de metro interface kan je uitschakelen, het sprak mij in ieder geval helemaal niet aan. maar ja dan krijg je een soort overhauled windows 7quote:Op maandag 16 juli 2012 22:30 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Ik zou eerst kijken of de Metro-interface je wel aanspreekt. De consumer preview al uitgeprobeerd?
Dan haal je de essentie van Windows 8 weg eigenlijkquote:Op maandag 16 juli 2012 22:32 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
de metro interface kan je uitschakelen, het sprak mij in ieder geval helemaal niet aan. maar ja dan krijg je een soort overhauled windows 7
je zal je beeldscherm moeten neerleggen om de touch te gebruiken, eigenlijk twee eentje beneden en eentje staand. dan lijkt mij de metro interface wel interessant. anders niet.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:33 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Dan haal je de essentie van Windows 8 weg eigenlijk
Ik blijf zelf bij Windows 7. Metro is voor tablets e.d vind ik zelf.
Op een Microsoft Surface zal het wel mooi werken denk ik zo.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:35 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
je zal je beeldscherm moeten neerleggen om de touch te gebruiken, eigenlijk twee eentje beneden en eentje staand. dan lijkt mij de metro interface wel interessant. anders niet.
tablets inderdaad, geen home pc met een toetsenbord.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:35 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Op een Microsoft Surface zal het wel mooi werken denk ik zo.
Op nieuwe processoren kun je ook eeuwig blijven wachten. De nieuwste modellen in de winkel zijn nu van de Ivy Bridge generatie, maar Intel heeft alvast weer de 4 volgende generaties in de planning (Haswell, Broadwell, Skylake en Skymont)quote:Op maandag 16 juli 2012 22:45 schreef Mr.Jorn. het volgende:
Dus eigenlijk moet ik windows links laten liggen en kijken naar de processoren?
AMD komt ook met een nieuwe bulldozer FXquote:Op maandag 16 juli 2012 22:48 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Op nieuwe processoren kun je ook eeuwig blijven wachten. De nieuwste modellen in de winkel zijn nu van de Ivy Bridge generatie, maar Intel heeft alvast weer de 4 volgende generaties in de planning (Haswell, Broadwell, Skylake en Skymont)
Uiteraard voor Toshiba gaan dan. En ver, ver wegblijven van dat baggermerk Acer.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 10:35 schreef Mr.Jorn. het volgende:
Wat vinden jullie van deze laptop?
http://www.redcoon.nl/B38(...)4NzYyODI2OTk#databox
vergeleken met deze:
http://www.laptopshop.nl/(...)1g-73616g50makk.html
Windows 8(6.2) is onder water niets anders dan een update op Windows 7(6.1), wat al niet veel meer was dan een update op Windows Vista(6.0).quote:Op maandag 16 juli 2012 22:28 schreef Mr.Jorn. het volgende:
Ik wil een nieuwe laptop van ongeveer 700e gaan kopen, alleen zit ik met het moment van aanschaf in mijn maag.
We zitten vlak voor de release van Windows 8, dus misschien is het handiger even af te wachten totdat Windows 8 uit is. Maar, omdat Windows 8 uitkomt gaan de prijzen van laptops een beetje stijgen. Ook zullen er waarschijnlijk kinderziektes in Windows 8 zitten en daardoor zal ik eventueel moeten "downgraden" naar Windows 7. Ook weten we nog niet hoe Windows 8 nou écht zal werken, aangezien de reacties niet onverdeeld positief zijn, het is dus nog afwachten hoe de definitieve versie is. Misschien wachten op Windows 8 SP1? Maar ja, dat duurt nog minimaal een half jaar.
Ik denk dat jullie mijn dilemma wel een beetje begrijpen en daar hopelijk een eigen mening over hebben. Alvast dank!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |