Toch leuk, als je denkwijze bevestigd wordt...
Eindelijk is iemand die niet alleen maar lief tegen haar doet. Het zou me erg verbazen als ze Ferdi de vogende ronde niet met 2 punten nomineert.
quote:Het zou kunnen. Maar ik denk dat Ferdi haar geen 2 punten geeft.
Op 05 november 2000 11:27 schreef itsme het volgende:
Nou dat weet ik niet zo zeker want ze wil toch wel erg graag in zijn smaak vallen Marky.
En daar zal ze wel weer moeite voor gaan doen? Ook omdat ze niet dom is. (nou ja???) en weet dat Georgie en ferdi erg met elkaar omgaan.
Wel denk (hoop) ik dat Ferdi op haar stemt. Hieke gaat haar nu 2 punten geven en zij dus Hieke ook 2 punten (niet aan ferdi).
Ze is enorm jaloers op Hieke dus vandaar.Ik hoop dat Georgie ook op haar stemt. dat zijn er dan al minstens 4 punten.
Nu maar hopen dat er niet iemand nog vervelender gaat doen (robin?) dat ze die dan meer punten gaan geven
Het is nog twee weken weg we moeten afwachten wie er donderdag vertrekt. Alles wijst erop dat dat Annet zal zijn. Dan is haar stookster weg en op dit moment ook haar enige echte steun. Ze zal dan alles weer opnieuw moeten evalueren en kijken naar wie ze dan toe kruipt. Ik heb niet het idee dat ze bij Robin erg ver komt.
quote:Maar Dees zit anders in elkaar. Kijk maar, toen Robin iets deed dat haar niet zinde (wilde niet met haar schuifelen), nomineerde ze die ook meteen. Terwijl ze n.m.m. juist erg graag in zijn smaak wilde vallen.
Op 05 november 2000 11:27 schreef itsme het volgende:
Nou dat weet ik niet zo zeker want ze wil toch wel erg graag in zijn smaak vallen Marky.
Ik in elk geval het meest aan haar.
Voorts kan ik mij nog een akkefietje herinneren van pakweg een week of 5 geleden, waar ene Koos iets zei tegen ene Leo over oppassen dat ene Dezeuree niet verliefd op hem moest worden. Dezeuree helemaal over de zeik: waar Koos zich wel niet mee dacht te bemoeien.
En nu?
Weer een spelregel veranderd?
V
quote:Pciesss
Op 05 november 2000 21:04 schreef Verbal het volgende:
Vond het ook geweldig om te zien hoe die (verder een etter) Ferdi haar het zwijgen oplegde. Zo van:
F: 'Eigenlijk wil je zeggen dat je het niet trekt dat ik bij Hieke ga slapen'
D: Nee dasniwaa, dahwihkhelemaahniehzeggeuh
F: Wat wil je dan wel zeggen.
D: Dahwikhelemaahniezeggeuh
F: Wat wil je dan WEL zeggen?
D: ....Voorts kan ik mij nog een akkefietje herinneren van pakweg een week of 5 geleden, waar ene Koos iets zei tegen ene Leo over oppassen dat ene Dezeuree niet verliefd op hem moest worden. Dezeuree helemaal over de zeik: waar Koos zich wel niet mee dacht te bemoeien.
En nu?
Weer een spelregel veranderd?
V
En misschien had Hieke ook nog wel gelijk dat ze iets voor Ferdi zou voelen. Zeker als je de beelden in de slaapkamer zag waarin Dezeuree Ferdi waarschuwde, ze hield zijn hand vast en wilde die ook niet meer los laten. Of is dat verlatingsangst. Want wat maakt ze toch voor een problemen die er dus helemaal niet zijn.
onwaarschijnlijk sneu......
quote:Ik heb het idee dat ze helemaal niemand ook maar iets gunt.
Op 05 november 2000 21:29 schreef fashionably_late het volgende:
Ze is volgens mij niet verliefd op Fewdi maar ze kan het gewoon niet uitstaan dat Hieke álles heeft, een man, een kind én nog een leuk maatje in het huis....terwijl Dezeure niks heeft.
Ze gunt gewoon niemand zó veel leuks!!onwaarschijnlijk sneu......
quote:Inderdaad, leuk om te bekijken of in het kader van deze theorie de volgende keer kunnen voorspellen wie Dees gaat nomineren.
Op 05 november 2000 18:37 schreef Tante Bep het volgende:
Maar in 2 weken kan er nog een hoop veranderen dus het ligt er maar net aan, aan wie ze zich op dat moment weer het meest ergert.Ik in elk geval het meest aan haar.
En ook met jouw laatste zin ben ik het volledig eens!
Ze is erg sneu. Vooral die uitgroei.
Blondie-wannabee.
Dat soort vrouwen zorgen ervoor dat ik altijd hetero blijf.
Maar toch denk ik dat ze ondanks dat incidentje met Ferdi toch Hieke 2 punten had gegeven en ferdi 1. (jaloezie)
Ben blij dat Voo het uitzond maar ze lieten alleen NIET zien dat ze de HELE dag en volgende er over door bleef gaan. should i stay or should i go???
Maar ja dat de ware Dezeuree nu ook in het huis geopenbaart wordt daar wachtte ik al vanaf het begin op.
Robin ligt nu ook niet meer goed in de markt, waarom niet? omdat hij ook gek van haar word. Wat zou jij doen als je mij was Robin??? niet zo moeilijk doen GRRRR..
http://www.amihotornot.com/r/?eid=BEGEO&key=XBAFA
ik geeft toe...gejat uit het Kim topic maar daardoor niet minder leuk...
Durft iemand dit ook voor Annet te doen..?
Maar goed... ze hebben haar natuurlijk niet horen praten ![]()
V
Toch scoren die BB dames over het algemeen nog steeds niet slecht...
Misschien dat ik morgen de moed kan opbrengen om een fotootje van Annet te plaatsen... ![]()
(of misschien eerst maar Cindy
)
quote:Komt zeker dat ik blont ben, maar dat stemmen op die Voo site is maar vaag vind ik.
Op 09 november 2000 17:50 schreef Verbal het volgende:
Djiezussss, ze scoort (ondanks mijn '1') gemiddeld een 8,5!!!Maar goed... ze hebben haar natuurlijk niet horen praten
V
En volgens mij is de jaloezie maar een onderdeeltje, vond ze het echt rot voor die vent thuis. Als je zelf thuis geen eten hebt, snap je het ook niet als anderen bergen eten weggooien omdat ze het niet meer op kunnen. Zo snapt Dees het niet, dat Hieke haar relatie op het spel zet. ![]()
En al zou ze dan graag leuk gevonden willen worden en bevestiging willen krijgen, dat is toch geen zonde? En daar is ze zeker niet de enige in.
Desiree was de enige vrouw die een beetje normaal reageerde op de beslissing van Ed het huis niet uit te gaan. Misschien is ze niet zo superintelligent, maar ze is wel sociaal bewogen.
En wat uitgroei ermee te maken heeft snap ik helemaal niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |