Hey Cc, ben maar van 1 iemand FAN en er zwaarverliefd op en dat is mijn kleindochter dus dat, maar mag Opa graag, gewoon een man met het hart op de tong,en een AJAXFAN in hart en nieren dus dat zit helemaal geramd......... die zich niet mooier voor doet dan ie is, en ach als die man wil streamen moet ie lekker zelf weten, en als je wilt kijken moet je ook allemaal zelf weten, niks moet alles mag he...........maar het naar beneden halen, onwaarheden het internet op smijten, waar die man al allemaal niet van beschuldigt is ppfffttttt gewoon triest terwijl de mensen die zo een grote bek hebben zelf niet gelukkig zijn in hun/haar leven.quote:
Heidi, vertel! Ook de non-streamers hebben recht op info.quote:Op woensdag 25 juli 2012 18:59 schreef HiDiHo het volgende:
Hé...dit is toch COS?
Mag hij nou ook al kommentaar geven op users?
Ik ben een snotneus die pas komt kijkenquote:Op woensdag 25 juli 2012 19:00 schreef mootie het volgende:
[..]
Heidi, vertel! Ook de non-streamers hebben recht op info.
Ofzo.
quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:01 schreef Copycat het volgende:
Je kleindochter!
Is al een hele meid, natuurlijk!
Mijn zoektocht naar de echte vroegoude opa-fan duurt voort!
Yeps, en huppelkut moet haar bek houden. Die hep geen vent dus geen recht van spreken.quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:02 schreef HiDiHo het volgende:
Ik ben een snotneus die pas komt kijken![]()
* HiDiHo voelt zich vereerd
Bee wil je met me trouwenquote:Op woensdag 25 juli 2012 19:05 schreef beequeen het volgende:
[..]
Yeps, en huppelkut moet haar bek houden. Die hep geen vent dus geen recht van spreken.
Hou op jij...ik krijg maagpijnquote:Op woensdag 25 juli 2012 19:06 schreef Houtvester het volgende:
[..]
ja hidi oop zit ook op cam4 die zat laatst nog op de chat van miriam1972 of zo ..
Dat is off-topic.quote:
je bent echt goed op de hoogte hequote:Op woensdag 25 juli 2012 19:06 schreef Houtvester het volgende:
[..]
ja hidi oop zit ook op cam4 die zat laatst nog op de chat van miriam1972 of zo ..
Je moet er ook bij blijven Lavenderr, gewoon dag en nacht hier turen kan je ook het draadje niet kwijt raken............quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:14 schreef Lavenderr het volgende:
*draad kwijt is
zullen we weer op dit fenomeen reageren ipv op elkaar ?
Wil, je zoon!!!! Niet zijn zoon dus.quote:
Volgens de algemene voorwaarden van fok is het toch niet gewenst om op de man te spelen ,quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:12 schreef Toverheks het volgende:
[..]
je bent echt goed op de hoogte heje heet niet voor niks vieze Jantje
Hoe is dat nou Hout, al je vrije dagen opofferen om Opa maar in de gaten te houden, echt zit je nu al in de middag klaar met je PCtje en je vieze wijsvingertje op de REC Knop??? echt het is lekker weer buiten hoor, ga eens een strandwandeling maken, of leuk met je vrouw wat doen, want om heel je vakantie aan Opa op te offeren, zonde man daar heb je toch het hele jaar zo hard voor moeten werken voor die bouwvak vakantie.
On-Topic......Opa heeft altijd vakantie heerlijk hoor en zit overdag lekker met zijn vrouw te genieten van zijn tuin en het heerlijke warme zonnetje.
Sopelen???? nooit van gehoord, en voor jou info droeftoetertje was hele dag lekker zwemmen met mijn meiden en mijn kleine mini meisje, dat al de hele week, ja ja ik weet het werk niet maar heb een zwaar zwaar leven.quote:Op woensdag 25 juli 2012 19:20 schreef Houtvester het volgende:
[..]
Volgens de algemene voorwaarden van fok is het toch niet gewenst om op de man te sopelen ,
Daarom zit jij nu ook te reageren zeker Tita ga zeelf ff leker naar buiten ...zonde van je tijd joh
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |