Lijkt wel wat op mijn reis ja, alleen heb ik alles zelf gedaan, zonder tourguides enzo. Gewoon een Land Rover gehuurd en kachelen maar.quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:43 schreef bunnahabhain het volgende:
[..]
kopieer mijn vakantie vorig jaar, heb je nog 16 dagen en 200,- over om Swaziland te zien
DEZE
Je moeder in mijn bed maal zes, neger.quote:
Dat is het idee van een BUDGET. Dat is iets anders dan je RESULTAAT.quote:Op woensdag 25 juli 2012 17:46 schreef Mierenneuker. het volgende:
[..]
Jonge ik ben nog nooit op vakantie geweest. Ik kan wel een budget gaan stellen maar stel dat je daar bent en je alles blijkt veel duurder uit te vallen, kun je verder niets omdat je geld op is.![]()
![]()
zo lang je zelf niet specifieker bent in wat je wilt ga ik hier geen moeite voor doen.quote:Op woensdag 25 juli 2012 17:07 schreef Mierenneuker. het volgende:
Ok laten ik het dan op een andere manier doen:
Zouden enkelen van jullie dit lijstje in willen vullen:
Waar: (land,locatie)
Hoelang: (aantal dagen)
Hoe zag een doorsnee dag eruit:
Totale prijs:
Hmmm, in mijn jeugd was het nog goedkoper als hier. Maar toen waren er nog peseta'squote:Op woensdag 25 juli 2012 15:22 schreef Skv het volgende:
[..]
Is zo. Overigens was ik de tweede vakantie 2000 kwijt in totaal (en waren we 10 dagen ipv 8).
Zoek maar op Pacha of Flashback Salou. Zijn vast wel ergens prijzen te vinden. Of Colossus Lloret de Mar (hoewel het daar 'maar' 5 á 6 euro per bier was).
Daarnaast zoop ik toen veel gin & juice. Echt een episch plan als je je geld kwijt wil raken. En je waardigheid.
Wie hielden 100-150 Euro per dag aan voor daar, exclusief reiskosten en overnachting. Ik denk als je op 100 per dag zit en niet al te extreme dingen doet, je goed uitkomt.quote:Op donderdag 26 juli 2012 08:45 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Hmmm, in mijn jeugd was het nog goedkoper als hier. Maar toen waren er nog peseta's
Wij rekenden toen altijd reis + gemiddeld 100 gulden op een dag om te besteden. Dan hoefde je je nooit zorgen te maken om de centen.
Tja, toen ik er was was het nog een stuk goedkoper heb ik het idee. Kon je voor omgerekend 20-25 gulden ergens binnen komen en dan was het drinken inclusiefquote:Op donderdag 26 juli 2012 08:53 schreef Skv het volgende:
[..]
Wie hielden 100-150 Euro per dag aan voor daar, exclusief reiskosten en overnachting. Ik denk als je op 100 per dag zit en niet al te extreme dingen doet, je goed uitkomt.
"Ik ging op vakantie naar New York en het was echt supergoedkoop! Nouja, het vliegen was wel duur maar ter plekke gaven we bijna niks uit. We hebben dan wel niks gezien en zijn op het vliegveld gratis blijven slapen, maar qua kosten viel het ons niks tegen!"quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:06 schreef mirannie het volgende:
3 jaar geleden nog naar Sunny Beach (Bulgarije) geweest. 250 euro voor reis en verblijf in juli (ja, met het vliegtuig). En ook Lloret en dergelijke is echt wel te vinden voor dat geld of ietsje meer. Dus die mensen die hier serieus 750 euro hebben betaald voor dit soort trips, zijn degenen waar TS nou net niks aan heeft.
Dag geld ligt geheel aan jezelf. In Sunny Beach was ik iets van 50 euro per dag kwijt aan eten en drinken voor 2 personen. Maar niet in clubs geweest.
Goh, wat een geweldige vergelijking weer. Heel knap van je. Dat jij je elke avond voor 200 euro laat naaien in 1 of andere club, wil niet zeggen dat iedereen daar behoefte aan heeft.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:10 schreef Skv het volgende:
[..]
"Ik ging op vakantie naar New York en het was echt supergoedkoop! Nouja, het vliegen was wel duur maar ter plekke gaven we bijna niks uit. We hebben dan wel niks gezien en zijn op het vliegveld gratis blijven slapen, maar qua kosten viel het ons niks tegen!".
TS wil toch op jongerenvakantie? Genaaid worden voor veel te veel geld in een club is inherent aan jongerenvakanties. Wandelen in de alpen niet.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:20 schreef mirannie het volgende:
[..]
Goh, wat een geweldige vergelijking weer. Heel knap van je. Dat jij je elke avond voor 200 euro laat naaien in 1 of andere club, wil niet zeggen dat iedereen daar behoefte aan heeft.
Er zijn veel mooiere plekken om vakantie te vieren als je niet in clubs geinteresseerd bent. Waarom xou je naar sunnybeach gaan als je niet wil stappen?quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:20 schreef mirannie het volgende:
[..]
Goh, wat een geweldige vergelijking weer. Heel knap van je. Dat jij je elke avond voor 200 euro laat naaien in 1 of andere club, wil niet zeggen dat iedereen daar behoefte aan heeft.
Om thuis op te kunnen scheppen dat je er bent geweest natuurlijk.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:35 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Er zijn veel mooiere plekken om vakantie te vieren als je niet in clubs geinteresseerd bent. Waarom xou je naar sunnybeach gaan als je niet wil stappen?
Ja nou, inderdaad, dat zal de reden geweest zijn. Pff, zo stoer om met je dochter naar SB te gaan! En opscheppen dat ik gedaan heb joh.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:37 schreef Skv het volgende:
[..]
Om thuis op te kunnen scheppen dat je er bent geweest natuurlijk.
Als je met je dochter naar SB gaat, dan kan ik dat geen jongerenvakantie noemen. Daarnaast is al veelvuldig gemeld dat niet de reis, maar het stappen etc de hoogste kosten veroorzaken.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:46 schreef mirannie het volgende:
[..]
Ja nou, inderdaad, dat zal de reden geweest zijn. Pff, zo stoer om met je dochter naar SB te gaan! En opscheppen dat ik gedaan heb joh.
Ik had gewoon een weekje zon nodig, that's all. En aangezien ik vlak daarvoor nog naar Amerika en Curaçao geweest was, vond ik dit een mooie budget bestemming.
Mijn post was vooral om aan te geven dat de reis en verblijf alleen al naar een jongeren bestemming echt niet zo duur is als dat sommige anderen hier zeggen.
Dat valt dus niet echt in de categorie jongeren vakantie.quote:Op donderdag 26 juli 2012 09:46 schreef mirannie het volgende:
[..]
Ja nou, inderdaad, dat zal de reden geweest zijn. Pff, zo stoer om met je dochter naar SB te gaan! En opscheppen dat ik gedaan heb joh.
Ik had gewoon een weekje zon nodig, that's all. En aangezien ik vlak daarvoor nog naar Amerika en Curaçao geweest was, vond ik dit een mooie budget bestemming.
Mijn post was vooral om aan te geven dat de reis en verblijf alleen al naar een jongeren bestemming echt niet zo duur is als dat sommige anderen hier zeggen.
2000-2500?quote:Op woensdag 25 juli 2012 14:45 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik was (2005 en 2006) ongeveer 600 kwijt aan verblijf + reis en 1500-2000 aan stappen. Ging dan om 8 dagen. (Salou resp. Lloret de mar).
Dan kan je wel elke avond tot het naadje gaan. Reken dus op 2000-2500.
Wat overigens véél te veel geld is voor wat je er voor terugkrijgt, maar zo werken jongerenvakanties nou eenmaal.
2000.. inclusief reis. Das 500-600 aan de reis en 100-150 euro per dag. Buiten de deur lunchen en avondeten, een cocktailtje tussendoor, flesje sterk op de hotelkamer, entree bij 1 of 2 clubs en bier + sterk + sigaretten. Dan ben je echt wel 2000 kwijt na 8 dagen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 10:08 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
2000-2500?Had je een privéjet? Die kansloze jongerenvakanties kostten me toen in totaal zo'n 700 euro denk ik voor 10 dagen (met de bus ja
) Jij wil beweren dat jij dagelijks 250 euro uitgeeft daar? Waarvan? Als je 17 bent, heb je dat meestal niet zomaar even liggen...
In Maleisië en Uganda ben ik ook niet meer kwijt geweest dan 1500 euro voor twee weken met alles erbij geteld... En dat prefereer ik toch echt boven zo'n jongerenvakantie van vroeger
700 euro voor 10 dagen inclusief de reis en verblijf? Ik vind het knap, maar ik kon het niet. Lijkt me dat je dan continue op een houtje zit te bijten. waar ging je dan heen?quote:Op donderdag 26 juli 2012 10:08 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
2000-2500?Had je een privéjet? Die kansloze jongerenvakanties kostten me toen in totaal zo'n 700 euro denk ik voor 10 dagen (met de bus ja
) Jij wil beweren dat jij dagelijks 250 euro uitgeeft daar? Waarvan? Als je 17 bent, heb je dat meestal niet zomaar even liggen...
70 Euro per dag. Dan kan je 8 bier halen per dag in de club, als je niks eet en geen entree betaalt en de reis gratis hebt.quote:Op donderdag 26 juli 2012 10:19 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
700 euro voor 10 dagen inclusief de reis en verblijf? Ik vind het knap, maar ik kon het niet. Lijkt me dat je dan continue op een houtje zit te bijten. waar ging je dan heen?
Ik ben in Lloret, Salou, Rimini en Kos geweest (quote:Op donderdag 26 juli 2012 10:19 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
700 euro voor 10 dagen inclusief de reis en verblijf? Ik vind het knap, maar ik kon het niet. Lijkt me dat je dan continue op een houtje zit te bijten. waar ging je dan heen?
Ik ben gelukkig ook voorbij het stadium van de jongerenreis, maar in die tijd redde ik het niet met 50 euro in de dag. het was toen wel goedkoper. Maar avond eten was al snel een tientje, roken drinken, etc. Ik rekende voor mezelf 100 gulden op een dag. Dan had ik altijd ruim voldoende. Als ik op vakantie ga is er 1 ding wat ik (nog steeds) niet wil, en dat is me druk maken om geld. Dan blijf ik liever thuis.quote:Op donderdag 26 juli 2012 10:31 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik ben in Lloret, Salou, Rimini en Kos geweest (), al had ik bij die laatste misschien al iets meer te besteden plus dat was een vliegreis. We zaten echt niet op een houtje te bijten, maar eten kostte geen drol daar, indrinken met bier in het appartement en 's avonds had je de ene goedkoop drank actie na de andere... Verder geen gekke dingen gedaan, ontbijt/lunch met broodjes knakworsten en wegspoelen met bier, wat op het strand hangen en drinken en verder kom je dan goed uit met dat bedrag, er zin ook wel eens avonden bij dat je het niet zo gek maakt. Maar het kan zijn dat het over de jaren sowieso wat duurder geworden is, ik spreek nu al over een 13 jaar geleden... (ik word oud...
) Die busreizen kostten dan zo'n 250 euro geloof ik, meer niet... Daarbij zit je dus al 2 dagen in de bus. En als 17-jarige let je dan ook wel wat meer op de kleintjes.
Ik weet inmiddels wel beter en ga toch liever voor de mooiere reizen waar wél iets te zien is...
100 gulden en 50 euro lijkt me toch aardig overeen te komen? Roken doe en deed ik niet, dus dat scheelt ook watquote:Op donderdag 26 juli 2012 10:35 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Ik ben gelukkig ook voorbij het stadium van de jongerenreis, maar in die tijd redde ik het niet met 50 euro in de dag. het was toen wel goedkoper. Maar avond eten was al snel een tientje, roken drinken, etc. Ik rekende voor mezelf 100 gulden op een dag. Dan had ik altijd ruim voldoende. Als ik op vakantie ga is er 1 ding wat ik (nog steeds) niet wil, en dat is me druk maken om geld. Dan blijf ik liever thuis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |