Alsof een random snolletje van 17 ook maar enig idee heeftquote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:07 schreef DroogDok het volgende:
Wees een vent, je bent gvd 25. Je laat je zeker gek maken door die bambi-oogjes die je aankijken als ze aan je pik zuigt? Tja, zo houden vrouwen je gevangen.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:02 schreef jurrie86 het volgende:
Ps ik ben geen pedo de liefde was/is echt
Klopt. Ik heb dan ook het idee dat de vriendin in kwestie TS nogal manipuleert, aangezien hij ook aangeeft dat het hem veel geld kost.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:23 schreef Skv het volgende:
Je komt een beetje over alsof je zelf ook in een leefgroep zit.
Auw confronterend en waar.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:26 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb dan ook het idee dat de vriendin in kwestie TS nogal manipuleert, aangezien hij ook aangeeft dat het hem veel geld kost.
Op dit moment moet je toch maar eens even sterk in je schoenen staan. Ga eens bij jezelf na, wat heb jij aan een relatie met een 16-jarige, die bovendien ook nog eens een probleemgeval is? Helemaal niets, beter richt je je op je eigen leeftijdscategorie. Ik heb het vermoeden dat jij je grandioos laat gebruiken door een manipulatief tienertje die haar betraande bambi-oogjes opzet zodra jij laat merken er klaar mee te zijn.
ls ze al iemand nodig heeft, dan is het niet een kerel van 25 jaar die haar vriendje is, dan heeft ze ouders nodig, leeftijdsgenoten die haar niet verder in de problemen helpen en als dat er allemaal niet is misschien toch een ouder vader- of moederfiguur. Maar een vaderfiguur neukt niet met haar. Punt uit. Jij bent niet meer objectief. Laat het aan de hulpverlening over om haar leven op de rit te krijgen, dat is een taak die jij niet moet willen vervullen.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:46 schreef jurrie86 het volgende:
[..]
Auw confronterend en waar.
Toch weet ik dat ze echt van me houd ik ben haal alles verder heeft ze niemand
Bedankt hier kan ik wat meequote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:53 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Áls ze al iemand nodig heeft, dan is het niet een kerel van 25 jaar die haar vriendje is, dan heeft ze ouders nodig, leeftijdsgenoten die haar niet verder in de problemen helpen en als dat er allemaal niet is misschien toch een ouder vader- of moederfiguur. Maar een vaderfiguur neukt niet met haar. Punt uit. Jij bent niet meer objectief. Laat het aan de hulpverlening over om haar leven op de rit te krijgen, dat is een taak die jij niet moet willen vervullen.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 14:51 schreef Scorpie het volgende:
Je bent dus een 17 16 jarig labiel meisje aan het aanduwen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |