Heb er verder geen verstand van, maar zag dat het in dit topic al wel besproken wasquote:Op donderdag 12 juli 2012 02:43 schreef computerprobleem het volgende:
Ik heb erg veel zin in. Ik heb net Batman Begins gezien en ik vind die wel beter dan The Dark Knight (scheelt niet veel, maar veel mensen vinden TDK beter). TDKR zal ik minstens 2x in de bioscoop zien.
Ik had een bericht over een merchandise ''pop'' gezien op de FILM pagina van FOK!.
Er stond bij dat het ''een vermogen'' zou kosten, maar het ging om maar 200 dollar of zo. Ik zou deze graag willen kopen, maar ik ben de link kwijt en ik weet niet waar je het kunt bestellen. Leveren ze in Nederland en moet je rekening houden met douane kosten & belasting? Of versturen ze gewoon vanuit Europa/Nederland?
Wat lijkt het mij gaaf om aan deel uit te mogen maken van een film als The Dark Knight Rises. Al is het maar als figurant of zo.
Bedanktquote:Op donderdag 12 juli 2012 02:49 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Heb er verder geen verstand van, maar zag dat het in dit topic al wel besproken was
Vanaf hier: [Nolan] The Dark Knight Rises #4
Waar kan ik dit pre-orderen? En waar wordt het gemaakt/vanwaar verzonden? Wil niet het risico lopen dat ik straks 100 euro bij moet betalen omdat het uit de VS komt (douane, belasting enzoquote:Op maandag 9 juli 2012 09:40 schreef ROFLOL het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Damn, wat zijn die Hot Toys toch altijd prachtig. Destijds ook enorme toffe The Joker-figure. Sowieso altijd echt prachtige dingen. Jammer dat ze zo duur zijn, en ik zelf die +¤200 dat niet waard vind.
Idem. Meer een avonturenfilm, ook met dat prachtige begin. Dat is met nog het meeste bijgebleven tot nu toe van de hele Batman reboot, ook al is het alweer 7 jaar geleden.quote:Op donderdag 12 juli 2012 02:48 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Ik vind Batman Begins ook beter. De sfeer van die film trekt mij meer.
Gator.nl voor mij, maar vision-toys.nl is ook geen slechte.quote:Op donderdag 12 juli 2012 02:52 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Waar kan ik dit pre-orderen? En waar wordt het gemaakt/vanwaar verzonden? Wil niet het risico lopen dat ik straks 100 euro bij moet betalen omdat het uit de VS komt (douane, belasting enzo).
Ik kan het product niet vinden op gator.nl. Heb je een link ?quote:Op donderdag 12 juli 2012 05:58 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Gator.nl voor mij, maar vision-toys.nl is ook geen slechte.
Galaxyshop al eens geprobeerd?quote:Op donderdag 12 juli 2012 05:58 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Gator.nl voor mij, maar vision-toys.nl is ook geen slechte.
Wat is er jammer? Een leeftijdskeuring is toch geen kwaliteitskeuring?quote:Op woensdag 11 juli 2012 23:22 schreef Feanatieke het volgende:
TDK was wel 16+ hier in NL. Beetje jammer dit.
Same here. Was dat al een tijdje van plan.quote:Op donderdag 12 juli 2012 09:17 schreef Axia het volgende:
Dit weekend maar even opnieuw BB en TDK kijken.
Oeh! Wij hebben ook de BRD, maar ik heb nooit de extra's gekeken eigenlijk. Ik heb voor zaterdag een Batman-marathon gepland, dus gaan we dat dan maar even doenquote:Op donderdag 12 juli 2012 09:26 schreef Breuls het volgende:
[..]
Same here. Was dat al een tijdje van plan.
Ik kom mezelf echter afgelopen weekend niet inhouden en heb de extra's op de BRD's van BB en TDK zitten kijken, en vervolgens de films met in-focus features. Dan zie je alsnog de hele film, maar onderbroken.
Heb je absoluut gelijk in. Een leeftijdskeuring is echter vaak wel een indicatie voor 'binnen de lijntjes' of 'buiten de lijntjes' tekenen op gebieden als geweld en seksuele content bijvoorbeeld. Een soort braafheid valt weg en het is net iets 'bruter'. Sterk voorbeeld hiervoor vind ik The Hunger Games. Die film was 12+. Doodzonde, want je zag gewoon dat er werd 'ingehouden'. Met een 16+ film had je veel realistischer en grauwer het verhaal kunnen brengen. Maar het is wel begrijpelijk. want met ee 12+ film kun je een veel breder publiek bereiken. Als ik The Dark Knight (16+) en Spider-Man 2 (12+) zie, heb je dat ook.quote:Op donderdag 12 juli 2012 09:24 schreef Breuls het volgende:
[..]
Wat is er jammer? Een leeftijdskeuring is toch geen kwaliteitskeuring?
Denk je? Want je hebt dan wel 3 Batman films (Batman Begins, The Dark Knight & The Dark Knight Rises). Ze hebben vaak zat bijv. zo'n koffer-release gemaakt voor één film (Inception, ook een film van Nolan, zoals de Batman films). Natuurlijk niet zo gaaf als The Avengers, maar er is dus hoop :pquote:Op donderdag 12 juli 2012 11:33 schreef Breuls het volgende:
Batman zal gewoon een mooie box met de films worden. The Avengers is toch een hele andere tak van sport.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |