abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator zondag 24 juni 2012 @ 15:57:12 #1
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_113316488
Hoi

Ik heb in me tuin een grote voliere gemaakt van 18m² er staat een hokje in voor de kippen en ik ben van plan om een hokje erin te zetten voor duiven. Ik dacht aan een koppeltje sierduiven en enkele gewone postduiven.

Maar ik ben aan het twijfelen of ik dat samen mag steken met kippen. Het zijn 3 legkippen en een raskip(cochin) en een haan.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  zondag 24 juni 2012 @ 15:57:29 #2
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_113316508
Van mij mag het!
KuikenGuppy
pi_113316598
Vraag of ze er een probleem mee hebben.
  zondag 24 juni 2012 @ 16:18:02 #5
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_113317460
Die duiven kunnen er dan toch wel uit?
The love you take is equal to the love you make.
pi_113317955
Wat Lienekien zegt; postduiven en gewone sierduiven laat je neem ik aan gewoon los vliegen toch zodra ze gewend zijn? Ze hebben wel veel meer beweging nodig dan ze in zo'n volière kunnen krijgen namelijk.

Verder zie ik geen reden waarom ze niet bij elkaar zouden kunnen, al zou ik ze wel apart voeren omdat je anders risico loopt dat de kippen de duifjes steeds bij het voer wegjagen. En regelmatig schoonmaken uiteraard, duiven schijten de boel aardig onder en de ontlasting van duiven is naar men zegt niet zo goed voor de gezondheid van mens en dier.
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
  zondag 24 juni 2012 @ 20:32:44 #7
90429 Arnold_fan
I'll be back
pi_113328932
Dat kan inderdaad, geen enkel probleem. Zorg er wel voor dat je aparte plekken hoger hebt waar de duiven kunnen zitten.
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')