Tsja, ontwijken doe ik al jaren. Probleem is dat ik wel heel erg van zwemmen hou en geen zin meer heb om me er door dit gedoe van te laten weer houden...quote:Op woensdag 1 augustus 2012 19:31 schreef trovey het volgende:
Niet gaan zwemmen en/of je in de buurt van een zwembad/strand/natuurplas bevinden.
Een kruisbeschermer gebruiken en flink aansnoeren?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 19:39 schreef alomtegenwoordig het volgende:
[..]
Tsja, ontwijken doe ik al jaren. Probleem is dat ik wel heel erg van zwemmen hou en geen zin meer heb om me er door dit gedoe van te laten weer houden...
Ik werd misselijk....quote:Op woensdag 1 augustus 2012 21:48 schreef blek het volgende:
Gewoon op je buik blijven zwemmen en een paar keer aftrekken onder water. Dan kan je gewoon met een slappe de kant weer op.
quote:Op woensdag 1 augustus 2012 19:30 schreef alomtegenwoordig het volgende:
Mijn vraag is nu of iemand tips heeft om van deze fetish af te komen? Hoe zorg ik dat ik zwemkleding niet langer als seksueel ervaar, maar gewoon als iets dat je aanhebt als je aan het sporten bent? En dan bedoel ik meer structurele oplossingen dan je aftrekken van tevoren of aan heel hard aan je oma denken.. Alvast dank voor serieuze reacties.
Tja, ik geef toe dat het wellicht een beetje vragen is om moeilijkheden, hoewel het in mijn geval vooral tussen mn oren zit, en geen onomkeerbare fysieke gesteldheid.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 06:51 schreef OeJ het volgende:
Uit de categorie:
dokter, als ik allergisch voor tomaten ben, mag ik dan wel tomaten eten?
dokter, als ik pedo ben, is het dan verstandig om op een kinderdagverblijf te gaan werken?
dokter, als ik pijn heb, als iemand iets in mijn aarsje stopt, is het dan wel verstandig om een darkroom binnen te gaan?
dokter, als ik wratten op mijn piemel heb, is het dan nog verstandig om onveilig te vrijen?
etc.
Het is inderdaad een goed idee misschien om eerst maar eens beginnen te zwemmen in een meer verhullende zwembroek, en niet meteen bij een zwemvereniging te gaan, maar eerst een tijdje baantjes te gaan trekken tussen de bejaarden. Als er maar eenmaal gewenning op is getreden weekt het allemaal misschien wel langzaam los van ongewenste seksuele connotaties en durf ik me op den duur wellicht aan intensiever (wedstrijd)zwemmen te wagen (waar strakke zwemkleding helaas voor mij wel gangbaar is).quote:Op donderdag 2 augustus 2012 06:17 schreef zarGon het volgende:
Ertegen vechten, ontwijken en ontkennen bereik je niets mee. Het is in ieder geval positief dat je het erkent en het bespreekt.
En tja, ik kan me er niets bij voorstellen om opgewonden te raken van een zwembroek. Waarschijnlijk draag jij een strakke zwembroek of speedo of zo, aangezien je het hebt over opvallen? Veranderen van zwemkleding waar je erectie minder/niet opvalt is misschien een optie. Ik heb het idee dat je niet constant opgewonden bent, dus als je je op je gemak voelt doordat je erectie niet zichtbaar is, je er verder geen/minder last van hebt. Lijkt me. Allemaal aannames, maar goed.
(Je hebt het over sporten en wedstrijdzwemsters, dus ik gok zo dat je niet 'losse' zwemkleding draagt. Klopt dat?)
Wait, whut?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 19:30 schreef alomtegenwoordig het volgende:
Probleempje: ik (m, 26) heb een ongewenste 'fetish' voor zwemkleding, zowel om zelf te dragen als om naar te kijken. Het windt om de een of andere reden op, ik weet niet waarom en ik heb er genoeg van. Het punt is namelijk dat ik graag zou willen zwemmen bij een vereniging oid, maar enorm bang ben om en plein public een erectie te krijgen. Ik krijg nogal makkelijk een erectie, en ben niet zo heel klein geschapen, dus dat zou meteen nogal opvallen. Daarnaast ben ik ook nog eens biseksueel, dus zowel mannen als vrouwen doen het em voor me (het scheelt dat vrouwelijke wedstrijdzwemsters over het algemeen niet heel erg aantrekkelijk zijn, maar dat terzijde).
Mijn vraag is nu of iemand tips heeft om van deze fetish af te komen? Hoe zorg ik dat ik zwemkleding niet langer als seksueel ervaar, maar gewoon als iets dat je aanhebt als je aan het sporten bent? En dan bedoel ik meer structurele oplossingen dan je aftrekken van tevoren of aan heel hard aan je oma denken.. Alvast dank voor serieuze reacties.
Kwam je kwak tegen het computerscherm aan?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:57 schreef alomtegenwoordig het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad uitzonderingen die de regel bevestigen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |