Ang3l en ik gaan morgen naar het strandquote:
Lezen gaat nog best behoorlijk, alleen erg traag. Misschien leuk om zo'n boek te halen om mijn Duits te verbeterenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 14:07 schreef Pietverdriet het volgende:
Jammer dat je Duits slecht is Wonderer. Martin Arz schrijft leuke thrillers die zich in München afspelen waarbij de hoofdpersoon een gay commissaris is
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 14:16 schreef Ang3l het volgende:
Er is nog geen vervolg op arthur omdat ik mijn dagboek niet meer bijwerk![]()
![]()
Heus nietquote:Op vrijdag 27 juli 2012 14:27 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
Ang3l en ik gaan morgen naar het strand
Ik heb het met Das Parfum gedaanquote:Op vrijdag 27 juli 2012 14:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Lezen gaat nog best behoorlijk, alleen erg traag. Misschien leuk om zo'n boek te halen om mijn Duits te verbeterenZal mijn ogen eens open houden.
quote:[..]
Ik heb nog wel eens met het idee gespeeld om dat hele gedoe met al die letters te gebruiken voor een ander verhaal, maar het was zo ingewikkeld dat ik het overzicht kwijtraakte
Ik zal eens ff zoeken wie het ook alweer allemaal warenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 15:46 schreef wonderer het volgende:
Het was ZO ontzettend dramatisch... Ik vond het wel leuk voor "dicklit" (de homoversie van chicklit) maar ik kon het plot niet rondkrijgen
Volgens mij hadden ze niet eens allemaal met elkaar te maken. En ben niet met allemaal naar bed geweest, sommigen zelfs niet eens gezoend. Dus het viel nog wel mee hoorquote:Op vrijdag 27 juli 2012 16:03 schreef wonderer het volgende:
En was je niet aan het scharrelen met de ene en dan de andere tegenkomen of zoiets? Ik weet de details niet meer maar het was een grote fucking soap
Dick?quote:Op vrijdag 27 juli 2012 16:00 schreef Ang3l het volgende:
Hebbes:
Dave
Davy
Danny
Dennis
Donovan
David-1
David-2
Dick
Duncan
Ja. Jij hoorde wel degelijk bij het D-drama. Of ben je dat alweer vergeten?quote:
nee maar ik dacht dat alle D's voor love-interest stondenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja. Jij hoorde wel degelijk bij het D-drama. Of ben je dat alweer vergeten?Kan het wel weer ff aanstippen hoor?
quote:D
Oplettend, verbonden aan de familie en met een enorm moedergevoel, houd je er van om je nuttig en nodig te voelen en neem je gewoonlijk meer verantwoordelijkheden op je dan je aankunt.
Je woord is er maar 1 en je komt er niet makkelijk op terug.
Erg druk, altijd iets aan het doen en je kunt maar moelijk tijd maken voor een vrij uurtje voor ontspanning.
Het gevaar ligt in het afhankelijk worden en te kinderlijk zijn, "altijd van anderen afhankelijk".
Doe even, ik heb nog wat inspiratie nodigquote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja. Jij hoorde wel degelijk bij het D-drama. Of ben je dat alweer vergeten?Kan het wel weer ff aanstippen hoor?
of kunnen we gewoon niet tellen ?quote:Op zondag 29 juli 2012 03:05 schreef MinistervanOnderwijs het volgende:
Waarom is dit deel 19 en het vorige deel 17? Is dit een 'inside joke' die ik niet begrijp?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |