Hallo,
Sinds een tijdje zit ik te denken om weer naar school te gaan, en dan richting de ICT omdat daar toch wel mijn interesses (steeds grotere hobby) liggen. Alleen ik ben geen 18 meer, en ben dus snel te oud als ik eenmaal klaar ben met een studie.
Ik zou dan op mbo niveau 3 moeten beginnen, en daarna dan een mbo 4 opleiding. En mocht het lukken dan ga ik zeker het hbo proberen, maar voor nu is dat voor mij persoonlijk te hoog gegrepen.
Wat denken jullie?
Zou ik meer kans maken op een leuke baan, als ik tussen de opleiding door ook certificaten haal?
Ik heb juist begrepen dat ze nu in de ICT echt mensen zoeken die al een hoop ervaring hebben, en meerdere jaren werkervaring. Daarom wil ik toch wel proberen om tussendoor wat certificaten te halen, om toch aan te tonen dat je echt interesse in het vak heb.
Route 1 = MBO3 -> MBO4 en dan wellicht later een HBO studie, mocht dat lukken in verband capaciteiten
Route 2 = MBO3 -> MBO4 en dan tussendoor certificaten, en wellicht later een HBO studie volgen, mocht dat lukken in verband capaciteiten.
Dan is route 2 in mijn geval toch wel handiger?
Hopelijk kunnen jullie mij een beetje helpen, en wellicht is er ook iemand die dezelfde ervaring heeft gehad.