quote:
'Galaxy Note 2 in oktober uit' De opvolger van de succesvolle tablet/smartphone-hybride Galaxy Note moet in oktober in de winkels liggen. Dat stelt de Koreaanse publicatie MK Business News.
De 5,3 inch grote Note wist een relatief groot publiek te vinden waar concurrenten als de Dell Streak dat niet konden. Het is dan ook geen verrassing dat Samsung met een opvolger bezig is.
Volgens de Koreaanse krant zal deze een groter en steviger scherm bevatten dan de huidige versie, een grotere batterij hebben en draait hij op een quad core processor van de producent zelf. Ook wordt volgens de geruchten voorzien in een 12 megapixel camera. Daarbij zal hij meteen gebruikmaken van Android 5.0, dat begin deze zomer waarschijnlijk gepresenteerd wordt door ontwikkelaar Google.
Samsung zou de tweede Note eigenlijk eerder willen lanceren, maar heeft dit naar het einde van dit jaar verschoven om zo Apple te treiteren, die in september waarschijnlijk zijn nieuwste iPhone uit zal brengen.
http://www.telegraaf.nl/d(...)_oktober_uit___.html
quote:
Zoals zo vaak met geruchten, zijn er ook hier weer specificaties uitgelekt waarvan we niet kunnen verifiëren of deze juist zijn. Zo zou de Galaxy Note 2 beschikken over een 5,5 inch-scherm (WSXGA+, 1680×1050) en een dual-core Exynos 5-chipset. De processor in deze chipset zal zeker niet onder doen voor de recentelijk geïntroduceerde quad-core-processor van de Samsung Galaxy S III.
Ook zal volgens de geruchten de Galaxy Note 2 een 8 megapixel-camera en 1,5 GB aan RAM-geheugen meekrijgen. Qua uiterlijk zal de Galaxy Note 2 mogelijk op de Samsung Galaxy S III lijken, maar dan uiteraard in een groter formaat.
Opzich goed nieuws, al ben ik persoonlijk van mening dat de Note niet groter moet worden.
Dit formaat is perfect en als hij groter gaat worden dan kan ik hem niet meer in 1 hand bedienen en ga je toch meer de kant op van een tablet