yep is ook niet de eerste keer dat ik situatie #2 meemaak inderdaadquote:
Moet je je vingers ook niet aan branden.quote:Op zondag 1 juli 2012 07:48 schreef kree het volgende:
[..]
yep is ook niet de eerste keer dat ik situatie #2 meemaak inderdaad
Vanavond op tijd op bed.quote:Op zondag 1 juli 2012 09:04 schreef Casie het volgende:
Goedemorgen
Ik zit te twijfelen om toch nog een paar uur te gaan slapen of door te halen en vanavond op tijd in bed te liggen. Moeilijk, moeilijk
Denk alleen dat ik vanmiddag alsnog in slaap val, maar ik ga proberen gewoon wakker te blijven en vanavond op tijd in bed te liggen. Is het beste inderdaad.quote:
Nee. Het eerste kan. Het tweede niet.quote:Op zondag 1 juli 2012 09:54 schreef Kreator het volgende:
Teveel koffie. Net zoiets als teveel lekkere wijven.
U heeft een voorspellende gave mijnheer, u bent gezegend.quote:Op zondag 1 juli 2012 11:59 schreef Drommeldaris het volgende:
Straks ga je me ook nog vertellen dat wanneer mensen 1 goedemorgen zeggen dat je dan vraagt of het er niet 2 zijn
Hoi Snarf, jij bezig bijtjequote:Op zondag 1 juli 2012 12:00 schreef marbasnarf het volgende:
gister kledingkasten gehaald en net inelkaar gezet... heb helemaal last van opruimwoede... zo nog lekker alles dweilen en de laatste was erin..
en hellow trouwens
Jij ook goeiemiddag KTquote:Op zondag 1 juli 2012 12:02 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Godver, tis dat ik een man ben anders werd ik spontaan nat van deze tekst
ja t gaat helemaal goed met mequote:
Je mag langskomen hierquote:Op zondag 1 juli 2012 12:00 schreef marbasnarf het volgende:
gister kledingkasten gehaald en net inelkaar gezet... heb helemaal last van opruimwoede... zo nog lekker alles dweilen en de laatste was erin..
en hellow trouwens
Krijg je een a4 tekst terug!quote:
quote:Op zondag 1 juli 2012 12:04 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ja t gaat helemaal goed met mehad nog zoveel projecten liggen en heb er dit weekend echt een hoop afgerond!
heb ook een nieuwe kast in de gang nu dus al die zooi van de honden (buitenspeelgoed, trainings"gear", riemen, tuigen, halsbanden... alles kan nu netjes in de kast!
al mn kleding opnieuw gevouwen en in mn nieuwe kasten gelegd en gister begin gemaakt met tuin tegelen.. en ohja, vrijdag ook nog 2 paar nieuwe schoenen gekocht 9(was ook drastisch nodig)
ja ik dacht dat jullie vast alle ins en outs wilde weten van mijn activiteiten dit weekend tot nu toe (spannender dan dit kan ik t niet maken)quote:Op zondag 1 juli 2012 12:04 schreef kingtoppie het volgende:
Jezus, vraag je hoe het met iemand gaat:
[..]
Krijg je een a4 tekst terug!
[..]
waarom zou je je schoenen recht zettenquote:Op zondag 1 juli 2012 12:07 schreef Drommeldaris het volgende:
Mensen die opruimen
Ik zet meestal alleen mn schoenen recht als er bezoek komt
look at me and tell me the truthquote:Op zondag 1 juli 2012 12:12 schreef marbasnarf het volgende:
baby look at me
and tell me what you see
you aint seen the best of me yet...
"word je toch gelukkig van"
edit: mn buren worden vast ook gelukkig van mijn gezang![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |