Haha Lambrusco is ook echt geen wijn, tering wat een zoete rotzooi is datquote:Op zondag 15 juli 2012 18:29 schreef MohMi het volgende:
[..]
Je bent wel een bazin dat je Lambrusco terecht niet erkent als wijnVan die troep alleen al heb je vier dagen koppijn
![]()
Maar tof dat het gezellig was
HAAAAIquote:
Die heeft het helaas prima naar zijn zin en is niet van plan weg te gaan ben ik bangquote:
Tijd om 'm de deur te wijzenquote:Op zondag 15 juli 2012 20:17 schreef mangler_fcu het volgende:
[..]
Die heeft het helaas prima naar zijn zin en is niet van plan weg te gaan ben ik bang![]()
Haha inderdaad!!quote:
I knowquote:
Fuck yeah!quote:Een donderdag it is!Wacht even...hebben we elkaar nou trouwens gehosseld g bra?
xD
Ik vind dat spul best lekkerquote:Op zondag 15 juli 2012 18:29 schreef MohMi het volgende:
[..]
Je bent wel een bazin dat je Lambrusco terecht niet erkent als wijnVan die troep alleen al heb je vier dagen koppijn
![]()
Maar tof dat het gezellig was
Twi wil niet tegen je pratenquote:Op zondag 15 juli 2012 22:15 schreef MohMi het volgende:
[..]
Twi!!Das ook lang geleden! How is life??
Het is nog weekend....quote:Op zondag 15 juli 2012 22:50 schreef SicSicSics het volgende:
Er word hier sowieso weinig gepraat? Heeft iedereen actie of is iedereen in vakantie modus?
Dat kan natuurlijk ook!quote:
Dit valt inderdaad buiten werktijd.quote:Op zondag 15 juli 2012 22:50 schreef SicSicSics het volgende:
Er word hier sowieso weinig gepraat? Heeft iedereen actie of is iedereen in vakantie modus?
Dat idd. Ik ga na dit glaasje ook maar eens plat, ben in een leuk boek begonnen en nu wil ik weten hoe het verder gaatquote:
Hoezo 'eigenlijk'?quote:Op zondag 15 juli 2012 22:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dit valt inderdaad buiten werktijd.
Eigenlijk zou ik deze uren op moeten schrijven.
Goed bezig! Fijn rood wijntje hier, wat eigenlijk geen goed teken is want daar heb ik alleen maar zin in in de herfst en de winterquote:Op zondag 15 juli 2012 22:56 schreef SicSicSics het volgende:
Ik ben nog wel in vakantie modus, maar daar komt morgen weer een eind aan. Ik drink nog een wodka, omdat ik nog vakantie heb!
En wat Moh zegt natuurlijk!
Ik drink wodka ook alleen maar ijskoud!quote:Op zondag 15 juli 2012 22:59 schreef MohMi het volgende:
Goed bezig! Fijn rood wijntje hier, wat eigenlijk geen goed teken is want daar heb ik alleen maar zin in in de herfst en de winter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |