FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2742:Waar Propaan wordt goedgerekend
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 15:57
header.png
Welkom in alweer het 2742e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


beantwoorden.jpg
Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelvouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten. Zuur.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 2750 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand tot topic 2500 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De uitslag van topic 2251 t/m 2500 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 15:58
Ik ontving een pm van Hawai_tim:

Ik werd net gebeld dat ik even snel weg moet dus ik kan niet wachten op het volgende topic. Propaan is goed, dus geef jezelf maar een punt

Stand deel 2742
1 Flitspaal
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 16:00
In welk land ligt Timboektoe?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 16:07
Ik bied Nigeria
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 16:08
Mali
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 16:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 16:08 schreef remcoP het volgende:
Mali
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 16:16
De negen :) , ook wel Parnassides genoemd naar hun woonplaats op de Parnassus, waren de Griekse godinnen van de kunsten en wetenschap.
Wat?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 16:19
Muzen
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 16:21
schikgodinnen?
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 16:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 16:19 schreef thabit het volgende:
Muzen
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
1 thabit
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 16:27
We blijven bij de muzen. Er zijn allerlei muzen die niet tot de standaard 9 behoren.

Hoe heet de muze van het schaakspel?
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 16:52
geen idee
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 16:58
Dan bewaren we hem voor later.

Hoe heet dit stripfiguur in het Duits?

gast_willie_wortel.jpg
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 17:02
karel karotte :? :P
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:07
Nein. :P.
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 17:13
dan heb ik geen idee
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:14
hier ook geen idee over de muze, noch over duitse willie
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:14
(ik weet trouwens ook niet hoe die in het engels heet)

Je stelt originele, maar moeilijke vragen, thabit
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:18
Hintje dan: de initialen zijn D. D.
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:19
Doctor Dirk?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:21
Nein, leider.
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:23
geen idee, zei gister ook al dat duits niet mijn sterkste punt is :)
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:14 schreef plagvreugd het volgende:
Je stelt originele, maar moeilijke vragen, thabit
Tsja, wat de meeste mensen als "algemene kennis" beschouwen, zoals hoe André Hazes z'n drankorgel noemde, daar bezit ik ongeveer 0,0 van.
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:34
Goed, tijd voor een andere vraag.

Noem 5 Europese talen die niet Indo-Europees zijn.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 17:34
Hongaars
Baskisch
Gaelic?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 17:36
Caissa
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:36 schreef Lemansue het volgende:
Caissa
Die vraag was niet meer actief, maar we nemen het punt zo wel mee.
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:34 schreef HilarityEnsues het volgende:
Hongaars :Y
Baskisch :Y
Gaelic? :N
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 17:38
Fins
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 17:38
Fins
IJslands
Turks
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:39
quote:
5s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:38 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Fins :Y
IJslands :N
Turks :Y
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 17:40
Grieks dan?
outtayourleaguezaterdag 30 juni 2012 @ 17:40
en dan nog Ests
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:40
Russisch?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:40 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Grieks dan?
:N
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:41
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:40 schreef outtayourleague het volgende:
en dan nog Ests
:Y
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:40 schreef plagvreugd het volgende:
Russisch?
:N
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:41
Hoe moet dat nu met de punten eigenlijk?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 17:46
Gewoon beide een punt geven, degene die laatste goed had mag verder
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:49
Ik geef alleen outtayourleague een punt, omdat hij (a) het laatste en minst voor de hand liggende antwoord had en (b) niet zomaar wat liep te gokken zoals de anderen.

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
1 thabit
1 Lemansue
1 outtayourleague
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 17:51
Ohw op die fiets, ik dacht over die vorige vraag van je :+
outtayourleaguezaterdag 30 juni 2012 @ 17:52
Lemansue krijgt een punt voor de muze, ik krijg een punt voor de talen, omdat ik de laatste toevoegde.

Uit welke taal zijn o.a. de woorden koffie, douane, alcohol en spinazie afkomstig?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 17:54
Arabisch?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 17:55
Weer gok: perzisch
outtayourleaguezaterdag 30 juni 2012 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:54 schreef thabit het volgende:
Arabisch?
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
2 thabit
1 Lemansue
1 outtayourleague
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 17:57
In 1955 verraste deze motorfabrikant de wereld om te gaan racen met een 500cc V8 in de toen nog hetende Franse grandprix in mei 1955 . Vraag is welk merk motor fiets? Tip nog een bestaand Europees merk

[ Bericht 9% gewijzigd door Lemansue op 30-06-2012 18:08:34 ]
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 18:09
Geloof dat thabit eigenlijk aan de beurt is voor een vraag. Gebruikelijk is dat je geen nieuwe vraag hoeft te stellen als je een oude nog openstaande vraag beantwoordt.

Maar nu hij er toch staat roep ik maar yamaha.
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:09 schreef plagvreugd het volgende:
Geloof dat thabit eigenlijk aan de beurt is voor een vraag. Gebruikelijk is dat je geen nieuwe vraag hoeft te stellen als je een oude nog openstaande vraag beantwoordt.

Maar nu hij er toch staat roep ik maar yamaha.
sorry dat wist ik niet, Yamaha is fout is trouwens een japanner
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 18:15
BMW?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 18:15
Geeft niks verder, we gaan vrolijk verder. Staat ook niet echt in de topicstarter denk ik.

En ik zei yamaha omdat ik toen nog niet wist dat je een europees merkt zoekt. Ik roep nu puch. Voor de leuk.
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:16
beide fout meer zuidelijker
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 18:17
Kawasaki?
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:18
Norton?

Laatste hint niet gezien. Moto Guzzi?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:17 schreef thabit het volgende:
Kawasaki?
is ook Japans
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 18:18
O, Europees, dan zeg ik Bugatti in plaats van Kawasaki.
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:18 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Norton?

Laatste hint niet gezien. Moto Guzzi?
is Goed *O* *O* *O* *O*
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:26
Graag de merknamen van de luxedivisies van Toyota, Nissan en Honda.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 18:29
Toyota: Lexus
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:29 schreef HilarityEnsues het volgende:
Toyota: Lexus
Die is alvast goed...
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 18:31
nissan: infiniti
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:32
Nissan Infinity

honda heeft er geen maar de B merk is accura
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:31 schreef remcoP het volgende:
nissan: infiniti
Ook goed...
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:32 schreef Lemansue het volgende:
Nissan Infinity

honda heeft er geen maar de B merk is accura
Acura, maar ik reken het goed. En Acura is allesbehalve een B-merk, het is juist de aanleiding voor Nissan en Toyota geweest om met Infiniti en Lexus op de proppen te komen...
TheSilentEnigmazaterdag 30 juni 2012 @ 18:35
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
2 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague

Krijg ik mijn punt ook nog?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:37
ok dat wist ik niet maar luxe vind ik dat niet.

Er is een dorp in NL waar in de straatnamen niet het woord "straat " in voorkomt maar alleen laan of dijk of iets anders . Welk dorp bedoel ik?
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 18:38
schalkwijk?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:39
ja natuurlijk

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
2 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 The SilentEnigma
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:38 schreef remcoP het volgende:
schalkwijk?
nee
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 18:40
eerste exloermond, of zo'n vaag dorp in die buurt.
Quyxz_zaterdag 30 juni 2012 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:39 schreef Lemansue het volgende:

[..]

nee
Klopt wel geloof ik: http://goo.gl/maps/U3HQ
Net als het naburige 't Goy.
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 18:40
Er zullen toch wel meerdere van dat soort gehuchten zijn, neem ik aan?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:42
Heb gelezen een keer dat het enigste dorp is in NL maar dat kan ook fout zijn

is een dorp met 8000 inwoner ongeveer
Quyxz_zaterdag 30 juni 2012 @ 18:53
Ik stel voor dat je een andere vraag stelt, aangezien deze nogal arbitrair is.
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:56
1e koning van NL? makkelijke vraag
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 18:56
Gelieve vragen vet te drukken :)
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 18:57
gewoon Willem I?
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 18:57
Onoverzichtelijk zo :N
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 18:58
Lodewijk Napoleon?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:58
ik zeg van Nederland niet koninkrijk der Nederland
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:58 schreef thabit het volgende:
Lodewijk Napoleon?
ja goed
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:00
Kun je de scores ook nog even neerzetten?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 19:01
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 The SilentEnigma
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:07
Welk land grenst aan Eritrea, Ethiopië, en Somalië?
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 19:08
Kenia?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 19:09
tsjaad?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 19:11
Egypte?
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:11
Tanzania?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:13
Het goede antwoord heb ik nog niet voorbij zien komen.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:13
Sudan?
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 19:16
Dubuti of zo iets?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 19:16 schreef Lemansue het volgende:
Dubuti of zo iets?
Ik vind dit meer dan een spelfout, dus ik reken het nog niet goed.
Lemansuezaterdag 30 juni 2012 @ 19:22
tjibuti? dibuthi?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:22
djibuti
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:24
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
1 Baszh
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:30
Fred Singer en Frederick Seitz zijn vooral bekend vanwege ?
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 19:31
Naaimachines?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:34
Nee zijn beide natuurkundigen (Seitz onderhand al overleden)
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:38
snaartheorie?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:39
:N

Hans Labohm

(en dat is geen natuurkundige)
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:42
Geen idee, eerlijk gezegd.
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:45
Richard de Mos staat er ook wel bekend om
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:47
klimaatsceptici?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 19:47 schreef HilarityEnsues het volgende:
klimaatsceptici?
:Y

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
1 Baszh
1 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:50
Welke belangrijke gebeurtenis op juridisch gebied vond plaats in Engeland in 1215?
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:51
magna carta?
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 19:51 schreef Baszh het volgende:
magna carta?
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
1 HilarityEnsues
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:54
OQT2e.jpg
welke tv-serie?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 19:55
breaking bad
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 19:56
Nee dat is een andere kale badass
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:00
the shield?
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 20:00
Homeland? (Ik gok maar wat, kijk geen series.)
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:00
dan weet ik het niet. ik roep voor de lol nog even The Wire.
Baszhzaterdag 30 juni 2012 @ 20:00
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:00 schreef lubje25 het volgende:
the shield?
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
1 HilarityEnsues
1 lubje25
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:11
Wie?
duo199999.jpg
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 20:13
Charles and Eddy
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:13 schreef FireFox1 het volgende:
Charles and Eddy
Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
1 HilarityEnsues
1 lubje25
1 FireFox1
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 20:17
Damn, nog goed ook :D

Ik verbaas mezelf :P
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 20:19
Logo van wat?

TgetV.png
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:21
limewire
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 20:22
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:21 schreef lubje25 het volgende:
limewire
Makkie natuurlijk :P

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
1 HilarityEnsues
2 lubje25
1 FireFox1
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:31
Wat van wie?

I hear the drums echoing tonight
But she hears only whispers of some quiet conversation
She's coming in 12:30 flight
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:35
It's gonna take a lot to take me away from you
There's nothing that a hundred men or more could ever do
I bless the rains down in :{
Gonna take some time to do the things we never have
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:36
toto - africa
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 20:41
Yep mijn pc blijft hangen. pak een punt
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:44
Pak een punt is mijn tekst! :P

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
1 HilarityEnsues
2 lubje25
1 FireFox1
1 plagvreugd

tomkat is niet meer. Over wie gaat dit?
Gillinghamzaterdag 30 juni 2012 @ 20:48
Tom Poes?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:49
Nope.

TomKat moet ik eigenlijk zeggen.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 20:51
Zo'n voertuigje op Mars of zo?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:51
En het gaat om twee mensen.
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:51
Het is een vraag uit de boulevard-categorie.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 20:53
O, Tom Cruise en Katie Holmes.
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:53 schreef HilarityEnsues het volgende:
O, Tom Cruise en Katie Holmes.
Ik ben er helemaal overstuur van ;(
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:53 schreef HilarityEnsues het volgende:
O, Tom Cruise en Katie Holmes.
Yepyep

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
1 FireFox1
1 plagvreugd
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 20:57
Nederland gaat (waarschijnlijk) de F-16 vervangen door de JSF. Welk toestel was het belangrijkst alternatief dat overwogen werd?
Gillinghamzaterdag 30 juni 2012 @ 20:58
Eurofighter?
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:58 schreef Gillingham het volgende:
Eurofighter?
:N
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 21:03
Alleen de naam van de fabrikant is voldoende. Die fabrikant is Europees.
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 21:07
Zweeds
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 21:07
Ikea!
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 21:08
Saab
HilarityEnsueszaterdag 30 juni 2012 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:08 schreef FireFox1 het volgende:
Saab
Saab JAS39 "Gripen".

Stand deel 2742
1 Flitspaal
1 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 21:19
Noem 7 (straat)modellen van Ferrari, gebouwd na het jaar 2000. Nummer 7 krijgt een punt.
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 21:32
* plagvreugd vindt dat de 'toys for boys' (auto's, motoren, vliegtuigen) een te grote rol spelen op de AKQ :P
Gillinghamzaterdag 30 juni 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:32 schreef plagvreugd het volgende:
* plagvreugd vindt dat de 'toys for boys' (auto's, motoren, vliegtuigen) een te grote rol spelen op de AKQ :P
Ik ook, maar ik vrees dat daar niet snel verandering in gaat komen.
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 21:34
testarossa
f2001
f2002
f2003
f2004
f2005
f2006
Gillinghamzaterdag 30 juni 2012 @ 21:35
Marenello
Modena

Of zijn die zelfs al van voor 2000?
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:36
360 Modena
455
California
FXX
Enzo
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:39
En geintjes als een 360 Spider tegenover een 360, zie je dat als twee aparte modellen?
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:35 schreef Gillingham het volgende:
Marenello
Modena

Of zijn die zelfs al van voor 2000?
Er zijn meerdere Ferrari's met de naam Maranello (Net als Testarossa)
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 21:40
of een g460 Scorpion?

* plagvreugd probeert mee te doen
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:42
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:34 schreef Flitspaal het volgende:
testarossa
f2001
f2002
f2003
f2004
f2005
f2006
En dat is makkelijk scoren :+. Beetje de Formule 1 wagens opnoemen :D. Welke Testarossa bedoel je trouwens? De Enzo is een Testarossa, maar hetzelfde geldt voor de F40 en de F50 (Waarbij de F40 als echte Testarossa gezien wordt).
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:39 schreef Luco het volgende:
En geintjes als een 360 Spider tegenover een 360, zie je dat als twee aparte modellen?
Nee, en de 360 Modena kwam uit in '99. De Spider in '00

360
455
California
FXX
Enzo

Is goed.

Nog 2
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 21:45
458 italia
430
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:46
F458
F460
FireFox1zaterdag 30 juni 2012 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:45 schreef remcoP het volgende:
458 italia
430
Bingo

Stand deel 2742
1 Flitspaal
2 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:46
Dit soort vragen zijn altijd naar als je er 5 of 6 weet maar op dat moment niet op de laatste kan komen ;(
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:46 schreef Luco het volgende:
Dit soort vragen zijn altijd naar als je er 5 of 6 weet maar op dat moment niet op de laatste kan komen ;(
:P
Lucozaterdag 30 juni 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:44 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Nee, en de 360 Modena kwam uit in '99. De Spider in '00
Maar de 360 Modena is gebouwd t/m 2004 en is daarmee goed volgens je vraagstelling ;).
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 21:57
:) is een wekelijks humorprogramma dat op maandagavond uitgezonden werd op de Vlaamse televisiezender Canvas en gepresenteerd wordt door Henk Rijckaert en Bert Gabriëls.
Wat?
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 21:58
zonde van de zenddtijd?
remcoPzaterdag 30 juni 2012 @ 22:01
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 21:58 schreef Flitspaal het volgende:
zonde van de zenddtijd?
Stand deel 2742
2 Flitspaal
2 remcoP
3 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 22:26
Welk land is voorzitter van de EU?
plagvreugdzaterdag 30 juni 2012 @ 22:44
ik zeg nog even dunno :)
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 22:44
Denemarken
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 22:44 schreef thabit het volgende:
Denemarken
Stand deel 2742
2 Flitspaal
2 remcoP
4 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 22:50
Hoe heet het ongerezen brood dat joden traditioneel tijdens de Pesach eten?
lubje25zaterdag 30 juni 2012 @ 22:52
matser?
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 22:52
matzes
thabitzaterdag 30 juni 2012 @ 23:04
Stand deel 2742
3 Flitspaal
2 remcoP
4 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
Flitspaalzaterdag 30 juni 2012 @ 23:07
Wie was de beste Nederlander vandaag in de proloog van de Tour?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:11
Niks van meegekregen maar ene gokje op Westra.
Ofyles2zondag 1 juli 2012 @ 00:22
Ik ben gevolgd.
--3S--zondag 1 juli 2012 @ 00:25
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 00:11 schreef Quyxz_ het volgende:
Niks van meegekregen maar ene gokje op Westra.
Gecheckt en het is goed! Ik zit mobiel dus ik hoop dat dit goed gaat:

Stand deel 2742
3 Flitspaal
2 remcoP
4 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:30
Aha, ik ben dus wel een kenner. :7

Welke twee verkeersregels zijn voor automobilisten anders als je binnen de bebouwde kom rijdt, in vergelijking met daar buiten?
In Nederland dus

[ Bericht 4% gewijzigd door Quyxz_ op 01-07-2012 00:37:33 ]
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 00:34
Scooters op fietspad
Verboden te fietsen op de weg

?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:37
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 00:34 schreef Baszh het volgende:
Scooters op fietspad
Verboden te fietsen op de weg

?
Excuus, ik heb de vraag niet compleet gesteld. Het gaat specifiek om automobilisten.
Lucozondag 1 juli 2012 @ 00:39
Snelheid
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:41
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 00:39 schreef Luco het volgende:
Snelheid
Dat is 1 inderdaad. De tweede is iets lastiger, maar is (hopelijk) wel bekend bij eenieder die een rijbewijs bezit.
thabitzondag 1 juli 2012 @ 00:50
Voorrang.
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 00:51
verlichting?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:52
Het mag wel iets concreter hè.
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 00:53
binnen de bebouwde kom is groot licht verboden?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 00:55
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 00:53 schreef remcoP het volgende:
binnen de bebouwde kom is groot licht verboden?
:N

quote:
's Nachts mag je groot licht gebruiken, tenzij je een tegenligger tegenkomt of op korte afstand een ander voertuig volgt. Onder deze voorwaarden mag groot licht binnen en buiten de bebouwde gebruikt worden.
Het heeft wel te maken met voorrang...
TheSilentEnigmazondag 1 juli 2012 @ 01:14
Voorrang op rotondes; binnen de bebouwde kom heeft doorgaand fiets-/wandelverkeer voorrang op afslaande automobilisten, buiten de bebouwde kom niet.
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 02:17
Binnen de bebouwde kom moet je bussen die wegrijden bij haltes voorrang verlenen, erbuiten hoeft dat niet.
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 07:29
c_/
#ANONIEMzondag 1 juli 2012 @ 07:58
c_/ inderdaad :)
tong80zondag 1 juli 2012 @ 09:44
Goeiemorgen

:P
Ireyonzondag 1 juli 2012 @ 10:37
Opstartertje dan maar:

Noem de grootste staten van de VS
- Qua oppervlakte
- Qua inwoneraantal
tong80zondag 1 juli 2012 @ 10:38
Texas en Californië ?

:P
Ireyonzondag 1 juli 2012 @ 10:40
Nee en Ja
thabitzondag 1 juli 2012 @ 10:40
Alaska
Ireyonzondag 1 juli 2012 @ 10:43
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 10:40 schreef thabit het volgende:
Alaska
Nog groter dan de nummers 2,3 en 4 bij elkaar opgeteld.

Stand deel 2742
3 Flitspaal
2 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
1 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
thabitzondag 1 juli 2012 @ 10:46
We blijven deze keer bij aardrijkskunde.

Wat is de hoofdstad van Madagaskar?
outtayourleaguezondag 1 juli 2012 @ 10:49
antananarivo
thabitzondag 1 juli 2012 @ 10:51
Stand deel 2742
3 Flitspaal
2 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
outtayourleaguezondag 1 juli 2012 @ 10:55
evuo3.jpg

wie?
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 10:57
dunno
outtayourleaguezondag 1 juli 2012 @ 10:59
De naam is de afgelopen weken weer een paar keer gevallen
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 11:01
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 10:57 schreef banaantjeEE het volgende:
dunno
outtayourleaguezondag 1 juli 2012 @ 11:02
o.a. Pirlo en Sergio Ramos
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 11:03
Panenka?
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 11:03
Panenka?
outtayourleaguezondag 1 juli 2012 @ 11:04
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:03 schreef banaantjeEE het volgende:
Panenka?
the one and only

Stand deel 2742
3 Flitspaal
2 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
1 banaantjeEE
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 11:05
Wie won gisteren de eerste etappe in de Tdf?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 11:10
cancellara
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 11:11
Cancellara
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 11:11
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:10 schreef remcoP het volgende:
cancellara
Stand deel 2742
3 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
1 banaantjeEE
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 11:12
al was er strikt genomen gister niet echt een etappe
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 11:12
x2+x-12=0
Wat is x?
Er zijn twee antwoorden, geef beide.
tong80zondag 1 juli 2012 @ 11:13
Viola Holt ?

:P
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 11:14
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:12 schreef remcoP het volgende:
x2+x-12=0
Wat is x?
Er zijn twee antwoorden, geef beide.
3 of -4
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 11:16
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

3 of -4
Stand deel 2742
3 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
1 banaantjeEE
1 Hawaii_Tim
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 11:40
Tim?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 11:42
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 02:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Binnen de bebouwde kom moet je bussen die wegrijden bij haltes voorrang verlenen, erbuiten hoeft dat niet.
Dat is het tweede verschil. :Y

Stand deel 2742
3 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
1 banaantjeEE
2 Hawaii_Tim :Y
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 11:51
:@ Sorry, even afgeleid.

Ik luister nu naar de nieuwe cd van de band met Dexter Holland als frontman. Welke band is dat?
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 11:51
offspring
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 11:52
Dat is het tweede verschil.

Stand deel 2742
4 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
1 Quyxz_
1 banaantjeEE
2 Hawaii_Tim
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 11:57
Vervolgvraag dan maar:

???? ipv 13
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 11:58
:?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 12:00
12? :?
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 12:01
ik gok tomatensap.
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:06
aha aha
thabitzondag 1 juli 2012 @ 12:06
17?
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:07
trouwens:
dom gokken werkt zeer wrs. niet, je moet het weten.
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:13
Andere dan maar:

Van welk land is Freetown de hoofdstad?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 12:17
liberia?
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:17 schreef remcoP het volgende:
liberia?
buurland
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 12:23
Sierra Leone
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:24
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:23 schreef Quyxz_ het volgende:
Sierra Leone
Stand deel 2742
4 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
1 banaantjeEE
2 Hawaii_Tim
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 12:30
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:57 schreef Flitspaal het volgende:
Vervolgvraag dan maar:

???? ipv 13
Het belletje is gevallen! 31
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 12:31
Van welk land waren Rwanda en Burundi tot 1962 kolonies?
H_Tzondag 1 juli 2012 @ 12:31
Uit Pretty fly (for a white guy):
quote:
He's getting ink done
He asked for a 13 but they drew a 31
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:31 schreef Quyxz_ het volgende:
Van welk land ware Rwanda en Burundi tot 1962 kolonies?
Frankrijk?
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:30 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

Het belletje is gevallen! 31
Stand deel 2742
4 Flitspaal
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
1 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
fluts_zondag 1 juli 2012 @ 12:38
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:06 schreef Flitspaal het volgende:
aha aha
als je t nog niet wist, meesterlijke hint :)
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 12:39
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:32 schreef Flitspaal het volgende:

[..]

Frankrijk?
:N
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 12:40
oh ik dacht ook frankrijk. dan roep ik maar engeland.
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 12:44
Ook niet. :N

Ruanda-Urundi ook wel Roeanda-Oeroendi was een deel van de Duitse kolonie Duits Oost-Afrika in Centraal-Afrika dat vanaf 1924 een :X mandaatgebied werd en dat was zo tot 1962, toen het gebied onafhankelijk werd als Rwanda en Burundi.
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:47
Belgie?
Quyxz_zondag 1 juli 2012 @ 12:48
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 12:47 schreef Flitspaal het volgende:
Belgie?
:Y

Stand deel 2742
5 Flitspaal :Y
3 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
1 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 12:56
Welke 2 sprinters behaalden gisteren op het EK in Helsinki goud en zilver op de 200m mannen?
Flitspaalzondag 1 juli 2012 @ 13:00
SPOILER
Martina en van Luijk
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 14:07
geen idee
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 15:00
Supermakkelijke opstarter...

Noem twee nederlandse astronauten, zowel voor- als achternamen.
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 15:03
Andre Kuipers
Wubbo Ockels
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 15:06
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 15:03 schreef remcoP het volgende:
Andre Kuipers
Wubbo Ockels
Uiteraard correct

Stand deel 2742
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
2 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
1 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 15:19
remco?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 15:20
sorry was even wat dingen voor vanvond aan het voorbereiden, vraag komt
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 15:20
nvm

[ Bericht 99% gewijzigd door plagvreugd op 01-07-2012 15:20:56 (ah, remco leeft nog) ]
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 15:23
Over vanavond gesproken: Uit welk land komt de scheidsrechter die vanavond de finale fluit?
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 15:29
portugal
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 15:34
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 15:29 schreef lubje25 het volgende:
portugal
Stand deel 2742
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
3 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
1 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 15:39
Wie won vorig jaar de bollentrui in de tour?
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 15:44
Sanchez
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 15:44 schreef banaantjeEE het volgende:
Sanchez
welke?
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 15:47
Samuel.
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 15:47 schreef banaantjeEE het volgende:
Samuel.
Stand deel 2742
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
3 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 15:54
Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard

Welke band?
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:00
zz top
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 16:00
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 16:00 schreef lubje25 het volgende:
zz top
Stand deel 2742
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:12
Wat van wie?

Well, I'm running down the road / tryin' to loosen my load / I've got seven women on / my mind, / Four that wanna own me, / Two that wanna stone me
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 16:26
dunno en zo
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 16:27
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 16:26 schreef plagvreugd het volgende:
dunno en zo
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 16:28
lyricsvragen weet ik nooit.
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:30
Van dezelfde makers als van Hotel California
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 16:31
ben geen eagleskenner (mild gezegd)
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 16:32
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 16:31 schreef plagvreugd het volgende:
ben geen eagleskenner (mild gezegd)
banaantjeEEzondag 1 juli 2012 @ 16:37
Tokio Hotel?
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:39
hij is MAKKELIJK ;)
Agiathzondag 1 juli 2012 @ 16:41
One that wants to own me?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 16:43
easy?
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:44
TIE
takatazondag 1 juli 2012 @ 16:47
Take it easy
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:48
T... i. easy
lubje25zondag 1 juli 2012 @ 16:51
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 16:47 schreef takata het volgende:
Take it easy
Stand deel 2742
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
2 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
1 takata
takatazondag 1 juli 2012 @ 16:53
Den Haag, 1 oktober 1947 - aldaar, 2 december 2006

Wie?
Agiathzondag 1 juli 2012 @ 16:55
Theo van Gogh?
takatazondag 1 juli 2012 @ 16:56
nope ze was een Nederlandse zangeres, die vooral bekend was door haar optreden met de popgroep :X
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 16:58
Mariska Veres?
takatazondag 1 juli 2012 @ 16:59
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 16:58 schreef HilarityEnsues het volgende:
Mariska Veres?
Stand deel 2742
:Y
5 Flitspaal
4 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
3 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
1 takata
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 17:01
Welk begrip zoek ik:

- Harry Potter
- Vrije Universiteit Amsterdam
- Family Guy

remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:05
Iets met Griffin/Griffoendor ofzo? Kan het alleen nog niet aan de VUA koppelen.
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 17:06
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 17:05 schreef remcoP het volgende:
Iets met Griffin/Griffoendor ofzo? Kan het alleen nog niet aan de VUA koppelen.
In het logo van de VU staat een griffioen.

5 Flitspaal
5 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
2 Baszh
3 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
1 takata
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:07
quote:
14s.gif Op zondag 1 juli 2012 17:06 schreef HilarityEnsues het volgende:

[..]

In het logo van de VU staat een griffioen.
Weer wat geleerd! :D
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:12
Serie + personage?
Niet op YouTube zelf bekijken, dan staat het antwoord namelijk in de reacties/links.
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:14
nelson simpsons
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:23
Waarvan kennen we Knabbeltje, Grijshuidje, Zwartsnoetje, Kraaloogje en Langstaartje ?
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:26
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 17:14 schreef Baszh het volgende:
nelson simpsons
5 Flitspaal
5 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
3 Baszh
3 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
1 takata
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:31
bambi?
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:35
nope
Wiebelstaartje, Snorrebaard
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 17:36
Hamtaro?
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 17:36
de reddertjes? (gok)
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:36
Stuk ouder :P
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 17:37
Waterschapsheuvel dan?
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:40
Wolkewietje, een wolkenmannetje zo groot als een arm en afkomstig van bovenop de wolken.
De eerste namen waren muizen, andere twee een hond en poes
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 17:41
Dit komt me wel bekend voor.

Pinkeltje?
Baszhzondag 1 juli 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 17:41 schreef HilarityEnsues het volgende:
Dit komt me wel bekend voor.

Pinkeltje?
:Y

5 Flitspaal
5 remcoP
5 thabit
2 Lemansue
2 outtayourleague
1 TheSilentEnigma
3 Baszh
4 HilarityEnsues
4 lubje25
2 FireFox1
1 plagvreugd
2 Quyxz_
2 banaantjeEE
3 Hawaii_Tim
1 takata
remcoPzondag 1 juli 2012 @ 17:42
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 17:41 schreef HilarityEnsues het volgende:
Dit komt me wel bekend voor.

Pinkeltje?
o ja 8)7
plagvreugdzondag 1 juli 2012 @ 17:43
O ja.
HilarityEnsueszondag 1 juli 2012 @ 17:43
Nieuwe vraag in volgende topique.