'Galaxy Note 2 in oktober uit' De opvolger van de succesvolle tablet/smartphone-hybride Galaxy Note moet in oktober in de winkels liggen. Dat stelt de Koreaanse publicatie MK Business News.
De 5,3 inch grote Note wist een relatief groot publiek te vinden waar concurrenten als de Dell Streak dat niet konden. Het is dan ook geen verrassing dat Samsung met een opvolger bezig is.
Volgens de Koreaanse krant zal deze een groter en steviger scherm bevatten dan de huidige versie, een grotere batterij hebben en draait hij op een quad core processor van de producent zelf. Ook wordt volgens de geruchten voorzien in een 12 megapixel camera. Daarbij zal hij meteen gebruikmaken van Android 5.0, dat begin deze zomer waarschijnlijk gepresenteerd wordt door ontwikkelaar Google.
Samsung zou de tweede Note eigenlijk eerder willen lanceren, maar heeft dit naar het einde van dit jaar verschoven om zo Apple te treiteren, die in september waarschijnlijk zijn nieuwste iPhone uit zal brengen.
http://www.telegraaf.nl/d(...)_oktober_uit___.html