Je herhaalt nu mijn woorden. Maar ik vind verder niet dat hij het nu slecht gedaan heeft.quote:
Dat zaten er een aantal hier te huilen toen er achtereenvolgens Rick wint Goud en Rick wint Brons in de TT stond. Onzin natuurlijk.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef bfx het volgende:
[..]
Hoe kan een TT op Fok de uitslag beïnvloeden? Sorry, ik ben een n00b
Ik zeg ook niet dat hij het `slecht'' gedaan heeft, alleen ik kan me niet voorstellen dat hij vindt dat hij een goed toernooi gespeeld heeft.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef marcodej het volgende:
[..]
Je herhaalt nu mijn woorden. Maar ik vind verder niet dat hij het nu slecht gedaan heeft.
-> TRUquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef bfx het volgende:
[..]
Hoe kan een TT op Fok de uitslag beïnvloeden? Sorry, ik ben een n00b
Ja dat snap ikquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:14 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat zaten er een aantal hier te huilen toen er achtereenvolgens Rick wint Goud en Rick wint Brons in de TT stond. Onzin natuurlijk.
Ze hebben een x aantal jaar geleden waarschijnlijk eens zoiets mee gemaakt met 2 potjes op rij, sindsdien is het woord "jinx" het populairste woord in SPT.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:15 schreef bfx het volgende:
[..]
Ja dat snap ik
Maar waarom wordt daar soor sommigen dan zoveel belang aan gehecht? Ik lees het overal, vooral in de tennistopics
Ik zeg bewust oh ja, maar ik heb het net zelf maar opgezocht.quote:
Ah tnx. Ik was al bang dat ze d'r echt in geloofdenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:16 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ze hebben een x aantal jaar geleden waarschijnlijk eens zoiets mee gemaakt met 2 potjes op rij, sindsdien is het woord "jinx" het populairste woord in SPT.
Dat ongetwijfeld welquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:20 schreef bfx het volgende:
[..]
Ah tnx. Ik was al bang dat ze d'r echt in geloofden
Ik hoefde alleen de nummer 1 in te vullen gelukkig. Anders had ik Rick op 3 gezet gezien z'n zeer hoge scores in de 1e en 2e rondes. En een Koreaan op 2 denk ik.quote:
Ik ook. Maar ik baal ook nog steeds van de vijfde plek van Hellenbrand.quote:
Wiequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef Mestras het volgende:
En dan te bedenken dat de Belgen er weer zilver bij hebben
Lionel Cox, 50m liggend schieten.quote:
Dit ja. Allemaal net niet.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:25 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik ook. Maar ik baal ook nog steeds van de vijfde plek van Hellenbrand.
Dat zijn de meesten in die sport.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:27 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Cox ofzo geloof ik. Bij het schieten in elk geval, is zelfs een amateur.
Dat was er ook zo een ja.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:25 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik ook. Maar ik baal ook nog steeds van de vijfde plek van Hellenbrand.
http://nos.nl/os2012/audio/402434-van-der-ven-na-vierde-plek.htmlquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:26 schreef tompsv18 het volgende:
Is er nog nergens een reactie van Rick? Ben wel benieuwd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |