volgens mij is dat'm jaquote:Op vrijdag 27 juli 2012 11:58 schreef zolderraam het volgende:
moet hij nu tegen Jeff Henckels ( 20C )?
of tel ik nu verkeerd.
Jep, je telt goed. Tegen de Luxemburger.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 11:58 schreef zolderraam het volgende:
moet hij nu tegen Jeff Henckels ( 20C )?
of tel ik nu verkeerd.
Er waren nog geen streams, je hebt dus niets gemist. Er was trouwens zelfs geen publiek welkom op Lord'squote:Op vrijdag 27 juli 2012 11:58 schreef Rewimo het volgende:
NOS streams mag ik hier niet bekijken en de Europese doen nog niks. Bah.
Maar ik begrijp dat Rick het goed heeft gedaan
Da's suf.quote:Nummer 1 werd de Koreaan Dong Huyn Im, met een score van 699 punten. Hij verbrak daarmee het wereld- en olympisch record. De laatste mijlpaal wordt echter niet erkend omdat de Spelen nog niet officieel zijn geopend.
Olympisch record kan idd alleen worden neergezet tijdens de Spelen zelf. WR telt natuurlijk wel gewoon.quote:
Als hij de laatste 16 zou halen, is dat al een prima prestatie. Jammer inderdaad dat hij dan Im treft, maar goed daar doe je helaas niets aan.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 12:54 schreef heywoodu het volgende:
Kort overzichtje;
Van der Ven (20 vd wereld) begint tegen Henckels, nummer 36 van de wereld.
Bij winst volgt Gankin of Kamaruddin, de nummers 75 en 50 van de wereld.
Daarna, bij de laatste 16, is het waarschijnlijk toch afgelopen, daar moet hij tegen de Koreaan die dus net het wereldrecord geschoten heeft in de ranking round
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |