quote:Carles Puyol heeft Miki Roqué tot aan zijn dood geholpen. De aanvoerder van FC Barcelona heeft de ziekenhuisrekening betaald voor de speler van Betis Sevilla, die zondag op 23-jarige overleed aan kanker. Dat meldt El Mundo.
Miki Roqué tijdens de persconferentie in maart 2011 waarin hij zijn afscheid als voetballer aankondigde. © epa.
De geboortedorpen van Puyol en Roqué liggen amper vijf kilometer uit elkaar. De moeder van Roqué komt zelfs uit hetzelfde Catalaanse dorp als Puyol, La Pobla de Segur. De twee voetballers leerden elkaar kennen in een ziekenhuis in Barcelona, waar Roqué behandeld werd aan zijn ziekte en Puyol aan een blessure. Daar besloot Puyol een deel van de behandelkosten voor zijn collega te betalen.
Uit dankbaarheid voor die geste ontving de aanvoerder van FC Barcelona na afloop van Betis - FC Barcelona, de laatste wedstrijd van het seizoen, uit handen van de supporters van Betis een plaquette. Tijdens een duel in de Champions League droeg Puyol eerder een shirt met de Catalaanse beterschapswens 'Ánims Miki!'.
Puyol maakte de vreselijke ziekte eerder al van dichtbij mee toen bij zijn ploeggenoot Eric Abidal leverkanker werd geconstateerd. De Fransman is genezen verklaard, maar kan nooit meer voetballen op het hoogste niveau.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)leden-Roque-23.dhtml
Misselijke reactie.quote:
quote:
Is weg.quote:
Wil je zeggen dat het niet klopt? Voorop staat dat ik het een mooi gebaar vind, maar de reacties hier zijn hypocriet. Ronaldo heeft laatst de gehele medische kosten van een jongen vergoedt. Hoor je mensen hier het aanmoedigen? Nee, ze beginnen gelijk over het merk ronaldo en dat ie het alleen doet voor positieve media-aandacht. Dat is even misselijk.quote:
Ach, van Platini kan je zoiets wel verwachten helaas.quote:Op woensdag 27 juni 2012 16:11 schreef Gramulanion het volgende:
http://www.gsoranje.nl/2012/06/minuut_stilte.html
Inmiddels wel ja, bij zijn aantreden had ik nog goede hoop...quote:Op woensdag 27 juni 2012 16:12 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ach, van Platini kan je zoiets wel verwachten helaas.
Wel een verhaal van beide aanvoerders over respect en vervolgens geen minuut stilte.quote:Op woensdag 27 juni 2012 16:11 schreef Gramulanion het volgende:
http://www.gsoranje.nl/2012/06/minuut_stilte.html
Je hebt gelijk hoor al vond ik het ook in dat topic kansloos dus tja...quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:28 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat het niet klopt? Voorop staat dat ik het een mooi gebaar vind, maar de reacties hier zijn hypocriet. Ronaldo heeft laatst de gehele medische kosten van een jongen vergoedt. Hoor je mensen hier het aanmoedigen? Nee, ze beginnen gelijk over het merk ronaldo en dat ie het alleen doet voor positieve media-aandacht. Dat is even misselijk.
Dat vond ik nog het achterlijkstequote:Op donderdag 28 juni 2012 13:25 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Wel een verhaal van beide aanvoerders over respect en vervolgens geen minuut stilte.
Ikke nie begrijp.
Wel een erg nobel gebaar van Puyol. Geweldige voetballer en geweldig mens.
Een topvoetballer is een topvoetballer of je nou bij Utd of bij Betis speelt. Juist omdat een profvoetballer zo jong is gestorven aan de gevolgen van kanker zou er al een minuut stilte gehouden moeten worden. Zeer disrespectvol van de Uefa en Platiniquote:Op donderdag 28 juni 2012 22:55 schreef mattttPUNTnl het volgende:
Aan de ene kant triest, aan de andere kant kan ik het mij wel voorstellen, straks willen ze een minuut stilte voor een reservespeler van de Fjes van Bournemouth op een tournooi als dit, je moet ergens je grens stellen (al snap ik die minuut stilte voor die presentator voor Zweden - Frankrijk ook weer niet, alhoewel, van mij mogen ze een minuut feestvieren aanvragen als Sjek de pijp aan Maarten geeft).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |