 schreef HendrikHaverkamp het volgende:

[..]

Lijkt me blok uit 406 T16. Standaard peekaatje of 200?


405 t 16 en ja 200+ pk

[Dit bericht is gewijzigd door GizartFRL op 20-08-2002 18:17]

GizartFRLdinsdag 20 augustus 2002 @ 18:16
quote:
Op dinsdag 20 augustus 2002 18:02 schreef blackie007 het volgende:

[..]

Dit is nu echt een wolf in schaapskleren


neuh eerder een wolf in wolfskleren!
KroJodinsdag 20 augustus 2002 @ 19:09
Hoe is het nu met je eigen GTI-tje?
GizartFRLdinsdag 20 augustus 2002 @ 21:33
quote:
Op dinsdag 20 augustus 2002 19:09 schreef KroJo het volgende:
Hoe is het nu met je eigen GTI-tje?
et rijdt, maar daar is vooralsnog even alles met gezegd.
er zitten op dit moment verkeerde injectoren op

maar de goede injectoren worden eind deze week geleverd.

keep you informed.!

blackie007woensdag 21 augustus 2002 @ 09:22
En dit is de vraag die alle vragen overbodig maakt................Waar blijven de foto's
GizartFRLvrijdag 23 augustus 2002 @ 04:02
foto's moet nog worden ontwikkeld

Goed nieuws
!

de injectoren zijn vanavond weer retour gekomen van het ultrasone bad bij Lasualec.

Mrgen inbouwen en dan maar hopen dat het blok meteen goed loopt

We keep you informed.

NiHielsvrijdag 23 augustus 2002 @ 08:20
quote:
Op woensdag 14 augustus 2002 00:51 schreef GizartFRL het volgende:

dit is em dus.


[offtopic]
foto genomen op Strandheem??
[/offtopic]


cool topic om te lezen!!

[Dit bericht is gewijzigd door NiHiels op 23-08-2002 10:39]

GizartFRLvrijdag 23 augustus 2002 @ 11:02
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 08:20 schreef NiHiels het volgende:

[..]

[offtopic]
foto genomen op Strandheem??
[/offtopic]


cool topic om te lezen!!


Jep, Strandheem meeting van SRD
matigvrijdag 23 augustus 2002 @ 13:35
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 04:02 schreef GizartFRL het volgende:
foto's moet nog worden ontwikkeld

Goed nieuws
!

de injectoren zijn vanavond weer retour gekomen van het ultrasone bad bij Lasualec.

Mrgen inbouwen en dan maar hopen dat het blok meteen goed loopt

We keep you informed.


wat kost dat nou, zo'n setje injectors laten reinigen? Ik heb gehoord dat dat heel duur is, maar ik heb maar 1 injector (Single Point injectie), dus dan valt het misschien wel mee.

heeft dat bedrijf een website oid?

GizartFRLvrijdag 23 augustus 2002 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 13:35 schreef matig het volgende:

[..]

wat kost dat nou, zo'n setje injectors laten reinigen? Ik heb gehoord dat dat heel duur is, maar ik heb maar 1 injector (Single Point injectie), dus dan valt het misschien wel mee.

heeft dat bedrijf een website oid?


ik heb het laten doen bij Lasualec

die zullen vast wel een site hebben, en de kosten; net hoelang ze ermee bezig zijn.

De kosten van mijn 4 injectoren was ongeveer ¤40

en die doen het nu ook

nieuwe injectoren zouden mij 4 x ¤150,- = ¤600 ! gaan kosten, dus dit eerst maar eens geprobeerd.

KroJovrijdag 23 augustus 2002 @ 19:09
En hoe rijdt ie nu dan, met de injectoren van het 1.9 blok??
GizartFRLvrijdag 23 augustus 2002 @ 19:43
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 19:09 schreef KroJo het volgende:
En hoe rijdt ie nu dan, met de injectoren van het 1.9 blok??
beter

volgende PROBLEEM heeft zich echter openbaart; we hoorden al eens een keer wat tikken/schuren blijkt dat de nokkenas krom is!

m.a.w. : weer een extra schadepost voor mijn rekening.

maar we beschouwen het als een uitdaging en gaan dus met goede moed op zoek naar een nokkenas

u wordt op de hoogte gehouden.

gr. Wiebe

Krushvrijdag 23 augustus 2002 @ 20:22
Dure grap wordt dit allemaal, volgens mij had je beter een goeie 1.9 kunnen kopen, zal uiteindelijk ook wel lekkerder rijden. Of heb je je 1.6je gestript tot 700 kg?
Wel leuk initiatief iig, ik blijf het volgen en als ik es in de buurt van een scanner kom zal ik mijn eigen 205je ook posten (1.9).
Succes!
GizartFRLvrijdag 23 augustus 2002 @ 22:55
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 20:22 schreef Krush het volgende:
Dure grap wordt dit allemaal, volgens mij had je beter een goeie 1.9 kunnen kopen, zal uiteindelijk ook wel lekkerder rijden. Of heb je je 1.6je gestript tot 700 kg?
Wel leuk initiatief iig, ik blijf het volgen en als ik es in de buurt van een scanner kom zal ik mijn eigen 205je ook posten (1.9).
Succes!
heeft nog LANG niet zoveel gekost als een 1.9 GTI.

en omdat we heel veel zelf doen scheelt dat ook weer in de kosten.
Maar foto van de jouwe zou altijd leuk zijn
mijn gti strippen tot 700 KG? zal ik het dak er dan maar vanaf flexen?

neuh laat mijnes maar mooi origneel lijken ( op de Gutmann set na dan en de velgjes)

maar de 1.6 type plaatjes blijven op de zijkant staan hoor

Herfstvrijdag 23 augustus 2002 @ 23:48
offtopic;
Gizart hoe kom jij aan zo'n maf tel. nummer? (zag het toevallig op Mac's board). Mail anders ff
GizartFRLzaterdag 24 augustus 2002 @ 12:45
quote:
Op vrijdag 23 augustus 2002 23:48 schreef Herfst het volgende:
offtopic;
Gizart hoe kom jij aan zo'n maf tel. nummer? (zag het toevallig op Mac's board). Mail anders ff
ehmz gewoon naartoe gebeld en gevraagd of ik he tover kon kopen
GizartFRLmaandag 26 augustus 2002 @ 21:01
Jippie jippie ende Halleluja!

er is niks mis met de kruk/nokkenas...

het was gewoon het kapje van het distributieriemhuis dat aanschuurde ( beetje verbogen dus)

ik ben weer helemaal in met mijn autootje

nu nog achteruitrijsensor en accu vastzetten.
Wielkastverbreder weer goed vastmaken.
Onderste daglichten( nee geen mistlichten!) weer aansluiten.
Kapje van distributieriem weer goedbuigen en vastzetten.
De foto's zijn ook ontwikkeld; dus die moeten nog even gescanned worden en dan gooien we ze hier wel heen.

we keep You informed.

vr gr Wiebe

Edwin_Sdinsdag 27 augustus 2002 @ 09:18
Heel leuk en informatief topic dit.

Maar nou vraag ik me alleen nog af... welke injectoren heb je er nou in hangen? die gereinigde van de 1.9? en welke computer gebruik je nou? Als je de injectoren van je 1.6 nog gebruikt, kan het namelijk zo zijn dat je motor te "arm" loopt, waardoor schade aan je zuigers kan ontstaan

i.i.g. nog veel succes met je autotje, en misschien zie ik je nog wel een keer in drachten

GizartFRLdinsdag 27 augustus 2002 @ 17:01
quote:
Op dinsdag 27 augustus 2002 09:18 schreef Edwin_S het volgende:
Heel leuk en informatief topic dit.

Maar nou vraag ik me alleen nog af... welke injectoren heb je er nou in hangen? die gereinigde van de 1.9? en welke computer gebruik je nou? Als je de injectoren van je 1.6 nog gebruikt, kan het namelijk zo zijn dat je motor te "arm" loopt, waardoor schade aan je zuigers kan ontstaan

i.i.g. nog veel succes met je autotje, en misschien zie ik je nog wel een keer in drachten


ik heb de gereinigde injectoren van de 1.9 erin te zitten met de computer van de 1.9 ( DUH)

idd met de 1.6 injectoren loopt ie te arm. en dus niet mooi en mist ie veel pk's

maar vanavond weer eventjes sleutelen en kijken of we het klaar kunnen krijgen.

gr. Wiebe

Kreatordinsdag 27 augustus 2002 @ 18:35
*ook nog met interesse volgt hoor..*

Keep it up!

GizartFRLdinsdag 27 augustus 2002 @ 22:45
quote:
Op dinsdag 27 augustus 2002 18:35 schreef Kreator het volgende:
*ook nog met interesse volgt hoor..*

Keep it up!


okay, wielkastverbreders zittener weer op
We hebben een andere luchtweger geplaatst, om te kijken hoe dat ging, en dat ging goed

Waar ik me nog het meest aan erger op dit moment is het onregelmatig lopen van de motor.
Daarom wordt hij morgen ( tenminste dat is de planning) bij Lasualec © in Drachten afgesteld.
Tevens zal het afdekkapje van de distributieriem even goed rechtgezet moeten worden, aangezien dit KRENG aanloopt en daardoor een krasserig geluid teweeg brengt

Naja we zien morgen wel weer even verder en jullie horen het dan wel.

gr. Wiebe

Tjabbowoensdag 28 augustus 2002 @ 00:04
quote:
Op woensdag 21 augustus 2002 09:22 schreef blackie007 het volgende:
En dit is de vraag die alle vragen overbodig maakt................Waar blijven de foto's
Wat hij hierboven zegt...

Wel gaaf topic trouwens

speedcorewoensdag 28 augustus 2002 @ 00:07
quote:
Op woensdag 28 augustus 2002 00:04 schreef Speedcore het volgende:

[..]

Wel gaaf topic trouwens


DaRealMacwoensdag 28 augustus 2002 @ 00:19
Cool topic om te volgen doewds, keep it up (met veeeel foto`s liefst )
Dat er meer van dit soort topics mogen volgen!!
GizartFRLwoensdag 28 augustus 2002 @ 06:27
foto's moeten no gingescanned worden, dus ik vraag nog een beetje van jullie geduld.

bvd. Wiebe

debugdevilwoensdag 28 augustus 2002 @ 17:34
tartattatatataaa

vol tros preseteer IK

de voltooide 1.9
140 pktjes onder de klep (jezus dat terkt op)

kwam vandaag er achter dat er een snelle nokkenas in ligt

het probleem dat ie zo slecht liep was dus een slecht aansluiting op een injector (ben ik dus de heledag mee bezig geweest )

maar afijn hij rijd super nu.

kleppen nagekeken (toen kwam ik er ahcter dus dat er een snelle nokkenas in lag, met verstelbare poeli)

bougies en kabel en zooi nagekeken.

maar ik raad wiebe nu wel aan om een 1.9 ahcter as er op tezetten. (zelfs ik kneep um ff toen ik van de 180kmph moest af remmen)

foto zal ik scannen binnen kort.

dagizmowoensdag 28 augustus 2002 @ 17:37
Wat heeft et hele plaatje nu allemaal gekost?

Kom je in Drachten es langs?

GizartFRLwoensdag 28 augustus 2002 @ 23:53
quote:
Op woensdag 28 augustus 2002 17:37 schreef dagizmo het volgende:
Wat heeft et hele plaatje nu allemaal gekost?

Kom je in Drachten es langs?


Ben ik wel vaak te vinden ja

ik werk er namelijk

Maaruh ontopic:

de 205 trekt nu STUKKEN beter.

1-2 bam 100
De remmen zijn er helaas niet op gebouwd, ( en het rubber van de aandrijfas ook niet )
Maar we hebben gelukkig reserveonderdelen te kust en te keur

Vrijdag weer even bezig en we houden jullie op de hoogte.

gr. Wiebe

GizartFRLwoensdag 28 augustus 2002 @ 23:56
note: morgen eerst maar even naar de plastische chirurg om die glimlach van mijn gezicht af te halen nadat ik de 0-100 bariérre in enkele seconden had overbrugt
Edwin_Sdonderdag 29 augustus 2002 @ 10:22
Gaan jullie achteras van de 1.9 op de 1.6 zetten? misschien een ideetje om er meteen grotere/betere remmen op te monteren, is wel zo lekker als je met 180 ineens in de ankers moet D
debugdevildonderdag 29 augustus 2002 @ 11:26
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 10:22 schreef Edwin_S het volgende:
Gaan jullie achteras van de 1.9 op de 1.6 zetten? misschien een ideetje om er meteen grotere/betere remmen op te monteren, is wel zo lekker als je met 180 ineens in de ankers moet D
ik raad het wiebe wel aan ja... maar ja het is zijn auto he... ik ben teslot maar de monteur.
CharlieGTIdonderdag 29 augustus 2002 @ 13:10
Nog even een ander vraagje, heb je ook de aandrijfassen vervangen, zit verschil tussen met de 1.6 en de 1.9, net als de bak! Kijk maar eens goed op de diverse sites, want volgens moet je nog veel meer aanpassen voordat je inderdaad een 1900 GTI hebt, alleen het motorblok overbouwen kom je er niet! Verder veel succes natuurlijk, CharlieGTI met een 205 1.9 GTI Griffe
debugdevildonderdag 29 augustus 2002 @ 15:02
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 13:10 schreef CharlieGTI het volgende:
Nog even een ander vraagje, heb je ook de aandrijfassen vervangen, zit verschil tussen met de 1.6 en de 1.9, net als de bak! Kijk maar eens goed op de diverse sites, want volgens moet je nog veel meer aanpassen voordat je inderdaad een 1900 GTI hebt, alleen het motorblok overbouwen kom je er niet! Verder veel succes natuurlijk, CharlieGTI met een 205 1.9 GTI Griffe
euhhh heb ze naast eelkaar gehad envergeleken

op het oog geen verschillen ook de dike is het zelfde

ik zou niet weten wat anders zou zijn..... maar het blok is alleen maar 1.9 de is 1.6 ook qua uiterlijk.... dan lijkt het een langzame 1.6 en dan blijk het een verdomt snelle 1.9 te zijn. Optiche bedrog noemen we dat

GizartFRLdonderdag 29 augustus 2002 @ 17:46
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 10:22 schreef Edwin_S het volgende:
Gaan jullie achteras van de 1.9 op de 1.6 zetten? misschien een ideetje om er meteen grotere/betere remmen op te monteren, is wel zo lekker als je met 180 ineens in de ankers moet D
dat is zeker de bedoeling.....
Maar zolang die achteras met goede klauwen en schijven er no gniet opzit ga ik er ook niet als een idioot mee rijden.

daarna waarschijnlijk wel weer

debugdevildonderdag 29 augustus 2002 @ 19:09
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 17:46 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

dat is zeker de bedoeling.....
Maar zolang die achteras met goede klauwen en schijven er no gniet opzit ga ik er ook niet als een idioot mee rijden.

daarna waarschijnlijk wel weer


jij rijd altijd als een idoot
www.olafonline.nldonderdag 29 augustus 2002 @ 19:27
quote:
Op woensdag 28 augustus 2002 23:53 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Ben ik wel vaak te vinden ja

ik werk er namelijk

Maaruh ontopic:

de 205 trekt nu STUKKEN beter.

1-2 bam 100
De remmen zijn er helaas niet op gebouwd, ( en het rubber van de aandrijfas ook niet )
Maar we hebben gelukkig reserveonderdelen te kust en te keur

Vrijdag weer even bezig en we houden jullie op de hoogte.

gr. Wiebe


145PK... en hoeveel had je eerst?
www.olafonline.nldonderdag 29 augustus 2002 @ 19:28
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:09 schreef debugdevil het volgende:

[..]

jij rijd altijd als een idoot


rijdt ?
GizartFRLdonderdag 29 augustus 2002 @ 19:31
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:27 schreef www.olafonline.nl het volgende:

[..]

145PK... en hoeveel had je eerst?


give or take 100 PK ongeveer.
www.olafonline.nldonderdag 29 augustus 2002 @ 19:31
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:31 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

give or take 100 PK ongeveer.


Gaaf
GizartFRLdonderdag 29 augustus 2002 @ 19:31
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:28 schreef www.olafonline.nl het volgende:

[..]

rijdt ?


ontopic nepkloon!

spellingcontrole doen we niet aan.

Siliciumdonderdag 29 augustus 2002 @ 19:34
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:31 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

ontopic nepkloon!

spellingcontrole doen we niet aan.


Alsof jij geen klonen hebt
debugdevildonderdag 29 augustus 2002 @ 20:05
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 19:34 schreef Silicium het volgende:

[..]

Alsof jij geen klonen hebt


ontopic graag !!!!!!!


maar het is 140 pk niet 145

GizartFRLdonderdag 29 augustus 2002 @ 22:46
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 20:05 schreef debugdevil het volgende:

[..]

ontopic graag !!!!!!!


maar het is 140 pk niet 145


dude:

origineel: 130 PK
andere nokkenas: +10 PK
ander luchtfilter: 5-15 PK ( ruw geschat)

* GizartFRL telt op: 130 + 10 + 5 = 145 ( ruw geschat)

offtopic: ik heb idd 15 klonen: Mike/QyRoZ/Jarno/Yvonne/Viperdesign/Speedfreaksjj/ en nog een aantal bekenderen....

speedcoredonderdag 29 augustus 2002 @ 22:54
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 22:46 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

dude:

origineel: 130 PK
andere nokkenas: +10 PK
ander luchtfilter: 5-15 PK ( ruw geschat)

* GizartFRL telt op: 130 + 10 + 5 = 145 ( ruw geschat)


op naar de cilinderkop

dremeltje lenen?

GizartFRLzaterdag 31 augustus 2002 @ 15:06
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 22:54 schreef speedcore het volgende:

[..]

op naar de cilinderkop

dremeltje lenen?


graag; ik leen jij dremelt?
GizartFRLmaandag 2 september 2002 @ 17:28
aandrijfas rubbers worden vervangen en ik zal Debugdevil even achterna zitten om die foto's
GizartFRLwoensdag 4 september 2002 @ 23:30
* GizartFRL rijdt !

de GTI(ncognito) is eindelijk weer straatbegaanbaar.!

Ik denk dat ik nog wel een paar bonnen binnen ga krijgen.

maar goed het rijdt fantastisch!

j3rdonderdag 5 september 2002 @ 09:54
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 22:46 schreef GizartFRL het volgende:
ander luchtfilter: 5-15 PK ( ruw geschat)
hou 't maar op MAX 5 pk!

en leuk is dit zeker
ik ben zelf van 75 naar 160pk gegaan door een ander blokkie in m'n auto te pleuren

GizartFRLdonderdag 5 september 2002 @ 19:18
quote:
Op donderdag 05 september 2002 09:54 schreef j3r het volgende:

[..]

hou 't maar op MAX 5 pk!

en leuk is dit zeker
ik ben zelf van 75 naar 160pk gegaan door een ander blokkie in m'n auto te pleuren


lekker gevoel is dat he, de eerste keer optrekken....

maar je hebt gelijk max 5 pk, maar hangt erg van auto/luchtfilter af.
ik hou het vooralsnog maar op 130 PK voor mijn auto, aangezien ik em nog niet op een testbank heb gehad.

WorstKaasdonderdag 5 september 2002 @ 19:23
Op de Franse Peugeotpagina's lees ik wel gasten die een 1.9 blok inbouwen met het behoud van hun 1.6 versnellingsbak. Wordt het een echte sprinter.

De eerste versnelling van die 1.9 schijnt nogal lang te zijn?

GizartFRLdonderdag 5 september 2002 @ 19:29
quote:
Op donderdag 05 september 2002 19:23 schreef WorstKaas het volgende:
Op de Franse Peugeotpagina's lees ik wel gasten die een 1.9 blok inbouwen met het behoud van hun 1.6 versnellingsbak. Wordt het een echte sprinter.

De eerste versnelling van die 1.9 schijnt nogal lang te zijn?


jep klopt, moeiteloos tot de 70 en met de 1.6 bak kon ik na de 40-50 wel schakelen...
GizartFRLdonderdag 5 september 2002 @ 19:31
dus al smijn eigen 1.9 bak het uiteindelijk begeeft, dan kan de 1,6 bak er nog wel onder, maar het trekt snel genoeg hoor ( trust me)
WorstKaasdonderdag 5 september 2002 @ 19:32
quote:
Op donderdag 05 september 2002 19:31 schreef GizartFRL het volgende:
dus al smijn eigen 1.9 bak het uiteindelijk begeeft, dan kan de 1,6 bak er nog wel onder, maar het trekt snel genoeg hoor ( trust me)
Is dat dan wel leuk zo'n lange 1?
Ik had een Vectra 2.0 die ook ontzettend lange versnellingen had, was niet echt leuk rijden.
GizartFRLdonderdag 5 september 2002 @ 19:33
quote:
Op donderdag 05 september 2002 19:32 schreef WorstKaas het volgende:

[..]

Is dat dan wel leuk zo'n lange 1?
Ik had een Vectra 2.0 die ook ontzettend lange versnellingen had, was niet echt leuk rijden.


ehmz alleen de een is behoorlijk lang, maar voor de rest ( het rijdt wel) en je hoeft de eerste 5 meter iig niet te schakelen
Delnoozzaterdag 7 september 2002 @ 15:50
What he meant to say was:

Je kunt sukkels bij het stoplicht er nu beter uitrijden

GizartFRLzaterdag 7 september 2002 @ 20:23
quote:
Op zaterdag 07 september 2002 15:50 schreef Delnooz het volgende:
What he meant to say was:

Je kunt sukkels bij het stoplicht er nu beter uitrijden


dat was bij de meeste auto's al geen probleem,
maar nu zijn er nog minder auto's die me bijhouden
Tunemanzaterdag 7 september 2002 @ 20:32
Waar blijven de foto's.
GizartFRLzaterdag 7 september 2002 @ 21:07
quote:
Op zaterdag 07 september 2002 20:32 schreef Tuneman het volgende:
Waar blijven de foto's.
Ik zal Debugdevil nog eventjes schoppen, want at schiet inderdaad niet op

hou dit topic ondertussen maar in de gaten.

Lightzondag 8 september 2002 @ 01:47
quote:
Op zaterdag 07 september 2002 21:07 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Ik zal Debugdevil nog eventjes schoppen, want at schiet inderdaad niet op

hou dit topic ondertussen maar in de gaten.


Ik krijg lamme vingers van het Ctrl-R drukken
GizartFRLzondag 8 september 2002 @ 12:14
quote:
Op zondag 08 september 2002 01:47 schreef Light het volgende:

[..]

Ik krijg lamme vingers van het Ctrl-R drukken


tip: F5
Lightzondag 8 september 2002 @ 12:51
quote:
Op zondag 08 september 2002 12:14 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

tip: F5


Die doet het niet in Mozilla
En IE voor Linux heb ik ook nog niet gezien
GizartFRLmaandag 16 september 2002 @ 00:03
vandaag het eerste ( after ombouw) probleempje met mijn auto....

de koelvloeistof spoot uit een een slang ( die of lek of kapot was)

morgen maar weer even sleutelen dus.

GizartFRLmaandag 16 september 2002 @ 00:39
via een ander forum gehoord dat de slangen wel te krijgen zijn bij de dealer voor een zacht prijsje, dus als het een beetje kan, dan ga ik alle slangen vervangen, want zo'n geintje wil ik eigenlijk niet weer meemaken... ( well duh!)
GizartFRLwoensdag 18 september 2002 @ 18:40
de slang is vervangen en mijn pugje rijdt weer zoals het hoort.
Slang was waarchijnlijk al verbroeit en bij de ombouw niet vervangen, dus waarschijnlijk krijg ik vaker van deze problemen, maar dat zien we dan vanzelf...

Trouwens; nog niet gemeld:

autootjes die dachten dat ze sneller waren dan ikke met mijn "1.6"

Volkswagen Golf GTI ( met kachelpijp als uitlaat)
BMW 5 serie ( verlaagd en met alleen die onderste mistlichtjes aan irri ding dus) die me op zat te drukken eventjes een gaaje van 200 meter laten zien na een rotonde.
en een Matra die volgas om me heen wou bij het uigaan van de Bebouwde kom ( 2 baans weg) effe terug naar zijn 2 en zwaaien naar de bestuurder op de linkerbaan.

hehehehe

matigwoensdag 18 september 2002 @ 21:43
quote:
Op woensdag 18 september 2002 18:40 schreef GizartFRL het volgende:
en een Matra die volgas om me heen wou bij het uigaan van de Bebouwde kom ( 2 baans weg) effe terug naar zijn 2 en zwaaien naar de bestuurder op de linkerbaan.

hehehehe


Matra is (als het tenminste een Murena was) ook gewoon een Peugeot hoor. zit of het 1.6 of het 1.9 blok in wat ook in jouw auto heeft gezeten/zit. Alleen dan achterin dus met achterwielaandrijving.
GizartFRLwoensdag 18 september 2002 @ 22:55
quote:
Op woensdag 18 september 2002 21:43 schreef matig het volgende:

[..]

Matra is (als het tenminste een Murena was) ook gewoon een Peugeot hoor. zit of het 1.6 of het 1.9 blok in wat ook in jouw auto heeft gezeten/zit. Alleen dan achterin dus met achterwielaandrijving.


en toch was de mijne sneller!

Maar dis voor het eerst dat ik hoor dat het ook op Peugeot techniek gebaseerd is..

* GizartFRL heeft weer wat geleerd.

matigdonderdag 19 september 2002 @ 17:18
kheb nog ff wat research gedaan en hij werd alleen met de 1.6 (pug gti blok, maar dan met maar 97pk) of een 2.2 (118pk) geleverd.

hier meer info: http://www.carjoy.nl/homepageE.html

GizartFRLdonderdag 19 september 2002 @ 18:21
quote:
Op donderdag 19 september 2002 17:18 schreef matig het volgende:
kheb nog ff wat research gedaan en hij werd alleen met de 1.6 (pug gti blok, maar dan met maar 97pk) of een 2.2 (118pk) geleverd.

hier meer info: http://www.carjoy.nl/homepageE.html


geen wonder dus dat ik em eruit reed

maar het was dus die zo'n zwarte zoals op de homepage.

Lijkt echt anders als ze de lichten aan hebben trouwens.

Tjabbomaandag 30 september 2002 @ 11:16
*Enorme rotschop geeft en weer naar foto's vraagt*
Leon_hitmanmaandag 21 oktober 2002 @ 16:12
Foto's
Tjabbomaandag 21 oktober 2002 @ 22:01
quote:
Op maandag 21 oktober 2002 16:12 schreef Leon_hitman het volgende:
Foto's
Oeh. gaf jij dit topic even een enorme rotschop zeg

[sub] nu nog kijken of de topicstarter ook echt gaat reageren [/sub]

blackie007dinsdag 22 oktober 2002 @ 12:11
Ja begin nu toch ook wel een beetje benieuwd te worden.
Volgens mij bestaat die Peugot helemaal niet
blackie007woensdag 23 oktober 2002 @ 16:40
Zeg GizartFRL

Je begon met een leuk topic, jammer dat je het niet af maakt.

GizartFRLwoensdag 23 oktober 2002 @ 17:47
quote:
Op woensdag 23 oktober 2002 16:40 schreef blackie007 het volgende:
Zeg GizartFRL

Je begon met een leuk topic, jammer dat je het niet af maakt.


de auto rijdt inmiddels en ja ik zit ook nog steeds op de foto's te wachten, ze zijn al ontwikkeld ( dit in tegenstelling tot de topicstarter)

Maar ik ga Debugdevil even vragen of ie er vandaag tijd voor heeft en anders doe ik he tzelf.

GTI_GSI_CRX_Suckswoensdag 23 oktober 2002 @ 17:53
quote:
Op donderdag 29 augustus 2002 22:46 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

dude:

origineel: 130 PK
andere nokkenas: +10 PK
ander luchtfilter: 5-15 PK ( ruw geschat)

* GizartFRL telt op: 130 + 10 + 5 = 145 ( ruw geschat)


Een luchtfilter dat 5 tot 15pk extra geeft? Lijkt me sterk , is gauw meer iets van 0 tot 5 pk. Luchtfilters zijn zwaar overrated.
Anyway, de testbank is natuurlijk DE test, tot die tijd kan je net zo goed 300pk noemen van mijn part.

[Dit bericht is gewijzigd door GTI_GSI_CRX_Sucks op 23-10-2002 18:13]

Kreatorwoensdag 23 oktober 2002 @ 17:54
quote:
Op woensdag 23 oktober 2002 17:47 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

de auto rijdt inmiddels en ja ik zit ook nog steeds op de foto's te wachten, ze zijn al ontwikkeld ( dit in tegenstelling tot de topicstarter)

Maar ik ga Debugdevil even vragen of ie er vandaag tijd voor heeft en anders doe ik he tzelf.


Ja, maak es aan man, je geloofwaardigheid loopt klappen op..
GizartFRLwoensdag 23 oktober 2002 @ 18:41
quote:
Op woensdag 23 oktober 2002 17:53 schreef GTI_GSI_CRX_Sucks het volgende:

[..]

Een luchtfilter dat 5 tot 15pk extra geeft? Lijkt me sterk , is gauw meer iets van 0 tot 5 pk. Luchtfilters zijn zwaar overrated.
Anyway, de testbank is natuurlijk DE test, tot die tijd kan je net zo goed 300pk noemen van mijn part.


zoals al gezegd:
quote:
ik hou het vooralsnog maar op 130 PK voor mijn auto, aangezien ik em nog niet op een testbank heb gehad.
truenodinsdag 29 oktober 2002 @ 09:23
en rijden dat ie doet.
gaat wel lekker snel, alleen nog achterwiel aandrijving.
dan zou het helemaal te gek zijn.
dus ga nog maar ff verbouwen.
ik mag er vast wekl een keer in rijden he?
(kijkt gizart heel lief aan)
heb namelijk een weddenschap met speedfreakssj dat ik wel kan rijden.
jij mag er dus wel naast zitten om in te grijpen, maar dat is niet nodig.
dan kunnen we dat doen bij de volgende kartmeeting.
heb gehoord dat het normaal is om lessen te krijgen van vrienden.
dus dan wil je me vast wel helpen die weddenschap te winnen.
ik beloof dat ik je niet laat schreeuwen en rustig rijd.
blackie007donderdag 31 oktober 2002 @ 15:01

Saai topic gebeurt niet veel he!
Herfstzaterdag 2 november 2002 @ 19:10
We wachten nog steeds
t0nmaandag 4 november 2002 @ 23:49
leuk topic dit!
Ik ben zelf vanplan om 'n Opel Corsa/Tigra te kopen (denk ik nu.... kan morgen weer anders zijn) en daar 'n 2.0 16v in te doen
Leon_hitmandinsdag 5 november 2002 @ 11:33
quote:
Op maandag 4 november 2002 23:49 schreef t0n het volgende:
leuk topic dit!
Ik ben zelf vanplan om 'n Opel Corsa/Tigra te kopen (denk ik nu.... kan morgen weer anders zijn) en daar 'n 2.0 16v in te doen
Ga jij dan wel foto's plaatsen
Fukfacedinsdag 5 november 2002 @ 12:05
moet je eerst die escort cabrio zien kwijt te raken
erikhdinsdag 5 november 2002 @ 12:15
Waar blijven die foto's?
t0ndinsdag 5 november 2002 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 12:05 schreef Fukface het volgende:
moet je eerst die escort cabrio zien kwijt te raken
kope?
Plaguedinsdag 5 november 2002 @ 19:14
quote:
Op zaterdag 7 september 2002 15:50 schreef Delnooz het volgende:
What he meant to say was:

Je kunt sukkels bij het stoplicht er nu beter uitrijden


Wie is dan de sukkel?
GizartFRLdinsdag 5 november 2002 @ 22:26
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 19:14 schreef Plague het volgende:

[..]

Wie is dan de sukkel?


Personen die denken dat ze sneller zijn dan topicstarter.
Tenminste zo denk ik dat hij dat bedoelde.
Herfstdinsdag 5 november 2002 @ 22:32
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 22:26 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Personen die denken dat ze sneller zijn dan topicstarter.
Tenminste zo denk ik dat hij dat bedoelde.


Waarom negeer je de reply's betreffende de foto's?
GizartFRLdinsdag 5 november 2002 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 22:32 schreef Herfst het volgende:

[..]

Waarom negeer je de reply's betreffende de foto's?


Ik negeer ze niet, ik vraag mijn "monteur" ze in te scannen, maar di eheeft het drukker met andere dingen vrees ik.

sowwy mijn excuses....

Tjabbodinsdag 5 november 2002 @ 22:38
Damn....hij reageert weer! Great!

En nu vasthouden die spirit.

www.sleurdemecanic.naarje.pc/toe

Herfstdinsdag 5 november 2002 @ 22:39
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 22:35 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Ik negeer ze niet, ik vraag mijn "monteur" ze in te scannen, maar di eheeft het drukker met andere dingen vrees ik.

sowwy mijn excuses....


Ok
MR.FreeZwoensdag 6 november 2002 @ 14:57
Ben ook erg benieuwd naar de foto's!!

Heeft de 1900 versie niet een stijvere voorkant dan een 1600? Met ouwe honda civic's had je namelijk dat het plaatwerk van de ophanging en frame van een lichtere motor anders en vaak zwakker was dan z'n grotere broer met meer cc's.

Ik zou trouwens graag tegen je willen sporten

zie sig..

Herfstwoensdag 6 november 2002 @ 15:22
quote:
Op woensdag 6 november 2002 14:57 schreef MR.FreeZ het volgende:
Ben ook erg benieuwd naar de foto's!!

Heeft de 1900 versie niet een stijvere voorkant dan een 1600? Met ouwe honda civic's had je namelijk dat het plaatwerk van de ophanging en frame van een lichtere motor anders en vaak zwakker was dan z'n grotere broer met meer cc's.

Ik zou trouwens graag tegen je willen sporten

zie sig..


Volgens mij hebben de 1.6 en 1.9 wel hetzelfde onderstel. Er zit wel verschil tussen de snellere modellen en de basis modellen. In z'n 3 over een rotonde met de 1.1 van m'n zus is echt levensgevaarlijk
GizartFRLzaterdag 9 november 2002 @ 15:48
quote:
Op woensdag 6 november 2002 15:22 schreef Herfst het volgende:

[..]

Volgens mij hebben de 1.6 en 1.9 wel hetzelfde onderstel. Er zit wel verschil tussen de snellere modellen en de basis modellen. In z'n 3 over een rotonde met de 1.1 van m'n zus is echt levensgevaarlijk


JEp, 1.6 en 1.9 hebben volgens mij ook hetzelfde onderstel alleen heeft de 1.9 achter schijfremmen.
In de 3 met een GTI over de rotonde is ook levensgevaarlijk ( 140 @ 6000 rpm)

Btw de foto's zijn gescanned, nu nog even weer in JPG zetten en op het net gooien

*mee bezig is*

gerpzaterdag 9 november 2002 @ 18:30
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 15:48 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

JEp, 1.6 en 1.9 hebben volgens mij ook hetzelfde onderstel alleen heeft de 1.9 achter schijfremmen.
In de 3 met een GTI over de rotonde is ook levensgevaarlijk ( 140 @ 6000 rpm)

Btw de foto's zijn gescanned, nu nog even weer in JPG zetten en op het net gooien

*mee bezig is*


* gerp wacht in spanning af..
GizartFRLzaterdag 9 november 2002 @ 19:35
*trom geroffel*

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw1.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw2.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw3.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw4.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw5.JPG

Foto's staa wel een beetje door elkaar heen, maar das de schuld van mijn broertje, ( die heeft ze ingescanned) @ little brother.

-edit- die pics zijn te layout verneukend... sowwy

Oosthoekzaterdag 9 november 2002 @ 19:55
Kicken
GizartFRLzaterdag 9 november 2002 @ 19:56
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 19:55 schreef Oosthoek het volgende:
Kicken
ter uw vermaak.
Oosthoekzaterdag 9 november 2002 @ 19:58
Zekers, al vind ik het blok wel wat smerig
GizartFRLzaterdag 9 november 2002 @ 19:59
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 19:58 schreef Oosthoek het volgende:
Zekers, al vind ik het blok wel wat smerig
( tis geen nieuwe he) ennuh poetsen van het blok .... rotwerk maar zo roest het iig niet
gerpzaterdag 9 november 2002 @ 22:56
Leuk om te zien
GizartFRLzaterdag 9 november 2002 @ 23:51
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 22:56 schreef gerp het volgende:
Leuk om te zien
Eindelijk maar toch he
Bastardzondag 10 november 2002 @ 00:04
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 19:35 schreef GizartFRL het volgende:
*trom geroffel*

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw1.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw2.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw3.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw4.JPG

http://members.lycos.nl/trazig/fok/ombouw5.JPG

Foto's staa wel een beetje door elkaar heen, maar das de schuld van mijn broertje, ( die heeft ze ingescanned) @ little brother.

-edit- die pics zijn te layout verneukend... sowwy


Wat een bende man!
Maar errug cool om het topic door te lezen, zag er naar uit dat die orginele 1.9 wel een hard klap had gehad maar valt uiteindelijk allemaal nog wel redelijk mee

Dacht zelf een keer een oude verrachte Ford te halen en daar een V8 in de duwen.. Maar daar heb ik nu geen tijd of geld voor.

Kreatorzondag 10 november 2002 @ 10:58
Leuk. Eindelijk de foto's erbij! Ziet er goed uit & knap gedaan!
Tjabbozondag 10 november 2002 @ 13:16
Gave foto's man! stoer

En hoe rijdt' ie nu eigenlijk dan?
Is je projectje al helemaal naar wens verlopen, of moet er nog meer gedaan worden?

Wie het hardst ragt, ragt het best!.

GizartFRLzondag 10 november 2002 @ 22:55
quote:
Op zondag 10 november 2002 13:16 schreef Tjabbo het volgende:
Gave foto's man! stoer

En hoe rijdt' ie nu eigenlijk dan?
Is je projectje al helemaal naar wens verlopen, of moet er nog meer gedaan worden?

Wie het hardst ragt, ragt het best!.


Hij rijdt uitstekend.
Project is nog niet helemaal weer af, mistlichtjes moeten nog weer aangesloten worden
Deze winter komen de wielkastverbreders eraf en die wil ik dan opnieuw laten spuiten.

Heb in de tussentijd een probleempje gehad met een koelvloeistof-slang die kapot ging, maar daar zit nu een nieuwe op. ( toch wel schrikken als het in eens begint te roken onder je motorkap hoor )
En heb er nu een paar velgjes onder voor de winter:


Zijn ook gewoon 15"met 195-er banden eronder, maar wou niet met mijn lichtmetalen de winter door.
Ze zien er schoongemaakt een stuk beter uit trouwens, maar heb toch VEEL liever mijn eigen LM's

blackie007maandag 11 november 2002 @ 13:04
Complimenten Duurde even maar dan heb je ook wat.
GizartFRLmaandag 11 november 2002 @ 18:42
quote:
Op maandag 11 november 2002 13:04 schreef blackie007 het volgende:
Complimenten Duurde even maar dan heb je ook wat.
als je iets goed gedaan wilt hebben, dan moet je het altijd zelf doen
GizartFRLzaterdag 7 december 2002 @ 14:34

Lightzaterdag 7 december 2002 @ 14:40
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 14:34 schreef GizartFRL het volgende:


Oosthoekzaterdag 7 december 2002 @ 14:40
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 14:34 schreef GizartFRL het volgende:


Toch geen ongeluk he?
GizartFRLzaterdag 7 december 2002 @ 14:49
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 14:40 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

Toch geen ongeluk he?


nee, geen ongeluk, maar gisterenacht is mijn blok gescheurd...

Zoals jullie wel weten kwam dit 1.9 blok uit een schade auto, en hat blok heeft daarbij dus waarschijnlijk wel een tik gehad.
Blok is gescheurd bij ophangpunt...

dus hoewel er verder niks mis mee is, heb ik er geen zak meer aan, offwel ik moet er WEER een ander blok in leggen.

Heb al iemand gebeld om een blok maar die heeft em al geruild voor een mi16 blok wat ie zelf wil gebruiken
Dus de zoektocht zet zich voort.

Oosthoekzaterdag 7 december 2002 @ 14:53
Kun je geen nieuwe carters aanbrengen?
GizartFRLzaterdag 7 december 2002 @ 14:54
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 14:53 schreef Oosthoek het volgende:
Kun je geen nieuwe carters aanbrengen?
Blok is gescheurt bij een ophangpunt en daar kun je niets aan doen...
* GizartFRL zoekt nu marktplaats af, maar als jullie nog een suggestie hebben; graag..
Dropslurfzaterdag 7 december 2002 @ 15:11
Cool topic, heren!

Maarre, toch liever naar de echte dealer?

GizartFRLzaterdag 7 december 2002 @ 15:12
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 15:11 schreef Dropslurf het volgende:
Cool topic, heren!

Maarre, toch liever naar de echte dealer?


echte dealer? hmmz dan was ik meer kwijt geweest voor een ander blok lijkt me, en de ervaring die je opdoet door een blok om te bouwen zou ik dan ook niet hebben.

Nee, dealer bedankt.

Dropslurfzaterdag 7 december 2002 @ 15:15
Wat mag een 1.9blok kosten?
GizartFRLzaterdag 7 december 2002 @ 15:42
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 15:15 schreef Dropslurf het volgende:
Wat mag een 1.9blok kosten?
¤ 150 is een normale prijs, iets meer of minder kan ook nog;
hangt af van kilometrage en staat en vervangen onderdelen etc.
speedfreakssjzondag 8 december 2002 @ 01:40
het is zeker niet mogelijk om de balk te vervangen?

KUT voor je.

jammer. is prima auto.

"post rond op ander forum: Auto van Gizart overleden"

evilduiveltjezondag 8 december 2002 @ 09:52
heb wel eens gehoord dat je het weer kunt lassen, mezelf lijkt dat niet sterk genoeg maar misschien is het proberen waard.


p.s. als je eraan begint vergeet vooral niet je elektronica los te koppelen anders heb je een probleem.......

mdeenzondag 8 december 2002 @ 11:51
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 15:42 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

¤ 150 is een normale prijs, iets meer of minder kan ook nog;
hangt af van kilometrage en staat en vervangen onderdelen etc.


Da's niet veel zeg.

Tip: zoek een 16v blok uit de Citroën BX. Dat is hetzelfde blok, maar je hebt standaard al 17 pk meer.

Maarten

speedfreakssjzondag 8 december 2002 @ 12:08
quote:
Op zondag 8 december 2002 11:51 schreef mdeen het volgende:

[..]

Da's niet veel zeg.

Tip: zoek een 16v blok uit de Citroën BX. Dat is hetzelfde blok, maar je hebt standaard al 17 pk meer.

Maarten


past dat wel?

mijn ouders hadden een BX1.9 en dat was een aardig groot blok hoor.

maar ik heb er dan ook niet zo heel veel verstand van.

mdeenmaandag 9 december 2002 @ 10:46
quote:
Op zondag 8 december 2002 12:08 schreef speedfreakssj het volgende:

[..]

past dat wel?

mijn ouders hadden een BX1.9 en dat was een aardig groot blok hoor.

maar ik heb er dan ook niet zo heel veel verstand van.


Zoals ik schreef: het is hetzelfde blok. Hetzelfde blok lag ook in de 405 MI16, en als ik een paar van die 205 GTI links goed doorkijk dan past dat zonder problemen.

Hier een stukje over dat blok op de Citroën ZX lijst (waar sommigen dromen van de 2.0 16v, blijkbaar een niet zo wenselijke motor):

quote:
The XU9J4 engine from the 16v BX is the same unit as the Pug Mi16.
160bhp standard, with a pair of cams, a gasflow and big valves, this
engine will go to about 225bhp on a standard bottom end. It will
turbo to about 16/18psi standard, and with a bit of trickery at the
bottom end will rev to 8k. It's a down graded race engine design, so
it is almost bullet-proof, so most are in good nick, they rarely
break without a cam belt going or prior fluid loss.
Tjabbomaandag 9 december 2002 @ 17:04
quote:
Op zaterdag 7 december 2002 14:54 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Blok is gescheurt bij een ophangpunt en daar kun je niets aan doen...
* GizartFRL zoekt nu marktplaats af, maar als jullie nog een suggestie hebben; graag..


Betekend dit dat we ook nieuwe foto's krijgen

Maar verder, jammer joh. eindelijk voor elkaar en dan toch nog niet helemaal goed. helaas.

Maaruh... heb je al een nieuw blok?

evilduiveltjemaandag 9 december 2002 @ 17:11
ik heb ook een 1.6 gti gekocht , alleen geen apk .....

echt sleutel karretje

toch hoop ik stiekum dat ie zonder al te veel gezeur door de keuring komt.

GizartFRLmaandag 9 december 2002 @ 17:53
quote:
Op maandag 9 december 2002 17:04 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Betekend dit dat we ook nieuwe foto's krijgen

Maar verder, jammer joh. eindelijk voor elkaar en dan toch nog niet helemaal goed. helaas.

Maaruh... heb je al een nieuw blok?


Ik heb her en der wat rondgebeld, en kan zaterdag een blok ( met auto ernog omheen) ophalen uit de Prov. Utrecht.
kosten: ¤ 175
Tjabbodinsdag 10 december 2002 @ 12:55
quote:
Op maandag 9 december 2002 17:53 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Ik heb her en der wat rondgebeld, en kan zaterdag een blok ( met auto ernog omheen) ophalen uit de Prov. Utrecht.
kosten: ¤ 175


Is dat wel weer een 1.9 dan?
Eigenlijk zou je een T16 op de kop moeten tikken en daar het spullie uitslopen, maar goed je kunt niet alles hebben.
GizartFRLdinsdag 10 december 2002 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 12:55 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Is dat wel weer een 1.9 dan?
Eigenlijk zou je een T16 op de kop moeten tikken en daar het spullie uitslopen, maar goed je kunt niet alles hebben.


Jep, das weer een 1.9

een T16 ( niet een originele 205 , maar uit de 405 )
is moeilijker te krijgen, is moeilijker in te bouwen en moeilijker op de weg te houden... ( qua geld en zo) aangezien dat blok erg verschilt van een standaard blok.

Tjabbodinsdag 10 december 2002 @ 23:38
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 17:58 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Jep, das weer een 1.9


Dat wordt dan weer wachten op de foto's!
quote:
een T16 ( niet een originele 205 , maar uit de 405 )
is moeilijker te krijgen, is moeilijker in te bouwen en moeilijker op de weg te houden... ( qua geld en zo) aangezien dat blok erg verschilt van een standaard blok.
Ja maar je wilt snel zijn of je wilt het niet he?

Er zijn trouwens toch geen T16 autootjes legaal op de weg in Nederland?

pr0fwoensdag 11 december 2002 @ 08:49
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 23:38 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Dat wordt dan weer wachten op de foto's!
[..]

Ja maar je wilt snel zijn of je wilt het niet he?

Er zijn trouwens toch geen T16 autootjes legaal op de weg in Nederland?


Zolang een auto hetzelfde aantal cilinders houd is er niets aan de hand
GizartFRLwoensdag 11 december 2002 @ 23:31
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 23:38 schreef Tjabbo het volgende:

[..]

Dat wordt dan weer wachten op de foto's!
[..]

Ja maar je wilt snel zijn of je wilt het niet he?

Er zijn trouwens toch geen T16 autootjes legaal op de weg in Nederland?


Tja, had ik maar een digicam he

Snel zijn en levensgevaarlijk beizg zijn zijn 2 verschillende dingen, 1.9 gti is vooralsnog snel genoeg

en die T16 ( 4x4 205jes) zijn nie top de weg te krijgen in Nederland, te veel vermogen voor zo'n klein autootje.

GizartFRLwoensdag 11 december 2002 @ 23:31
quote:
Op woensdag 11 december 2002 08:49 schreef pr0f het volgende:

[..]

Zolang een auto hetzelfde aantal cilinders houd is er niets aan de hand


mja, maar als je het blok achterin gooit gaan ze volgens mij wel moeilijk doen
GizartFRLdinsdag 24 december 2002 @ 19:50
Zo na een tijde wachten is het volgende slachtoffer ( lees donorauto) gevonden.
Deze auto heeft 150.000 km gelopen en heeft de afgelopen anderhalf jaar stilgestaan bij een hobbyist.

De koop:
Op een zaterdagochtend met een mede 205 rijder, richting Hilversum vertrokken vanuit het hoge noorden.
Daar aangekomen verwachtte ik een oude auto met deuken en krassen. Niets bleek minder waar. Het autootje zat nog goed in de lak en het motortje sloeg na 1 keer starten aan ( met een gammele accu, waarover later meer)
Dus met de eigenaar in zijn 306 GTI even naar het postkantoor en overschrijven maar.
Auto gestalt op een parkeerplek langs de A27 ( eerst 4 velgjes omgewisseld, waarvan rechtsachter het achterwiel aanliep. Ofwel kapotte lagers in de achteras Rustig gereden dus...)
Toen eventjes heen en weer Goirle om voor de mede 205 rijder een interieur op te halen.
Terugweg, we komen bij de pomp aan waar mijn auto was geplaatst en we komen een 205 GTI rijder van een ander forum tegen, even een praatje gemaakt en ondertussen het aanlopende achterwiel vervangen door een reserveband van een andere 205 rijder uit Hilversum die ook even was komen kijken.
Dus starten en even een stukje rijden.. liep nog aan
Dus reserveband eronder vandaan e toch maar het thuiskomrertje proberen... ( 95-er bandje ) waarmee je dus niet harder dan 80 km/h mag rijden.
Die liep eindelijk NIET aan
Dus weer starten... niet dus.. wrakke accu had het begeven. Dus met de Hilversumse 205 rijder mee om een accu.
Die had er nog eentje liggen ( thank GOD)
Terug naar de pomp en ja Starten en lopen!

- JIPPIE!-
Dus de heenreis werd aanvaard!
Na een erg lange terugreis veilig aangekomen in Fryslan alwaar ik na 2 minuten thuis op de bank in slaap viel

Note- auto had geen APK ( zelfs nog met oud type nummerplaten), wel verzekering ( eendaags dus gratis op de polis ), en de prijs van deze donor auto was ¤180.
Geen slechte koop naar ik dacht.

-To be continued-

evilduiveltjedinsdag 24 december 2002 @ 21:18
als de auto er verder nog redelijk uitziet maak je daar toch je autootje van dan heb je een echt 1.9

groeten van een 205 gti 1.6 rijder ( Luc, hint: forum )

GizartFRLwoensdag 25 december 2002 @ 01:02
quote:
Op dinsdag 24 december 2002 21:18 schreef evilduiveltje het volgende:
als de auto er verder nog redelijk uitziet maak je daar toch je autootje van dan heb je een echt 1.9

groeten van een 205 gti 1.6 rijder ( Luc, hint: forum )


auto zag er inderdaad nog redelijk uit, maar viel toch beetje tegen op diverse punten...
Maar de motorkap heeft inmiddels al een andere bestemming gevonden ( zit nu op een witte GTI). Staat wel leuk
En voor de rest, wat eraf kan gaat eraf.
Wie wat bewaart die heeft wat voor een volgende keer

btw: Prettige kerstdagen iedereen!

PUGrulezwoensdag 25 december 2002 @ 01:34
zeg Wiebe. Als je nog eens een leuke 1900 of 2 liter 16kleppertje weet, dan houd ik me van harte aanbevolen

M'n motor ondergaat rond de jaarwisseling nogal wat onderhoud (kleprubbers, distr.riem, etc.).
Ik heb een heel raar tikje in de motor, en dat kon de nokkenas wel eens zijn. Volgens mijn 'mannetje' moest ik dan maar eens voorzichtig op zoek naar een ander blokje

evilduiveltjewoensdag 25 december 2002 @ 09:57
nou, als het je nokkenas is dan valt het mee, die lagertjes zijn vrij makkelijk te vervangen, het word pas lastig als het je drijfstang blijkt te zijn......
bij de 1900 wagentjes is het vaker de drijfstang dan de nokkenas.... maargoed je kunt geluk hebben, je kunt es zoeken waar het zit: pak een flinke schroevendraaier met een houten handvat, en zet deze tegen het blok terwijl die loopt, dan leg je je oor tegen het houten handvat en dan hoor je versterkt wat er achter het punt waar je schroeven draaier staat gebeurd..... tis de goedkoopste manier om er achter te komen wat er precies stuk is.

suc6 ermee

Mantamanwoensdag 25 december 2002 @ 12:43
Wiebe koop dan ook een goeie auto manta bijv
PUGrulezwoensdag 25 december 2002 @ 15:13
(sl)Opel?
nikanoruwoensdag 25 december 2002 @ 17:07
quote:
Op woensdag 25 december 2002 15:13 schreef PUGrulez het volgende:
(sl)Opel?
Shit man die had ik echt nog niet gehoord
Mantamandonderdag 26 december 2002 @ 00:35
quote:
Op woensdag 25 december 2002 15:13 schreef PUGrulez het volgende:
(sl)Opel?
Wat roest harder een opel of spuigot.

een peugot dus.

maar ik bedoel ook alleen maar tegen wiebe te zeggen(we wonen vlakbij elkaar in het zelfde dorp)achterwiel aandriving dude,s

evilduiveltjedonderdag 26 december 2002 @ 10:07
dan weet ik niet wat voor peugeots jij bent tegen gekomen maar die van my uit 1987 roest niet
en ALLE opels in iedergeval tot 1994 roesten als de tering ( tenzij hij nooit buitenkomt) daarna is het wat minder geworden door verzinkte carrosserie.

en nu kappen met dat geflame en ONTOPIC!

als je wil lullen over opels open je maar een eige topic.....

just my 2 cents

GizartFRLvrijdag 27 december 2002 @ 22:33
quote:
Op woensdag 25 december 2002 01:34 schreef PUGrulez het volgende:
zeg Wiebe. Als je nog eens een leuke 1900 of 2 liter 16kleppertje weet, dan houd ik me van harte aanbevolen

M'n motor ondergaat rond de jaarwisseling nogal wat onderhoud (kleprubbers, distr.riem, etc.).
Ik heb een heel raar tikje in de motor, en dat kon de nokkenas wel eens zijn. Volgens mijn 'mannetje' moest ik dan maar eens voorzichtig op zoek naar een ander blokje


Ik heb nog een ander blokje zien staan, maar is wel wat prijzig: ¤300
GizartFRLvrijdag 27 december 2002 @ 22:38
1st of all ik ken Mantaman persoonlijk en die wil me aan een manta helpen maar ik blijf bij mijn pugje

Ben vandaag bezig geweest om de donorauto te strippen.
Interieur kapjes en Achterbank zijn er uit, de achterklep is van alle componenten ontdaan ( sloten wisserinstallatie e.d.) en is er nu ook af, wat best wel een hele toer is in je eentje

Passagiersdeur is nu half ontleed; centrale vergrendeling is eruit, evenals de bediening van de elektrische ramen en het paneel.

Wel iets eigenaardigs pgemerkt trouwens, een 1.9 motorcode is over het algemeen D6B
maar op dit blok stond DZZ
Naja we zien wel wat he tblokje gaat doen ( omdat het wel uiterlijke kenmerken heeft van een 1.9 : luchtweger en injectoren.)

Nah goed, morgen de uitlaat eronder vandaan halen ( voor een collega 205 rijder)
de dynamo ombouwen naar een andere GTI ( ook voor een ándere GTI rijder)
We zien wel hoe ver we komen morgen, we hebben iig gereedschap en zin genoeg

evilduiveltjezaterdag 28 december 2002 @ 00:41
mja, ik vind het jammer dat ik zover weg woon anders was ik es ff komen kijken, maar van gelderland naar friesland is zo'n pokke eind...
Lightzaterdag 28 december 2002 @ 01:04
quote:
Op donderdag 26 december 2002 00:35 schreef Mantaman het volgende:

[..]

Wat roest harder een opel of spuigot.

een peugot dus.

maar ik bedoel ook alleen maar tegen wiebe te zeggen(we wonen vlakbij elkaar in het zelfde dorp)achterwiel aandriving dude,s


Opel: Overal Pech En Last
Peugeot: Prima En Uitermate Goed En OpTimaal.

Keuze is dan niet zo moeilijk toch?

GizartFRLzaterdag 28 december 2002 @ 02:52
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 00:41 schreef evilduiveltje het volgende:
mja, ik vind het jammer dat ik zover weg woon anders was ik es ff komen kijken, maar van gelderland naar friesland is zo'n pokke eind...
We zijn er het hele jaar nog wel zoet mee, dus als je eens in de buurt bent
GizartFRLzaterdag 28 december 2002 @ 19:09
Vanmiddag ontdekt wat voor blok er nou eigenlijk in mijn donorauto zit.
Vanwege de vreemde motorcode even gaan zoeken en het volgende gevonden.

mijn blok kan afkomstig zijn uit:

309 1.9 8v XU9M (DDZ) 1988 - 1993 Bendix 1B 109 @ 6000
BX19 4x4 XU9M (DDZ) 1988 - 1993 Bendix Fenix 1B 110 @ 6000
405 1.9i XU9M (DDZ) 1989 - 1993 Bendix 1B 109 @ 6000

Bendix staat in dit geval voor het ECU type.

Maar aan de andere kant is het volgens mij wel zo dat er een 130 PK kleppendeksle op zit, hetgeen zou kunnen betkenen dat er een andere (snellere?) nokkenas in zit.

Wile_E_Coyotezaterdag 28 december 2002 @ 19:13
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 00:41 schreef evilduiveltje het volgende:
mja, ik vind het jammer dat ik zover weg woon anders was ik es ff komen kijken, maar van gelderland naar friesland is zo'n pokke eind...
Dat zat ik nou ook te bedenken, maar ja, vanuit Brabant is t nog verder. Lijkt me wel geinig, lekker schroeven en zo
Wile_E_Coyotezaterdag 28 december 2002 @ 19:14
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 19:09 schreef GizartFRL het volgende:
Vanmiddag ontdekt wat voor blok er nou eigenlijk in mijn donorauto zit.
Vanwege de vreemde motorcode even gaan zoeken en het volgende gevonden.

mijn blok kan afkomstig zijn uit:

309 1.9 8v XU9M (DDZ) 1988 - 1993 Bendix 1B 109 @ 6000
BX19 4x4 XU9M (DDZ) 1988 - 1993 Bendix Fenix 1B 110 @ 6000
405 1.9i XU9M (DDZ) 1989 - 1993 Bendix 1B 109 @ 6000

Bendix staat in dit geval voor het ECU type.

Maar aan de andere kant is het volgens mij wel zo dat er een 130 PK kleppendeksle op zit, hetgeen zou kunnen betkenen dat er een andere (snellere?) nokkenas in zit.


Maar je donorauto had dus ook al een transplantatie gehad?
Bastardzaterdag 28 december 2002 @ 19:26
Blijft een cool topic om te volgen
Lightzondag 29 december 2002 @ 00:19
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 02:52 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

We zijn er het hele jaar nog wel zoet mee, dus als je eens in de buurt bent


Het hele jaar nog wel. Da's wel lang natuurlijk
GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 00:20
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 19:14 schreef Wile_E_Coyote het volgende:

[..]

Maar je donorauto had dus ook al een transplantatie gehad?


Juist dat klopt
Ik ga even zoeken of dit ook nog moeilijkheden op kan leveren met mijn huidige kabelboom..
GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 00:20
quote:
Op zaterdag 28 december 2002 19:26 schreef Bastard het volgende:
Blijft een cool topic om te volgen
Dank je, tblijft ook een kewl topic om te maken trouwens
Wile_E_Coyotezondag 29 december 2002 @ 00:21
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:20 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Juist dat klopt
Ik ga even zoeken of dit ook nog moeilijkheden op kan leveren met mijn huidige kabelboom..


Dat niet alleen, maar je ging voor een 1.9 GTI. Is dit zo'n zelfde motor dan verder? M.a.w. krijg je nu waar je voor betaald hebt?
GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 00:23
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:21 schreef Wile_E_Coyote het volgende:

[..]

Dat niet alleen, maar je ging voor een 1.9 GTI. Is dit zo'n zelfde motor dan verder? M.a.w. krijg je nu waar je voor betaald hebt?


Dit type blok is nooit in een 205 GTI geleverd, wel in een BX GTI en een 309 GTI. Maar qua bevestigingspunten moet dit geen probleem zijn aangezien het blok nu ook in een 205 zit.
Maar het is geen gekke prijs voor zo'n auto+blok. Dit blok is volgens mij bijna gelijk aan een 105 PK 1.9 blok.
Wile_E_Coyotezondag 29 december 2002 @ 00:25
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:23 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Dit type blok is nooit in een 205 GTI geleverd, wel in een BX GTI en een 309 GTI. Maar qua bevestigingspunten moet dit geen probleem zijn aangezien het blok nu ook in een 205 zit.
Maar het is geen gekke prijs voor zo'n auto+blok. Dit blok is volgens mij bijna gelijk aan een 105 PK 1.9 blok.


Kan gunstig zijn. Dat zijn zwaardere auto's dus krijg je er meer power uit ... Nu maar hopen dat het een beter blok is dan het vorige..
Lightzondag 29 december 2002 @ 00:28
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:23 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Dit type blok is nooit in een 205 GTI geleverd, wel in een BX GTI en een 309 GTI. Maar qua bevestigingspunten moet dit geen probleem zijn aangezien het blok nu ook in een 205 zit.
Maar het is geen gekke prijs voor zo'n auto+blok. Dit blok is volgens mij bijna gelijk aan een 105 PK 1.9 blok.


Het is dus een 1.9 GTI blok. En dat was de bedoeling, dus je hebt wat je wilde hebben (ongeveer dan). En 't past ook nog in een 205, dus mooier kan haast niet
GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 00:31
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:28 schreef Light het volgende:

[..]

Het is dus een 1.9 GTI blok. En dat was de bedoeling, dus je hebt wat je wilde hebben (ongeveer dan). En 't past ook nog in een 205, dus mooier kan haast niet


Het kan nog mooier hoor
Er zit namelijk een 130 PK kop op. Dus zou er daaronder ook nog wel het een en ander gebeurd kunnen zijn...

but wait there's more!

Er zit een 1.6 GTI versnellingsbak onder.

GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 00:31
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:25 schreef Wile_E_Coyote het volgende:

[..]

Kan gunstig zijn. Dat zijn zwaardere auto's dus krijg je er meer power uit ... Nu maar hopen dat het een beter blok is dan het vorige..


Het vorige blok was goed, uitstekend zelfs! Afgezien van de ophangpunten gvdegvdegv!
KroJozondag 29 december 2002 @ 02:00
quote:
Op zondag 29 december 2002 00:31 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Het kan nog mooier hoor
Er zit namelijk een 130 PK kop op. Dus zou er daaronder ook nog wel het een en ander gebeurd kunnen zijn...

but wait there's more!

Er zit een 1.6 GTI versnellingsbak onder.


Je hebt dus eigenlijk een bijeengeraapt zooitje gekocht. Ikzelf zou dan toch liever wat meer euro's uitgeven voor een wat jonger blok waar niet mee gerotzooid is.

Evengoed succes met inbouwen

speedfreakssjzondag 29 december 2002 @ 03:08
dus je hebt ook meteen een nieuwe versnellingsbak?

leuk voor je Giazrt

speedfreakssjzondag 29 december 2002 @ 03:08
erg ;euk voor je Gizrat. nu hopen dat deze het langer doet
evilduiveltjezondag 29 december 2002 @ 09:02
quote:
Op zondag 29 december 2002 02:00 schreef KroJo het volgende:

[..]

Je hebt dus eigenlijk een bijeengeraapt zooitje gekocht. Ikzelf zou dan toch liever wat meer euro's uitgeven voor een wat jonger blok waar niet mee gerotzooid is.

Evengoed succes met inbouwen


ik denk dat deze auto van een 205 freak is geweest, dit soort modificaties worden veel uitvoerd en vaan goed verzorgd, ik denk dat je tegen deze 205 een beste bmw nodig zult hebben om hem bij te houden.... door de 1.6 bak wint de bmw op de top wel maar kwa acceleratie niet.... dit is omdat de 1.6 bak vrij kort is.

mja, ik denk dat je hiervan je auto een leuke oppepper kunt geven , zeker als blijkt dat ze ook nog wat aan tuning gedaan hebben ( klinkt op eerste gezicht wel zo....)

suc6

GizartFRLzondag 29 december 2002 @ 15:11
quote:
Op zondag 29 december 2002 02:00 schreef KroJo het volgende:

[..]

Je hebt dus eigenlijk een bijeengeraapt zooitje gekocht. Ikzelf zou dan toch liever wat meer euro's uitgeven voor een wat jonger blok waar niet mee gerotzooid is.

Evengoed succes met inbouwen


een originele autop koop je niet meer, tenzij peugeot nog een eigen model kwijt wil iut een museum...
Een bijeengeraaapt zooitje wil ik het niet noemen trouwens!
Zoals Evilduiveltje al zei, wordt dit vaker gedaan, veel mensen met een 1.9 blok willen voor de snelle acceleratie wel vaker een 1.6 blok hebben omdat deze versnellingen gewoon korte zijn.
En ja gerotzooit kun je nooit weten tenzij je de volledige geschiedenis van een auto weet.
KroJozondag 29 december 2002 @ 23:39
Ik hoop voor je dat het dan inderdaad wel goed gedaan is. Dan kan het best een leuk blokkie zijn met zo'n korte bak ja
Mantamanmaandag 30 december 2002 @ 17:30
Nu ik dit lees wiebe wordt het toch nog moeilijk om je voor te blijfen.
Maar ik heb al wat niewe plannen met de i400 WEBBERS!!!!!!!!!!
GizartFRLmaandag 30 december 2002 @ 17:57
quote:
Op maandag 30 december 2002 17:30 schreef Mantaman het volgende:
Nu ik dit lees wiebe wordt het toch nog moeilijk om je voor te blijfen.
Maar ik heb al wat niewe plannen met de i400 WEBBERS!!!!!!!!!!
Oeh dit wordt nog spannend!

BTw, wist je dat een 105 pk blok een relatief lage compressie heeft waardoor het monteren van een turbo een optie wordt?

Dan zit je ook al gauw tegen de 150-160 paardjes aan

j3rmaandag 30 december 2002 @ 18:20
quote:
Op maandag 30 december 2002 17:57 schreef GizartFRL het volgende:

[..]

Oeh dit wordt nog spannend!

BTw, wist je dat een 105 pk blok een relatief lage compressie heeft waardoor het monteren van een turbo een optie wordt?

Dan zit je ook al gauw tegen de 150-160 paardjes aan


maar dat word weer diep in de buidel tasten
GizartFRLmaandag 30 december 2002 @ 18:56
quote:
Op maandag 30 december 2002 18:20 schreef j3r het volgende:

[..]

maar dat word weer diep in de buidel tasten


evenals zijn Webertjes,
maar tis dan ook een dure hobbie he, die auto's
Mantamanmaandag 30 december 2002 @ 23:55
Wiebe ik zie je nu al in mijn achteruitkijkspiegel langzaam verdwijnen
Heb net gehoordt dat ik webbers op het blok heb wat ik heb gekocht
speedfreakssjdinsdag 31 december 2002 @ 02:30
quote:
Op maandag 30 december 2002 17:30 schreef Mantaman het volgende:
Maar ik heb al wat niewe plannen met de i400 WEBBERS!!!!!!!!!!
je refereert toevalliog niet naar een Nismo 400R?
dat is pas een geile bak.
Kheb er geen specs van maar het is de CLK GTR van de Nissans
GizartFRLdinsdag 31 december 2002 @ 02:31
quote:
Op dinsdag 31 december 2002 02:30 schreef speedfreakssj het volgende:

[..]

je refereert toevalliog niet naar een Nismo 400R?
dat is pas een geile bak.
Kheb er geen specs van maar het is de CLK GTR van de Nissans


Nee, hij refereerd aan de Manta i400
speedfreakssjdinsdag 31 december 2002 @ 14:52
hoe kon ik het ook weten.

hij het mantaman.

marre, is dat nou die gast waar je het over had op de meeting>

GizartFRLdinsdag 31 december 2002 @ 14:53
quote:
Op dinsdag 31 december 2002 14:52 schreef speedfreakssj het volgende:
hoe kon ik het ook weten.

hij het mantaman.

marre, is dat nou die gast waar je het over had op de meeting>


jep. Alleen nu heeft hij dus een 2de manta gekocht.
GizartFRLzaterdag 4 januari 2003 @ 19:39
update: de donor auto is op het blok en de wielen na helemaal gestript.
Komende week gaat al shet goe dis mijn kapotte blok eruit.
En de motorruimte blijft ook even leeg zodat ik em goed kan schoonmaken en em even een spuitbeurtje kan geven.

Vandaag trouwens ook een incompleetblok ( plus een paar losse onderdelen) gekocht voor ¤ 30

Zaten onder andere andere achterlichten bij ( donker) en een paar booskijkers.

truenozaterdag 4 januari 2003 @ 20:10
mantaman mag gizart misschien je autode volgende keer tijdens een meeting lenen?
zouwel gaaf zijn.
Mantamanzondag 5 januari 2003 @ 22:42
quote:
Op zaterdag 4 januari 2003 20:10 schreef trueno het volgende:
mantaman mag gizart misschien je autode volgende keer tijdens een meeting lenen?
zouwel gaaf zijn.
Denk het niet wel met mij achter het stuur
GizartFRLzondag 5 januari 2003 @ 22:47
quote:
Op zondag 5 januari 2003 22:42 schreef Mantaman het volgende:

[..]

Denk het niet wel met mij achter het stuur


Je denkt toch ook niet dat ik in die auto van jou wil rijden toch?
Mantamanzondag 5 januari 2003 @ 22:52
En dat jij dat wel wil dude
Mantamanzondag 5 januari 2003 @ 22:54
Krijg je van mij nog even een drift curus en mag je er mee rijden.
En als de 400 klaar is neem jij die grijse en ik de 400
blackie007maandag 6 januari 2003 @ 15:48
quote:
Op zaterdag 4 januari 2003 19:39 schreef GizartFRL het volgende:
update: de donor auto is op het blok en de wielen na helemaal gestript.
Komende week gaat al shet goe dis mijn kapotte blok eruit.
En de motorruimte blijft ook even leeg zodat ik em goed kan schoonmaken en em even een spuitbeurtje kan geven.

Vandaag trouwens ook een incompleetblok ( plus een paar losse onderdelen) gekocht voor ¤ 30

Zaten onder andere andere achterlichten bij ( donker) en een paar booskijkers.


Ben weer heel erg benieuwd naar de foto's. Nu maar hopen dat het weer niet zo lang duurt
GizartFRLmaandag 6 januari 2003 @ 17:58
quote:
Op maandag 6 januari 2003 15:48 schreef blackie007 het volgende:

[..]

Ben weer heel erg benieuwd naar de foto's. Nu maar hopen dat het weer niet zo lang duurt


Dit keer beloof ik geen foto's
Als ze er komen is het natuurlijk mooi meegenomen he
truenodinsdag 7 januari 2003 @ 11:24
quote:
Op zondag 5 januari 2003 22:42 schreef Mantaman het volgende:

[..]

Denk het niet wel met mij achter het stuur


en jij rijdt hetzelfde als gizart?
maar met jou kan het denk ik ook wel leuk wordn hoor.
dus bij deze wanner spreken we af?
Mantamandinsdag 7 januari 2003 @ 16:02
Zeg het maar ik kan bijna elk weekendt
evilduiveltjedinsdag 7 januari 2003 @ 20:02
ik weet neit wat voor manta jij moet hebben maar ik sprak net een ex-manta freak ( monteur bij een opelgarage)
hij kende maar 1 manta die sneller is als een 1.9 205 gti en dat is er 1 met een callibra blokkie, dus het zal nog wel ff duren voor jij van gizart wint
Mantamandinsdag 7 januari 2003 @ 22:55
Hahahahahha ik ken er wel veel meer die sneller zijn
Dan denkt hij aan standaart mant,s denk ik
truenowoensdag 8 januari 2003 @ 13:16
quote:
Op dinsdag 7 januari 2003 16:02 schreef Mantaman het volgende:
Zeg het maar ik kan bijna elk weekendt
aankomend weekend?
op zondag?
dan kan je ons ophalen na een kickbox wedstrijd.
en ons bijna thuis brengen.
is dat dan goed.
dan praten we nog wat en rijden we wat en dan ga ik naar huis is dat dan goed?
een probleem het is wel in amsterdam.
je mag onss ook op komen halen en mee gaan naar die kickboxwedstrijd als je ff 10 pleuro hebt.
Mantamanwoensdag 8 januari 2003 @ 23:15
Kun je niet dichter bij komen het is mij even wat te ver om te driften ik doe het nu al dagelijks met die glad heid
truenodonderdag 9 januari 2003 @ 13:48
quote:
Op woensdag 8 januari 2003 23:15 schreef Mantaman het volgende:
Kun je niet dichter bij komen het is mij even wat te ver om te driften ik doe het nu al dagelijks met die glad heid
sorry, maar ik heb al gekeken en een retourtje leeuwarden kost slechts 45 pleuro.
dus ik kan niet naar je toe komen aangezien ik dat gewoonweg niet heb.
en met die gladheid kan je idd heel goed driften.
dan kunnen zelfs de oudjes het.
maar ja het is dus niet echt mogelijk om dichter in de buurt te komen.
ik had het graag gedaan, maar heleaas kan het niet.
45 pleuro is gewoon teveel geld om ff voor een dagje uit te geven.
dus kan je echt niet naar amstelveen/amsterdam komen?
is voor jou ook nog leuk, want dan kan je over de afsluitdijk.
ik hoop dat je mijn probleem begrijpt.
misschien willen jullie wel gewoon komen.
ik wil ook nog wel een cursusje driften, maar ik denk dat ik het nu ook wel kan.
je glijd nu toch wel weg.

klopt het trouwens dat je met of je stuur of je rem de auto onde controlle moet houden en niet allebij?
het schijnt dat de achterkant dan wegglijd en je achteruit komt te staan.

ik ben toe aan een drift.
misschien kunnen we een keer gaan karten en dan komen jullie ook en dan hebben we nog iets leuks voor na het karten.

gizart weet wel dat je daar uit moet kijken en niet al te hard moet gaan omdat je anders in de remmen kan omdat er na een lang stuk bulten in de weg komen.

maar voor de rest is het een geweldig stuk om te rijden en te driften hoor.
goede bochten en harde rijmogelijkheden.

Mantamandonderdag 9 januari 2003 @ 14:30
Ik wil van de ene kant best die kant op komen maar ik ben nog meer kwijt om daar heen te rijden en dat doe ik niet voor de lol.dan moet het maar als jullie eens gaan karten.
truenovrijdag 10 januari 2003 @ 11:10
is goed.
we zien dan wel wanneer we gaan karten.
en na afloop hebben we het nog een stuk leuker dan het karten ook.
wil jij mij dan een driftcursus geven?
Mantamanvrijdag 10 januari 2003 @ 12:20
Mot kunnnen heb je zelf ook een achterwiel aan gedreven auto???
truenovrijdag 10 januari 2003 @ 16:49
whahahahah.
een 17 jarige met een auto.
erg grappig hoor.
had ik er maar een.
Mantamanzaterdag 11 januari 2003 @ 01:43
sorry ik wist niet dat jij geen rijbewijs had.had gekunt toch?maar ik zal zien wanneer we wel kunnen dat hoor je dan wel
GizartFRLzaterdag 11 januari 2003 @ 01:46
car is in the air. tadadatadadaaaa

en nu genoeg offtopic gehad hier.

Het uitbouwen van het blok ( van de donor) schiet nog niet echt op, tijdsgebrek en de koude weersomstandigheden van de afgelopen tijd werken niet echt mee.
Vandaag ( red. zaterdag) maar even kijken wat we gaan doen..

Mantamanzaterdag 11 januari 2003 @ 09:43
Sorry dude
speedfreakssjmaandag 13 januari 2003 @ 12:58
tegen wie had je nou dat sorry dude tegen mij of tegen gizart?

by trueno

Mantamandinsdag 14 januari 2003 @ 00:11
gizart
truenodinsdag 14 januari 2003 @ 20:06
gaat die driftcursus nog steeds door?
Mantamandinsdag 14 januari 2003 @ 23:02
eerst rijbewijs
truenodonderdag 16 januari 2003 @ 11:13
quote:
Op dinsdag 14 januari 2003 23:02 schreef Mantaman het volgende:
eerst rijbewijs
ah?
kijkt heel erg lief aan.

het is er verlaten.
ze hebben ook een parkeerplaats.
gizart weet alles van die plaats.

we rijden dus 160 vraagt giz ineens er rijd hier toch geen politie he.
dat ga je toch eerst na voor je zo hard gaat rijden.
maar er is niks gebeurd het was helemaal verlaten.

je kan me op de parkeerplaats toch een driftcursus geven.
dan heeft niemand er last van en ik wil ook wel laten zien dat ik heus wel kan rijden.

Mantamandonderdag 16 januari 2003 @ 11:45
Oke dat zien we dan wel oke,maar laten we gizart topic nu met rust anders vraag je maar naar mijn msn of zo.
evilduiveltjedonderdag 16 januari 2003 @ 11:51
idd nu ontopic,

gizart misschien weet jij de oplossing, me pug loopt onderin heel onregelmatig, vooral als ie koud is....

kan geen oplossing vinden.....

truenodonderdag 16 januari 2003 @ 13:29
ok mantaman mag ik je msn dan?
GizartFRLdonderdag 16 januari 2003 @ 19:46
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 11:51 schreef evilduiveltje het volgende:
idd nu ontopic,

gizart misschien weet jij de oplossing, me pug loopt onderin heel onregelmatig, vooral als ie koud is....

kan geen oplossing vinden.....


Stuitert ie als het ware in de toeren?
bijv. van 800 naar 1400 en slaat ie soms af als je moet afremmen ( dat ie te ver teruggaat in de toeren) ?

Dan zou het kunnen zijn dat er valse lucht wordt aangezogen bij de luchtweger. ( ervanuitgaande dat je GTI rijdt)

GizartFRLdonderdag 16 januari 2003 @ 19:47
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 13:29 schreef trueno het volgende:
ok mantaman mag ik je msn dan?
mantamansrd@hotmail.com

en ga daar maar verder

Mantamandonderdag 16 januari 2003 @ 23:11
Kan ook de verdeel kap zijn
j22flyingdownwinddonderdag 16 januari 2003 @ 23:13
Laat even weten hoesnel je nu naar de 100 vliegt
(whehe dit is de laatste post van dit topic:P)